MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 12. 2019 22:09

Možná je to forma detekce, zda je v té chvilce on-line spojení mezi bankou odesílatele a příjemce.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 12. 2019 23:57

PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 12. 2019 08:02

Wüstenrot? Že by se mi uvolnily po 10 letech dvě stovky? :D Upřímně netuším, jak tenhle účet u mě přežil tak dlouho bez pohybu....
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 12. 2019 09:58

barnyss píše:Já zkoušel zvýšit úvěrový rámec KK Smart přes nabídku v IB cca před 1/2 rokem a nic toho nebylo, byl jsem odkázán, abych navštívil pobočku.

@PULPANM: účet GOLD mám už dlouhou dobu (cca 10 let) jako svůj hlavní účet a jsem spokojený (mám ho zdarma v rámci speciální profesní nabídky - jinak bych si ho placený nezřizoval), karta GOLD má slušné pojištění (už jsem i několikrát využil) a vstupy do letištních salonků, IB je podle mého velmi dobře použitelné. Není nač bych si stěžoval, samozřejmě s vědomím toho, že Moneta má nepoužitelné kurzy a možná ještě něco dalšího, ale to se dá použít s jinou bankou/službou - žádná banka není dokonalá.


barnyss : já právě mám léta hlavní účet u RB a Moneta jsem založil jen kvůli spořáku, pak si založil i BÚ a celkem my ta banka vyhovuje, tak váhám, že bych po 20ti letech změnil hlavní banku
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 11:59

Akciový Klokan píše:Možná je to forma detekce, zda je v té chvilce on-line spojení mezi bankou odesílatele a příjemce.
To mi připadá být nesmysl. Kdyby mi to nenabídlo okamžitou platbu a pouze výběr datumu tak by to možná mohlo být i logické, ale opačně tak jak to bylo u mne mi to logiku nedává.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 2. 12. 2019 12:04

Nevim jestli to tu uz padlo, ale v bankovnictvi mi lezi zprava, ze od 1.1. meni urok na Sporicim + z 2% na 1,5% do 1M
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 2. 12. 2019 12:19

Plho!
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 2. 12. 2019 12:51

Jsem odroloval jen dve stranky a nikde jsem to na prvni pohled nevidel :) ... lepsi 2x nez ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 12:52

Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 12. 2019 17:29

Okamžité platby Monetě nefungují ani náhodou. Ted potřebuji nutně odeslat více plateb do Air a ve smart bance platba provedena s dnešním datem, v budoucích platbách není už vidět, ale v Air bance platba nepřistála ani po 10 minutách. Šlendrián, komedianti.

Doplnění: Musel jsem nainstalovat znovu aplikaci smart a už fungují OP. :-)
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rufss 2. 12. 2019 19:32

Funguje to v MMB i ze sporiciho uctu?
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 2. 12. 2019 20:10

Ano, včera vyzkoušeno. Běžný účet nemám.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 12. 2019 21:33

Poraď jak jsi to provedl.

V případě SÚ i BÚ mám v Menu "Nový příkaz k úhradě" nastavený přes Nastavení a Nastavení oblíbených, který mně nabídne 3 varianty mezi nimi i okamžitou platbu z BÚ i SÚ.

Pokud má účet jen SÚ bez BÚ, vidím v něm v Menu jen "Převod prostředků", který mně i v případě převodu na účet v bance, která podporuje okamžité platby tuto variantu nenabídne. V Nastavení, Nastavení oblíbených nemám, tedy nevím, jak položku "Nový příkaz k úhradě" do Menu dostat.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 12. 2019 22:03

U KK karty mám balíček "Restaurace a kultura": V září nepřipsali bonus za platbu v restauraci, v říjnu za platbu v TicketPortal, v listopadu za TicketLIVE... :-\ správně by měli mít v podmínkách "... po podané reklamaci 3 % zpět z každého nákupu podle Vámi vybraného balíčku výhod..." . No za měsíc to skončí, kvůli 1% nemá cenu se pořád doprošovat.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2019 22:48

tak ja to resil u nakupu kde ta vratka mela byt tech 500, ale popravde, nema to cenu, je to ojeb resit a pak ti napisou, ze do dvou mesicu ti to pripisou na kartu, tu beztak stejne zrusis
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků