MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod .void 6. 12. 2022 14:57

Ten jejich konec přihlašování je jako Brexit, takže možná po dvou letech to konečně budou myslet vážně. :-)
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jirik74 6. 12. 2022 15:31

Odložili to na duben a pořád řeší nějaké úlevy. https://www.penize.cz/osobni-ucty/43699 ... na-kontakt
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod area52 7. 12. 2022 21:51

Moneta zveřejnila nové podmínky účinné od 1. 4. 2023.
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 12. 2022 22:03

A jsou v nich nějaké zásadní změny?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod losalamos 8. 12. 2022 21:16

Jestli vás někoho (jako mě) v SB prudí nemožnost skrýt nabídku na aktivaci dětského účtu, prý se pracuje na možnosti tuto nabídku skrýt.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2022 07:07

Mě ten dětský účet předaktivovali jakmile jsem zrušil běžný. Asi si mysleli, že jak stárnu tak infantilním. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 9. 12. 2022 08:52

Já nabídku na dětský účet v SB nikde nemám, mám tam pouze jiné nabídky (stavební spoření, pojištění, směnárnu). Nicméně všechny tyto Nabídky mám skryté přes tlačítko "Uspořádat" uvedené dole na hlavní stránce.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod losalamos 9. 12. 2022 16:45

@Milos - ostatní nabídky mám takto skryté. Možná to není úplně univerzální nabídka, jen tahle jediná skrýt nejde. Proto jsem psal do banky.

"Rádi bychom Vás informovali, že funkc skrytí nabídky dětského účtu bude s dalšimi aktualizacemi umožněna. Požádáme Vás nyní o vyčkání."
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod obbr 9. 12. 2022 17:46

Milos píše:A jsou v nich nějaké zásadní změny?

Hodně se to točí ohledně toho rušení sms.
Dále reklama na jejich "blog". Změna v nastavení MO/TO transakcí. Poplatek za nadlimit výběr na pobočkách.
Nic vyloženě, co by byl průšvih jsem tam zatím nenašel.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod area52 10. 12. 2022 01:12

A je to zvláštní. Podmínky mobilní klíč dále obsahují, ale vše ostatní naznačuje, že tuto možnost zruší. Nejlepší bude se s Monetou rozloučit navždy... :arrow: :arrow: :arrow:
area52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 10. 12. 2022 17:40

Zajimavy pribeh z Monety:
- v me Smartbance prestaly svitit tlacitka pro uskutecneni jakychkoliv prevodu (Zaplatit)
- potrebne prevody jsem tedy udelal pres IB
- na infolince mi sdelili, ze musim aktualizovat Smartbanking na posledni verzi
-> tzn. ze ve starsich verzich se aut. zakazaly vsechny moznosti prevodu!
- po aktualizaci Smartbanky na posledni verzi se uz vubec neprihlasim protoze mi pise ze neni pripojeni k internetu (prestoze je a jine aplikace funguji)
-> tuto kritickou chybu hlasili lide v hodnoceni na Google Play uz v listopadu a dosud stale neopraveno!!
-> dle infolinky pry o tomto problemu vi a pomuze odinstalace/odparovani a znovu instalace/parovani aplikace
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 10. 12. 2022 18:20

To je běžná vada dnešních aplikací při "velké změně". Prostě se musí smazat uložená data, jinak to nefaká. Naposledy jsem to dělal s eReceptem.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 10. 12. 2022 21:32

Už jsem to tu psal před 14 dny, v rodině to 2x pomohlo jen na chvíli a teď už to nepomůže.
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 11. 12. 2022 07:09

Ještě větší "legrace" je, když při každém druhém spuštění aplikace řve, že chce aktualizovat. Po stisknutí tlačítka přesměruje do Google Play, kde žádná aktualizace není.
Na přihlášení do IB ale zatím stačí.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 11. 12. 2022 07:25

Nic z toho se mně ani dvěma dalším příbuzným nikdy nestalo, zato nám ani jednomu nejde založit SU online, musíme chodit na pobočku.
jjrr
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků