MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 6. 2017 07:35

Zkousel jste nekdo uspesne zalozit ten TOM ucet?
Ja dostal asi neskutecne hloupy napad a stahl si apliakci Smart Banka pro Android a ucet jsem si zalozil. Ja blbec...
Nebyl jsem doted klientem teto banky, v apliakci jsem vyfotil vsechny osobni doklady ze kterych se nacetly potrebne udaje pro smlouvu, pak jsem si vytvoril v aplikaci PIN pro pristup k uctu... a konec.
Zadne uzivatelske ID nebo Heslo se mi nezobrazilo nebo nebylo poslano SMSkou nebo Emailem (oboji jsem do kontaktni udaju pri "zakladani" uctu zadal) a po skonceni celeho procesu se uz vytvorenym PINem do apliace prihlasit nemohu (Hlasi chybu spojeni, internet v mobilu samozrejme pro vsechny ostatni aplikace funguje).
Cili nedostal jsem smlouvu, neznam cislo uctu, nemam zadne pristupy a jedina aplikace kde jsem si zvoli pristupovy PIN mi nefunguje.
Takze uzasny online ucet bez navstevy pobocky se asi neobjedne bez toho aniz bych musel nekam zajit... nevim totiz zdali mezi mnou a bankou vznikla smlouva ci nikoli a zda-li nemam uz povinnost poslat tam nejak prvotni vklad, ovsem cislo uctu nezmam. Uzasne.... ze ja se nato nevykaslal :(
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 12. 6. 2017 08:01

Stejna zkusenost (ctvrtek).
Zavolano na Technicke oddeleni - predano technikum - nekolikrat urgovano - dnes castecne vyreseno
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 13. 6. 2017 13:01

Úrok 3 % p.a. do 100 000 ,- zní dobře, ale bohužel vedení účtu je zdarma jen na půl roku. :-(
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 13. 6. 2017 13:13

Tak zase pokud by ta zvýhodněná úroková sazba nějakou náhodou vydržela ještě déle, než toho půl roku, pak to i po započítání poplatku za vedení při "zaplnění" vychází na cca. 1,6 % p.a. před zdaněním, což je zatím bohužel pořád lepší, než leckterý spořicí účet...

Na druhé straně je to třeba pořád hlídat, kdy se podmínky změní a dělat opičky s plněním podmínek.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 6. 2017 15:24

Korzaik píše:Úrok 3 % p.a. do 100 000 ,- zní dobře, ale bohužel vedení účtu je zdarma jen na půl roku. :-(

To je skoda, ja ted nedavno tam zrusil a stehoval to do mBank za 5,3% a toto mit by bylo urcite lepsi ale jen pul rok to nic moc :( ucet by byl fajn jako upgrade pokud by stacilo jen plnit podminku... treba jen tocit. Ted cekam ktera banka do pul roku nabidne refinanc pod 4% p.a.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 07Petr 13. 6. 2017 16:13

to ripper6: Plho, :-) promiň nic ve zlém, ale tady se baví o 3% úročení vkladu klienta.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wetherek 18. 6. 2017 11:29

Započetli Vám někomu 5% bonus u kreditní karty MoneyCard Smart, balíček elektronika za nákup v obchodu ALZA ?

Chystám se něco koupit a s 5 % slevou jsou nejlevnější.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 6. 2017 12:23

Ano.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod trzill 23. 6. 2017 16:45

Dnes volali z Monety, průzkum spokojenosti se založením Tom účtu. Že prý odměnu za založení připíší až na konci měsíce.
trzill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.za 23. 6. 2017 19:49

Plnite podmínky TOMa jen kartou, nebo převody? ;-)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 6. 2017 18:35

Dávají ještě nějaký bonus za založení Tom účtu? Genius Gratis je už dlouho na seznamu účtů k likvidaci a tak přechod na poslední půl rok by byl příjemným rozloučením ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 25. 6. 2017 08:23

Tj. směšné 100k 3% a za půl roku poplateček a ještě k tomu plnit šílených 10 plateb...to nebude mět velký ohlas, jooo kdyby ty 3% daly do 1 milionu....nebo mobil za 5k....
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 6. 2017 13:26

Když máš v domácnosti ty účty ke zrušení dva, tak už je to dobrá nabídka..samozřejmě, že po půl roce se účty uzavřou a skončí
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry666 25. 6. 2017 13:26

dr._lukas píše:Dávají ještě nějaký bonus za založení Tom účtu? Genius Gratis je už dlouho na seznamu účtů k likvidaci a tak přechod na poslední půl rok by byl příjemným rozloučením ;-)

Bonus byl myslím jen do 5.6., ale od té doby jsem to nesledoval...
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 6. 2017 14:36

Bonus za založení šlo získat v průběhu "pilotního provozu" a ten skončil právě 5. června (to, že se ten "pilotní provoz" prakticky ničím neliší od toho "ostrého" je druhá věc), informace o pilotní nabídce smazali i ze stránek, stránka pro mobily zůstala ještě v Google Cache: https://goo.gl/KLn68v
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků