MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 12. 5. 2022 22:02

ROlda78 píše:je to šílené, méně funkční (třeba ze SU na BU jsem peníze převáděl přetažením, což teď nejde) a hlavně hnusné >:-(

Mne prevod pretazenim stale funguje i v teto nove (hnusne) verzi aplikace...

Na druhou stranu, je to jedina banka, ktera funguje i na velmi starych zarizeni...(nenuti vas aktualizovat)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , MallPay , Twisto , Curve , Portu , RONDA , Equabank, RB , Expobank atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 5. 2022 09:51

Milane, nemáš phone od Apple?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 14. 5. 2022 07:49

Moneta do úrokového lístku přidala SÚ junior, původně se sazbou 0,5 % nad 50t, a 13. ten lístek nahradila novým, kde sazba je 0,0% – a tvrdí o sobě, že je taky z 12.

Antedatování se nedělá, ostuda.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 5. 2022 23:49

do SB mi dnes přišla zpráva, že nově nastavují (do konce srpna) na kartu skvělé kurzy, takže mám zapomenout na Směnárnu a v zahraničí platit přímo kartou.
"... S naší kartou máte skvělé kurzy při platbě u obchodníků i v zahraničních e-shopech a při výběru z bankomatů.

Kurzy platí na všechny měny včetně chorvatských kun, eur a nebo amerických dolarů.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod flightmax 19. 5. 2022 09:10

Otázka zní co jsou to skvělé kurzy. Není tam o tom ani zmínka.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 5. 2022 10:48

Ano, je otázkou co MMB má na mysli tím pojmem "skvělé kurzy" a zda jinde náhodou nejsou kurzy ještě skvělejší i bez toho označení jako skvělé.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 5. 2022 11:11

Předpokládám, že MMB za svělý považuje kurz karetní asociace zvýšený o přirážku pouhých 3,2 % :D
https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpoved/informace-o-platbach-kartou-v-cizi-mene píše:Po provedení transakce v cizí měně je na účtu zablokovaná částka dle kurzu karetní asociace, bez obchodní přirážky. Při zúčtování transakce je následně využit aktuální kurz asociace Visa nebo Mastercard zvýšený o přirážku ve výši 3,2 %. Na kurzy karetních asociací nemají banky žádný vliv.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod flightmax 19. 5. 2022 11:24

Ano to je standardní praxe. Nicméně do konce srpna by měli být kurzy lepší. Asi jim napíšu co tím myslí. Lepší kurzy.

Odpověď banky

V tomto případě se jedná o kampaň, kdy vybraným klientům bude od 16.5.2022 do 31.8.2022 nastavena snížená marže 1% u plateb Retailovou debetní/kreditní kartou v cizí měně.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 19. 5. 2022 13:15

Neboli vůbec nic zajímavého.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 5. 2022 13:29

Takže to není pro každého, ale pouze akce pro některé vybrané klienty. Já tu zprávu mám v bankovnictví takže na mne by se ty údajně "skvělé kurzy" vztahovat snad měly. Do zahraničí kromě občasných výjezdů do Polska na nákupy a na naftu a benzín nejezdím, ale i na to by se nějaký levnější kurz mohl hodit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 19. 5. 2022 21:07

Ono není o co stát.
jjrr
Kolemjdoucí

Předchozí stránka