MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod peliculiar 6. 7. 2020 19:04

Lol Phirae píše:Jestli to náhodou nedělá ta výborná "vychytávka" Šajomi s několikanásobnou instalací aplikací.

Já mám Šaomi, nejde mi to (hlásí to chybu) a určitě nemám několikanásobnou instalaci, resp. si ničeho takového nejsem vědom. Na druhou stranu mě to v SB až tak extra nevadí, stejně raději obsluhuju finance přes IB, kde úroky vidět jsou.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pospa874 7. 7. 2020 09:01

Vyskočilo to jako aktivní na tom webu? Čekám, kdy se ta akce probudí a pořád nic. Google jim tuto zprávu dávno zaindexoval a ve zdrojáku jejich webu je, ale není zobrazená a aktivní. Nějaké novinky k této promo akci?

iglooo píše:
Jako dárek na uvítanou jsme pro všechny klienty Wüstenrot připravili mimořádnou nabídku běžného účtu Tom plus s výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a s odměnou 2000 Kč.


:love: :potichu :nenapadne
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod limec 7. 7. 2020 09:45

mne tez v mobilnim bankovnictvi na sporaku neukaze detail uctu
a ne mobilni bankovnictvi neznameza ze se v mobilu do banky prihlasite pres firefox
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peliculiar 7. 7. 2020 10:17

Taky jsem zjistil, že tu chybu ve smart bance mám jen u účtů spořícího typu (mám celkem 4 druhy).
V případě běžného účtu se detaily zobrazí.

Obrázek
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dala67 7. 7. 2020 10:45

Proto má moneta blokovanou funkci screenshot, abychom mohli nadávat bez důkazů :-D
to limec: souhlasím s tebou, ale podle příspěvků lze usoudit, že pojem "mobilní bankovnictví " je pro některé jedince význam na pojmenování všech přístrojů, na kterých jede internet a které se mohou přemístit. Ve finále jde přenést i samotnou PC skříň a spustit na ní IB a tvrdit, že mám PC na kolečkách a tudíž moje bankovnictví je mobilní :-)
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 7. 7. 2020 11:03

dala67 : to možná na Androidu. Na IOS nic blokovaného není.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 7. 2020 11:24

Mam wustenrot a soucasne Moneta Tom, muzu si tedy take prevest wursta na novy druhy Tom ucet za bonus 2000???
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod marvy 7. 7. 2020 15:22

Nevite do kolika hodin ve vsedni dny pripisuje cca Moneta standartni platby,pokud dotycny posle jeste tyz den z cizi banky?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 7. 2020 16:01

Tak max 17h, ve 14 hod, pak i 14,30 je uzávěrka pro prioritní. I do hello mi to přijde v 15 hod, nejdyl snad v 16 hod pripisovali.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 7. 7. 2020 16:44

Dik za info,ja ze mi nic do ted neprislo a udajne standartni platba mela byt dnes odeslana.

edit:
Tak mi bylo receno spolecnosti co platbu odeslala,ze pry pravdepodobne zdrzeni na strane banky. Platba sla z KB.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 7. 2020 18:54

Tak Ti mám pocit, že tenhle problém jsi tu nedávno už řešil a výsledkem bylo, že to z KB poslali až odpoledne, takže to muselo přijít až následující den.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 7. 7. 2020 19:05

Resil,ale to co pises neni pravda,ze bych presne vedel ze to poslala KB odpo,to by pak bylo jasne,ze to prijde druhy den.

Platba mi prisla nedavno v poradku,tak ze je to jednou tak,pak zase jinak.Spis sem pak napsal, co mi odesilajici spolecnost odepsala.
A chtel sem vedet,do kdy max cca Moneta pripisuje.
Nekdo lze... KB je blbost,ze by nestihala.

Pokud mi spolecnost finance zaslala dnes ve 12h a pak kdyz mi castka neprisla,napsali ze je to zrejme zdrzeni banky.
Naposledy upravil marvy dne 7. 7. 2020 19:13, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 7. 7. 2020 19:12

Nejspise spolecnost NEpodala prikaz vcas do meznih9 casu v KB.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 7. 7. 2020 19:15

Do 9h urcite nestihaji,vim ze,zasilaji davku ve 12h,tak ale to by standartni platba mela dorazit jeste dnes do Monety.-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 7. 7. 2020 19:20

Komerční banka mela myslim do 13:00h garantovano, ale ty to prece nevis jiste, mas pouze informaci, povetsinou od nekoho, kdo to take nevi jiste.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků