MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 6. 4. 2020 18:58

Ajaj, takze idealne hned zajet na pobocku a kartu zrusit. Jinak se poplatku nevyhnu, 3000 kc ted neutratim
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kajman71 6. 4. 2020 19:12

fremantle píše:Dnes jsem se někdy přes den schválně do smart banky na kurz díval, jestli se to náhodou po víkendové odstávce nezlepšilo, ale pořád to bylo nad 30 haléřů nad střed, prostě totálně mimo (střed byl kolem 27,55, oni prodávali za více než 27,85 - tzn. přihazují si cca. nejméně to 1 %). Jsou to pořádní hajzlíci, eurový účet jsem si kvůli směnárně otevíral před necelým půl rokem, nyní ho můžu zase vypovědět (což už teda můžu s největší pravděpodobností i Tom účet, ten je stejně k ničemu)...


Diky moc. Tak to si usetrim praci se zakladanim...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 6. 4. 2020 19:39

Jeste bych mel dotaz, v ceniku u KK smart pisou, ze v pripade celkoveho cerpani alespon ve vysi 3000 kc zuctovanem v danem zustovacim obdobi se poplatek 49 kc neplati. Muze to byt i prevod prostredku z KK v IB na bezny ucet? Nebo tam zas je hned urok uctovan?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 4. 2020 04:08

Obrat se dá splnit zřejmě dobitím Revolut. Ale já vypověděl včas. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod XRPD 7. 4. 2020 07:21

losalamos píše:Obrat splníš ale nesmyslně za takový výběr zaplatíš 49,- (úroky nenaskočí).


Ještě v březnu to započítávali do obratu a výběr byl u bankomatů Moneta zdarma
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... -karty.pdf
"proklientským" přístupen to změnili.. :twisted:
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 042020.pdf
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 4. 2020 17:56

Je nutna návšteva pobočky alebo sa da aj nejako na dialku, ak chce človek vypovedať?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 7. 4. 2020 18:30

alfas - myslíš kreditku (viz předchozí strana), nebo účet?
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 7. 4. 2020 18:47

Kreditku, našiel som Tvoju odpoveď.
Ja vaham, možno pockam a mbank za prenesenie ponúkne nejaku odmenu :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maeth_u 8. 4. 2020 09:44

Nesplácel jste teď Moneta kreditkou někdo Twisto? V blokacích mám popis MONEY TRANSFER / Příkaz k úhradě. Uvidím, až se to zítra zaúčtuje, ale moc se mi to nelíbí.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 4. 2020 10:08

Jj, podezíral bych to z úročení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 4. 2020 10:24

Revolut zatím OK. Včera zaúčtováno a popis:
"Revolut* Revolut.com GBR"
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 8. 4. 2020 10:27

V podmínkách mají, že rovnou úročí jen bezhotovostní čerpání prostřednictvím příkazu k úhradě. A dál se odvolávají na podmínky pro platební styk, z toho usuzuju, že příkaz k úhradě lze zadat jen přes IB/SB/Bankomat (už jsem dělal). Uvidím, co se tam vypíše, až se platba zaúčtuje a potom to radši přebiju, stejně mě čeká datum splátky a tohle je snad jediná úhrada od začátku měsíce. A až přijde výpis, tak se uvidí. Přinejhorším mě to popudí jim to vypovědět. Po tom ořezání odměn už to stejně nemá cenu, a najdu si kreditku, z který půjdou vybírat peníze z bankomatu, klidně bez odměn.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 8. 4. 2020 11:09

Moneta sa obvykle snaží vyjsť v ústrety, ak by zaúčtoval úrok, oplatí sa im napísať a slusne poprosit o vrátenie aj s vysvetlením.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maeth_u 9. 4. 2020 15:45

Zaúčtované už to vypadá "normálně", jako minulý měsíc. Tak snad jen planý poplach :-)
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 4. 2020 20:02

Chtěl jsem nějaké drobné odeslat z Creditasu do Monety - okamžitou platbou nelze. Okamžitá platba do Monety nefunguje z FIO ani AIR. V AIR se na rozdíl od Creditas a FIO alespoň objevila hláška, že Moneta v současné době okamžité platby nepřijímá.
Netušíte někdo, co se v Monetě děje?
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků