MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 10:11

jupi konecne visa §!!!
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 9. 2019 10:58

Mám VISA místo původní Maestro. Co to?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 9. 2019 11:40

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 17. 9. 2019 12:37

Dr.D píše:Jenom debetky, anebo i kreditky?


K tomuhle asi tolik - debetku jsem dostal Visa (platnost do 03/23) a kreditku mi teď čerstvě poslali Mastercard (do 08/23). Kdoví jak to mají...
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 9. 2019 21:08

Kocour kuje nějaké pikle...

https://www.moneta.cz/

...tak třeba od prosince: okamžitá (příchozí/odchozí) úhrada, zdarma.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirik74 25. 9. 2019 08:47

Jojo, proč s tím spěchat, když prosinec je taky podzim, žejo. https://www.penize.cz/osobni-ucty/40981 ... pres-mobil
Jirik74
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 9. 2019 16:10

Zdravim, sporak u monety kdo zalozil v srpnu bude mit i v rijnu 2% p.a. ze? Neni tam zmena jak u creditasu? Zlaty teda 2% v equa na 6M.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 9. 2019 16:57

Zatím o změně 2% úroku ani slovo, tak snad ještě chvíli vydrží než se objeví jiná možnost přelití. Jinak equa slušná volba.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dala67 29. 9. 2019 14:15

Jde nějak dodatečně on-line založit běžný účet TOM, když už mám on-line založený spořící účet ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 29. 9. 2019 14:35

Pokud vim, nebyl s tim problem, jen to bylo bez bonusu. Mohlo by to jit i v IB, ne?
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 29. 9. 2019 15:16

Aplikace ani IB tuto možnost bohužel nenabízí
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 29. 9. 2019 17:49

dala67 píše:Aplikace ani IB tuto možnost bohužel nenabízí
pouze osobně na pobočce
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 9. 2019 18:44

Obojí online by šlo jen v opačném pořadí (Tom první).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 30. 9. 2019 07:40

Přišel email:
1. Zavádíme novou službu okamžité odchozí úhrady
Od prosince 2019 pro Vás zprovozníme novou službu v rámci tuzemského platebního styku – okamžitou odchozí úhradu. Můžete ji kdykoli zadat ve Vaší Smart Bance nebo Internet Bance. Peníze budou na účet příjemce připsány obvykle do 10 sekund – a to i o víkendech a svátcích. Podmínkou je, aby banka příjemce uměla tyto platby přijímat. Nemusíte se však obávat – pokud banka příjemce okamžité platby přijímat neumí, bude transakce provedena standardní úhradou, tak jak je tomu dnes. Okamžité převádění peněz mezi účty v rámci MONETA Money Bank je samozřejmostí. Navíc za okamžité úhrady nezaplatíte víc jak za standardní tuzemskou úhradu.

2. Snižujeme některé poplatky v zahraničním platebním styku
Nově budou poplatky za příchozí a odchozí úhrady v EUR do/z Evropského hospodářského prostoru (SEPA platby) zpoplatněny stejně jako platby tuzemské.

3. Zjednodušujeme ověřování plateb kartou u obchodníků na internetu
Platby kartou u obchodníků na internetu budete moci potvrzovat pomocí Vašeho mobilního telefonu – otiskem prstu, face ID nebo pomocí Vašeho hesla do Smart Banky. Pokud tedy používáte Smart banku, nebudete už muset při placení přepisovat autorizační SMS kód.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 9. 2019 19:45

Paráda, snad budou do konce roku všechny banky podporovat okamžité platby.

V e-mailu také uvádí: "V případě nesouhlasu se změnami smluvních ujednání však můžete písemně vyjádřit svůj nesouhlas
do 30.11.2019 a současně bezúplatně s okamžitou účinností vypovědět svůj závazek ze smlouvy"

Takže konečně možnost "poštou" vypovědět smlouvu? Už dlouho se na zrušení nepoužívaného Toma chystám, ale nechce se mi na pobočku. Po telefonu mě s tímto požadavkem asi pošlou někam, co?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků