MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 9. 2018 22:28

převod stejně neprovedl, na účtu nastavený inkasu a trvalý platby a nic nepřevedli amatéři z Monety. já myslím, že ta Mobilita stejně nefunguje.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 5. 9. 2018 22:48

Jste placeni testovaci kralici.
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 9. 2018 14:08

Moneta od 1.8.2018 zpoplatnila papirove mesicni vypisy u Konta Genius Gratis z 0 na 30Kc. Prepnuti na z papirovych vypisu na emailove lze udelat i telefonicky pres infolinku, tzn. neni nutne jezdit na pobocku.

Sazebnik:
Náklady na zaslání výpisu měsíčně poštou a mimořádného výpisu k 31. 12.
--> Konto Genius Gratis: ZDARMA, 30 Kč od 1.8.2018


Mam konto Gratis nepouzivane/spici a ted mi po letech klidu najednou prisel papirovy vypis, kde byla strhnuta polozka v historii k 31.8.: poplatek 30Kc. Poznamka byla "POPLATKY - VEDENÍ", takže jsem si v první chvíli myslel, že zpoplatnili vedení účtu, až následným studiem sazebníků jsem zjistil skutečnou příčinu, tedy zpoplatněné papírové výpisy, které jsem tam asi měl nastavené od počátku, ale do teď to nevadilo.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 7. 9. 2018 14:24

ano je to tak,psalo se tady o tom ve vlakne,papirove vypisy za 30Kc.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 7. 9. 2018 17:57

A oni vam posilali kazdy mesic vypisy postou?
Nebo se to zpoplatneni tyka i rocniho vypisu?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 7. 9. 2018 19:54

Ja mam ten ucet bez aktivity (jak jsem psal "spici"), takze mi nechodilo nic, az ted.
Ano, to zpoplatneni se tyka i toho rocniho, ale i ten se po prepnuti na mesicni emailove vypisy bude posilat take mailem.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 8. 9. 2018 11:50

Zedna1 a to ti banker pri zakladani Gratis uctu nenabidnul rovnou emailove vypisy? nezminil tuhle moznost?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 8. 9. 2018 12:33

To uz si nepamatuji, ale myslim ze ne.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 9. 2018 15:17

Včera jsem ukončil i kreditku a této banky se zbavil..pro staré klienty nic extra nenabídnou a upřednostnil jsem prodlouženou záruku od ČSOB před 500,- vratkou za nákupy v elektru. Jsem zvědavý co budou chtít za poplatek za poslední výpis, protože IB zablokovali, povolení k zašifrovaným mejlům jsem jim nedal, proč jim něco povolovat při ukončení vztahu, a o papírový výpis si nezažádal.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 9. 2018 16:47

Změnu typu výpisu z papírových za 30 Kč na elektronické (v IB) jsem dnes provedl pro rodinného příslušníka v IB, není třeba volat na infolinku či chodit na pobočku.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 9. 9. 2018 16:59

dr._ lukas: tak ty máš asi CSOB premium, jinak bych k CSOB dobrovolně s obyč účtem a KK nešel. :-) viz. FB stránky CSOB :nenapadne
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 9. 9. 2018 21:16

Ano mám ČSOB Premium ;-), kdyby takových účtů nebylo, nemusel mít k hypotéce další účet u KB, tak zakotvím u Airbank a asi bych více neřešil.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 9. 9. 2018 21:41

Air to jo, ale má pořád málo bankomatů. :hm :nenapadne
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 9. 2018 09:36

marvy píše:dr._ lukas: tak ty máš asi CSOB premium, jinak bych k CSOB dobrovolně s obyč účtem a KK nešel. :-) viz. FB stránky CSOB :nenapadne
A je na tom FB popsáno něco tak výrazně horšího, než u jiných bank?
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 9. 2018 09:45

Já nevím, já si na ČSOB nemůžu moc stěžovat (pokud jde o funkčnost).
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků