MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 1. 2021 13:23

Čulibrk a řekli ti, že ten Gold stojí měsíčně peníze?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 1. 2021 13:39

Při obratu 35000 Kč/měsíc je zdarma, což při okamžitých platbách je otázka splnění za půl minuty.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 22. 1. 2021 15:47

To nějak nesedí. Pokud nemáš nějakou individuální nabídku, tak po splnění této podmínky klesne měsíční poplatek z 469 na 169. Aby to bylo zadarmo, tak je potřeba tam ještě držet aspoň milion. Na ten úrok potom má ještě vliv držení podílových listů - od půl milionu je tam ještě jeden bonus k sazbě.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 22. 1. 2021 16:04

Úplně přesně je to takto:
Spořící účet Gold je zdarma.
Spořící účet Gold Vám bude založen pouze se současným založením konta Genius Gold.

MONETA Money Bank - Genius Gold
Vedení balíčku:
- 469 Kč měsíčně
- 169 Kč měsíčně (při měsíčním kreditním příjmu na běžném účtu od 35 000 Kč za kalendářní měsíc)
- zdarma (při zůstatku všech vkladů klienta nepodnikatele od 1 000 000 Kč ke 20. dni v měsíci, který je předmětem poplatku)
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matlal 22. 1. 2021 20:02

Když mám od Monety pouze stavební spoření, dostanu se někde na přehled účtu online?
Matlal
Návštěvník


Odeslat příspěvekod DRSG 22. 1. 2021 22:49

Už zase? :-( Škoda že AirBank nemá jako maskota psa, pak by tím spojením vznikl opravdový kočkopes (nebo fenokocour)
DRSG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrholecR 22. 1. 2021 23:05

Matlal píše:Když mám od Monety pouze stavební spoření, dostanu se někde na přehled účtu online?


Ano, dá se tam dostat na https://pkp.moneta.cz/PKP/Login.aspx, přihlášení je kombinace čísla smlouvy a PINU. PIN posílali v dopise na potvrzení o uzavření smlouvy.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 1. 2021 05:16

S474N píše:drkarel: prolezl jsem komplet dokumentaci a nikde zadny PIN neni. A to jsem zvyklej si tyto veci okamzite ukladat i do spravce hesel.


Jak píše DrholecR, PIN je v dopise potvrzujícím obdržení podepsanou smlouvu. (V záhlaví dopisu je: "Informace ke smlouvě o poskytnutí úvěru") Našel jsem ho tam taky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2021 11:39

Informace ke smlouve nemam, pouze Smlouvu...
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stileth 23. 1. 2021 11:45

Pro přihlášení potřebujete číslo smlouvy a PIN. Kde tyto údaje najdete?

Číslo smlouvy je shodné s číslem účtu, na který posíláte platby, ale bez kódu banky. Kromě samotné smlouvy jej naleznete také v pravidelných ročních výpisech z účtu k Vaší smlouvě, popř. v ostatní komunikaci (dopisech) od Moneta stavební spořitelny.
PIN je uveden v dopise potvrzujícím uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření, který jsme Vám zaslali hned po jejím uzavření. Pokud dopis nemáte k dispozici, operátoři naší zákaznické linky 224 446 333 (stavebko@moneta.cz pro stavební spoření) Vám PIN na vyžádání zašlou.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2021 14:24

Stileth: ale my se nebavime o zadnem stavebnim sporeni u Monety, ale o hypotece u byvalych klientu Wurstu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 1. 2021 14:57

Ale to co se tady celou dobu píše se týká přece celého systému převzatého z Wustenrot, nejen stavebka! Jak stavebko Wustenrot, tak jiné jejich produkty (třeba tedy hypotéka) se do PKP Wustenrot (Portálu pro klienty) přihlašovaly číslem smlouvy a PIN. Zda ten PIN klient najde sám někde doma, nebo si ho nechá poslat v SMS telefonátem do Wustenrot (dnes tedy už do Moneta), to už je detail.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2021 16:09

minarjo: tak jsem to jeste vsechno jednou prohledal a pravdou je, ze mam nekolik loginu, kdy jeden odpovida ciselnemu kodu, nicmene proc heslu rikaji PIN je mi zahadou :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 23. 1. 2021 16:11

Tak ho nazývá třeba i RB.
hgfdsa
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků