MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Guzma 2. 10. 2022 13:14

Mám android 12, taky bez rootu. Úplně mě tyhle problémy odrazují od toho tam mít peníze za 5,3%. 5,5 % se mi nepodařilo založit.
Guzma
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 2. 10. 2022 14:50

Pokud jde o úrok, není problém jít za 5,5% jinam ;-) ... a popisované chyby s připojením k netu asi nebude problém aplikace (v rodině nám apka korektně funguje v telefonech na droidu 9, 11 a 12), ale nastavením telefonu, nebo strojem samotným, ono je to někdy alchymie správně nastavit ... ale net je plný návodů, jak se s tím popasovat. Pokud by mě jiné bankovní apky fungovaly tak dobře, jako monetí, byl bych šťastné bankoapkouživatel :D 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 2. 10. 2022 16:47

To já bych velice uvítal, kdyby bankovní aplikace nejen Monety, ale všech bank byly jako ta od Trinity. :-D
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 3. 10. 2022 07:31

@Alfréd z hor - OnePlus Nord, téměř nic na něm nemám a není to žádná plečka. Ani žádné "opičárny", které by mi telefon a připojení mohly rozhazovat. Dělá to i po FactoryResetu, kdy na telefonu bylo všechno v továrním nastavení a jen bankovní aplikace. Aplikace od Monety je jediná, která mi tohle dělá. Já bych hledal problém buď přímo v jejich aplikaci, nebo někde mezi telefonem a aplikací, kde to ale nedokážu rozlousknout.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 10. 2022 08:04

octaviampi píše:Podporu rok po nakupu telefonu snad nemaji ani telefony s Androidem.

Maj... mrkni jen tak na tel Motorola One Vision, garance 3 roky aktualizaci, posledni Android 11 ;-)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 10. 2022 08:59

Ale on už je hodně dlouho Android 12, asi tak rok. To je teda pěkná garance. :mrgreen:
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 3. 10. 2022 09:02

ripper6 píše:
octaviampi píše:Podporu rok po nakupu telefonu snad nemaji ani telefony s Androidem.

Maj... mrkni jen tak na tel Motorola One Vision, garance 3 roky aktualizaci, posledni Android 11 ;-)


a samsung ma 3 roky,ale optimalizace pry nic moc

rippere myslim,ze Moto ma max 2 roky ,ale mozna uz 3 tedy.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 3. 10. 2022 09:53

Existuje tedy nějaký univerzální trik na ten 5,5% spořák? Mně to pořád nevyskočilo �.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drummond 3. 10. 2022 10:18

Počkejte do zítra, jestli opravdu Expobank/Max banka dá 6,01%, leckdo bude přesouvat z Monety spoření tam a třeba vyskočí ještě lepší nabídka :)
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 10. 2022 10:18

napadlo mě, zda není problém v příliš mnoha otevřených (starých) spoř. účtech
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 3. 10. 2022 10:28

Nemyslím si, já třeba z principu staré účty neruším (při snižování sazeb a stanovování různých limitů a úrokových pásem se mohou hodit), mám i všechna Spoření od A po E a nabídka od Monety na těch 5,5% mi vyskočila hned a bez zproblémů jsem realizoval hned ten první večer, co to spustili.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 10. 2022 11:56

Komu to nejde, máte v sekci Spoření nabídky na termíňák, penzijko, stavebko, investice? Já tam toto mám, žena, které 5,5 založit nejde, to tam vůbec nemá.
Jelikož její účet jsme zakládali na pobočce, takže měli možnost udělit/neudělit ty různé souhlasy, napadlo mě, jestli to nemůže být i odmítnutím nějakých marketingových nabídek. Nějaký takový (ne)souhlas se totiž při zakládání uděluje.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 3. 10. 2022 12:22

Já tam mám všechny nabídky, ale 5,5% SÚ ne :)
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ninaa 3. 10. 2022 12:26

@Guzma @losalamos
Chybová hláška "Chybí připojení k internetu" u mob.apky Monety se mi předposlední týden v září také objevovala asi dva dny. Pak to zase fungovalo, aniž bych cokoliv pro to udělala.

Dnes apka funguje, pokud by se mi chybová hláška někdy znovu objevila, tak už nebudu líná a napíšu jim na podporu. Protože až zruší sms přihlašování do IB, tak nechci riskovat, že se nedostanu na účet vůbec.

Mám několik měsíců novou Motorolu s Androidem 12, na kterém všechny ostatní bankovní apky žádný problém s připojením ve stejný čas nemají, takže já na svém telefonu to neovlivním, vychytat to musí Moneta.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pezzay 4. 10. 2022 10:10

.. ještě není superextraspořící/6,11%.. , že bych si počkal..
pezzay
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků