MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Fox21 2. 1. 2021 12:10

slavo963
Zkoušíš to na nové stránce s přihlašováním ? Tam to funguje automaticky od jejího spuštění tj. rozpozná, že aplikaci máš a SMS nepřijde, pokud si ji nevyžádáš pomocí tlačítka - Potvrdit přes mobilní klíč. Na původní stránce s přihlášením není žádná změna a za pár měsíců ji ruší. Tam se lze přihlašovat jen přes mobilní klíč zasílaným přes SMS.

-- 2. 1. 2021 12:13 --

baron84 píše:Při přihlášení do nové IB už SMS není a potvrzuje se v aplikaci, pokud ale přistupuješ přes staré IB, opisuješ SMS. Což je asi důvod proč vypustili to demo IB, bez funkcí, aby aspoň přihlášení fungovalo.

V novém IB je u přihlašování volba mezi aplikací a SMS. Moneta potvrzovala, že nebude své klienty nutit používat aplikaci a přihlášení přes SMS ponechá zdarma, jako většina bank (kromě RB, kde už je to placené).
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 1. 2021 12:26

Nj, prihlasuji se pres stare IB, odkaz mam v zalozkach. O novem jsem nemel tuseni...zahada vyresena :oops:
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 1. 2021 14:55

Sporici ucet z Wüstenrot převeden (do konce ledna 1,6%) doIBiSBuMMB, koncovka 0600.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 1. 2021 17:58

akorat ze mi nefunguje na androidu 6.0 to potvrzeni pres aplikaci. Asi chyba stareho androidu a zabezpeceni na starem kramu. Dobre ze nechali SMS
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod elfin 2. 1. 2021 18:38

Na odeslání platby z apky této banky není tedy žádná volba sms nebo potvrdit heslem, ale stačí jen zadat číslo vstupního kódu? Není ani možnost jako to je u jiných bank - použití aktivní/pasivní?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 1. 2021 20:27

Musíš si aktualizovat na novou verzi, pak to fachčííí.
IB má nový "modrý" vzhled (jak slibovali před vánocema) a je trochu jinak uspořádané. Ale info o % na s.ú. jsem nějak nenašel.
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 1. 2021 20:56

Doteď jsem v SB Moneta vidělúčet Wustenrot a i byla vidět sazba 1,7%, teď má spořící účet koncovku 600 ale sazba a platnost sazby vidět není ( mluvím o SB)
U Mloneta sú je ale sazba 0,5% vidět.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 3. 1. 2021 00:15

U převedeného sú se mi úrok (zatím) v detailu nezobrazuje...
Naposledy upravil DrumSession dne 3. 1. 2021 00:16, celkově upraveno 1
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2021 00:15

Ani mne
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 1. 2021 00:19

Mám tam hvězdičku.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2021 10:53

Já zase zjistil, že v tom příkazu k převodu z Wust do Moneta a nyní v zůstatku v Monetě nemám celý zůstatek z Wust tak snad to doladí zítra a převedou vše taky by měl přijít výpis z Wust
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 3. 1. 2021 17:45

Úroková sazba u převedeného účtu se již zobrazuje.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2021 19:22

V SB také vidím sazbu ale nesedí mi ta částka předpokládám, že dostanu za prosinec výpis
Poslední výpis mám ze 4/10
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 1. 2021 22:30

Dotaz mým běžný účet tom má smysl zakládat tom plus? Nabízí se mi v IB i v SB ale mít 2 bú nepotřebuju pokud bych tedy založil tom plus nahradí bú tom a nebo budu mít 2 běžné účty?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 1. 2021 22:51

Tom plus je dobrý v tom, že má výběry zdarma ze všech bankomatů v ČR. Takže pokud ti tohle pomůže, tak bych do toho šel. Dva účty mít nebudeš, nahradí to BÚ Tom.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka