MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 5. 2021 06:44

Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky
anonymni

Odeslat příspěvekod xsw 14. 5. 2021 15:07

Také mi v appce vyskakovala tahle obtěžující reklama, ale dá se to skrýt, proto mají u mně plus.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 5. 2021 08:08

chtěl jsem se podívat na Směnárnu přes IB, z nového IB mě to přesměrovalo do starého IB a do starého se mi aktuálně nelze přihlásit (z Chrome). Hned po pokusu se přihlásit "Z důvodu delší nečinnosti proběhlo automatické odhlášení ze systému."
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 31. 5. 2021 09:36

nnnokiaE52 píše:Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky

To je jen reklama. Ve finále dávají daleko horší úroky.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sudowodo 31. 5. 2021 13:19

Také jsem dostal takovou nabídku. Půjčku jsem si v aplikaci nechal spočítat a jelikož ten účet moc nevyužívám (nemám obrat), spočítali mi půjčku s úrokem krásných 18%. Je to asi joke.
sudowodo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod italik 31. 5. 2021 17:18

No já všechno u Monety včera přes datovku zrušil
italik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod baron84 31. 5. 2021 18:13

sudowodo píše:Také jsem dostal takovou nabídku. Půjčku jsem si v aplikaci nechal spočítat a jelikož ten účet moc nevyužívám (nemám obrat), spočítali mi půjčku s úrokem krásných 18%. Je to asi joke.


Taky jsem to zkusil a dostal jsem luxusních 23% :-D takhle mě to používat nedonutí :-D
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 5. 2021 18:23

kecinzer píše:
nnnokiaE52 píše:Po přihlášení mi Moneta nabízí úvěr s úrokem 3,5 %, RPSN 3,6 %.
Má s tím někdo zkušenosti? Vyžil to někdo? Dodrží to? Výplata mi tam nechodí. Díky

To je jen reklama. Ve finále dávají daleko horší úroky.

Jj, zkusil jsem: 9,8%. Šupáci.
anonymni

Odeslat příspěvekod Stileth 1. 6. 2021 07:05

Mne nabidli tech 3,5%, ale vyplata a hypo..
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod honzik007 3. 6. 2021 07:33

Mám u nich hypo i účet, poměrně velké příjmy, kalkulačka řekla 4,9% tak jsem tam volal že chci 3,5% a dali mi to. Je to všechno handl jako na trhu.
honzik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwertz375 9. 6. 2021 17:48

Investujete někdo s Monetou do podílových fondů? Nabízejí mimo jiné globální akciové fondy (např. Fidelity, Generali) bez vstupních i výstupních poplatků. Původně jsem to považoval za marketingovou akci, ale ten nulový poplatek je tam nějak dlouho. :hm
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 9. 6. 2021 18:18

Je to marketingová akce, ale je "na dlouho/na furt". Už loni to několikrát měli na 1-2 měsíce bez poplatků a zjevně zjistili, že pak mají několikanásobně víc klientů. Takže se jim to víc vyplatí "zdarma". Oni totiž dostávají zároveň provize od fondů (Fidelity, atd).
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 6. 2021 22:47

Ono v Monetě ty nulové poplatky fondů tak nějak "musejí" nabízet, pokud spojení s Air Bank myslí vážně. Nejspíš to bude součást přípravy na tuto fúzi, když Air Bank už má fondy zdarma dávno (od zahájení jejich nabídky) a toto by byl celkem podstatný rozdíl mezi nimi, přitom je typické sbližování základních parametrů před fúzí. Je to něco podobného, jako že Raiffka kvůli pohlcení Equa zavedla relativně nedávno bezplatné výběry ze zahraničních bankomatů, opět po vzoru "výhodnější ze spojované dvojice".
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod kecinzer 11. 6. 2021 10:33

honzik007 píše:Mám u nich hypo i účet, poměrně velké příjmy, kalkulačka řekla 4,9% tak jsem tam volal že chci 3,5% a dali mi to. Je to všechno handl jako na trhu.

Zrovna včera se mi bankéřka v Monetě pokoušela refinancovat úvěr z AirBank (kde mám klasiku 4,9%). Prý to u nich je vždy výhodnější. Vylezlo jí 3,9%, ale nějaké nesmyslné měsíční pojištění úvěru 700 Kč, které prý musí být min. 3 měsíce.
Ve finále bych stále zaplatil více než u AirBank.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 12. 6. 2021 17:21

Účtuje si něco Moneta za ukonční účtu, před uplynutím roku? V ceníku jsem nic nenašel, ale nevím jestli na to nenapasují "Peněžní a obchodní služby v sazebníku cen neuvedené, popř. přesahující rámec obvykle poskytovaných služeb"
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků