MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 7. 2022 09:17

Tak už jsem dostal 1000 Kč za platby kartou k novému Tom plus účtu který jsem založil 23.6. a do konce června splnil podmínky současně s podmínkami pro ten nový spořicí účet.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod gaabi 6. 7. 2022 09:22

Milos píše:
gaabi píše:Dobrý den,
mám dotaz na zkušené. U banky mám jen 2 spořicí účty. Teď mi zaujala ta akce se založením běžného účtu s odměnou 1000 Kč. Mám ale jen jeden doklad.
Myslíte, že půjde běžný účet s kartou založit online přes inter. bankovnictví nebo případně aplikaci? A nebo v tom procesu to bude chtít 2 doklady a budu muset tam jít osobně?
Děkuji za odpověď.

Pro získání odměny 1000Kč se BÚ Tom Plus musí založit na pobočce, přes appku nebo přes web. Založení BÚ přes internetové bankovnictví v podmínkách akce uvedeno není. Při zakládání BÚ přes web jsou vyžadovány dva doklady, při zakládání BÚ přes appku by to možná žádné doklady požadovat nemuselo, jelikož už jsi pro banku ověřená klientka. Jinak není nic jednoduššího, než to v appce zkusit a uvidíš :-)

Díky za odpověď. Koukám se do aplikace a nikde tam možnost založit běžný účet nevidím. Dám "Více", "Nabídka produktů" ale tam nabídka běžného účtu není. Je možné, že mi banka tuto možnost blokuje?
myšpulín píše:Já zakládal běžný účet v aplikaci, protože jsem měl spořicí účet C a bylo to na pár kliknutí co si pamatuji.

Prosím, kde to v té aplikaci najdu?
gaabi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 7. 2022 09:33

Jak jsem to dělal si přesně nepamatuji. Teď koukám že když vpravo dole zvolím Více s logem Monety a potom běžné účty, tak tam třeba teď mám tlačítko na EUR/ USD účet tak předpokládám že tam bude i ten korunový u toho kdo ho nemá.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod gaabi 6. 7. 2022 09:50

Mě se zobrazí jen: Nemáte žádné běžné účty. Ale nikde tam není možnost založení.
Aplikaci mám aktualizovanou.
gaabi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 6. 7. 2022 10:44

@gaabi: Podle toho, co máš v Nabídce produktů, a podle tohoto odkazu https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpo ... cet-online to vypadá, že přes appku jde založit korunový BÚ asi jen klientům, kteří u Monety ještě nic nemají.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 7. 2022 11:31

Podle emailů koukám, že jsem Tom plus účet zakládal 23.6. v 7 ráno, to jsem byl v práci tak to mohlo být na PC a ten den večer založil ten spořicí účet a ten byl nejspíš z mobilu.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 6. 7. 2022 21:41

Potvrzuji nemožnost založení běžného účtu ve SB i v IB. IB testován na 3 prohlížečích.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 7. 7. 2022 07:19

V SB vyskakuje info, že systém vykazuje havárie, ale u mě jen u spořícího účtu D, kde mám nejvíc převedeno a nevidím % ! Máte taky oznámení o nějakési "havárii"?
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 7. 2022 17:37

Ta "havárie" asi bude hláška telefonu, pokud aplikace opakovaně spadne, u mě na Samsungu vybíhá toto.
Přílohy
Screenshot_20220707-183543_Smart Banka.jpg
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod gaabi 7. 7. 2022 18:24

Tak jsem ještě prošla pro jistotu internetové bankovnictví a ani tam není možnost založit Běžný účet. Takže to zřejmě fakt blokují pro ty, co už u nich něco mají. A jediná šance je osobní návštěva. Docela zklamání - nevím, jestli chci kvůli tomu navštěvovat pobočku.
gaabi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 7. 2022 18:36

Za tu odměnu 1000Kč se dle mého vyplatí na tu pobočku zajít :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod johnny.ka 7. 7. 2022 18:38

Já možnost založení měl (již jsem měl spořící účty), tak jsem účet založil, ale pak přišel pouze email, že mi nahráli předsmluvní dokumenty do bankovnictví. Žádné nové dokumenty v sekci Dokumenty však nemám, účet nikde nevidím a žádný další email už taky nepřišel. Zakládal jsem v neděli. Asi jim napíšu o informace, zda se založení povedlo nebo ne.
johnny.ka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mlrs 8. 7. 2022 06:19

Tak uz mi funguji ty tecky v mobilni aplikaci u sporaku (aplikace ted par dni po kliknuti padala).

A svete div se, sviti mi tam 4,5%.
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 7. 2022 06:27

u mne taky :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfin 8. 7. 2022 07:36

Taky už SB funguje a % OK!
elfin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků