MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 13. 7. 2020 15:15

Nyní je ovšem mnohem důležitější, že „MONETA má komisi pro diverzitu a genderovou vyváženost, MON FAIR. Bude poradním orgánem vedení banky“. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hm :hm :hm
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 13. 7. 2020 15:49

Lol Phirae píše:
PULPANM píše:Vždyť si na TOM plus mohu přepnout sám v IB


Myšlena asi ta akce 300 + 800 (pokud už máš účet, tak ti je celkem k ničemu :D)

Jj, myslel jsem, kdyby měl někdo zájem z nových klientů? Ale tady to čtou spíš profíci, kteří si to sami přepnou :-)
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ninaa 13. 7. 2020 16:45

A1rh- píše:
iglooo píše:
Jako dárek na uvítanou jsme pro všechny klienty Wüstenrot připravili mimořádnou nabídku běžného účtu Tom plus s výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a s odměnou 2000 Kč.

Já jsem si Tom plus ve smart bance vybrala sama, brzy potom mi přišel mail, kde sdělují kromě jiného:
"Z každé platby debetní kartou Vám vrátíme 2 % na Váš běžný účet. Můžete získat až 400 Kč v každém z 5 vyhodnocovaných období a celkem si tak můžete přijít až na 2000 Kč!"
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 13. 7. 2020 18:28

ale to ti zřejmě už předtím přišla nějaká nabídka nebo oznámení o promo akci? Ptám se na to teď na infolince, z hlavy neví a narychlo nedohledal ani přímo u mého účtu, jestli by se mě to týkalo. Takže má volat zpět jak něco zjistí. To by byla celkem použitelná výhoda.
Jinak klienti Wustenrot, kteří nemají ještě účet mají nabídku na 1000 Kč při zřízení Tom Plus.

Tak prý nemohu využít ani jednu možnost.
Na 2% z plateb musí přijít promo nabídka (ale stejně si zkusím účet přepnout, co kdyby? :-) a 1000 Kč jako klient Wustu taky, ne, když už účet mám.
Naposledy upravil A1rh- dne 13. 7. 2020 18:45, celkově upraveno 1
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 13. 7. 2020 18:33

Muzu stale WU ucet zrusit pres mobilitu? Aby se mi nezrusila i MMB :-)

A jde SÚ WU takto zrušit vůbec, nebo bude zamítnuto, že to není platební účet? Zkoušel někdo?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kecinzer 14. 7. 2020 05:03

Tak koukám, že mám s těmi 2% zpět asi také smůlu. Žádné promo mi nepřišlo. U plateb provedených debetkou nikde nic o vrácení nevidím.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ninaa 14. 7. 2020 12:44

A1rh- píše:ale to ti zřejmě už předtím přišla nějaká nabídka nebo oznámení o promo akci?

účet jsem si přepnula zřejmě 18.6. (podle zpráv v SB je tohle datum) a 29.6. mi přišel mail s tím, že mi účet vylepšili (na Tom plus) a s těmi 2% z každé platby debetkou. U WUST mám stavebko a spořák, u MMB jsem měla TOM a spořák. Podle jakých kritérií vybírají, to netuším.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 14. 7. 2020 13:28

vpe píše:Muzu stale WU ucet zrusit pres mobilitu? Aby se mi nezrusila i MMB :-)

A jde SÚ WU takto zrušit vůbec, nebo bude zamítnuto, že to není platební účet? Zkoušel někdo?

Ucet ve WU můžeš zrušit ještě v jejich starém IB, jestli se nepletu? Já tak rušil spořící účet před rokem...
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baron84 17. 7. 2020 07:11

Moneta zase kouzlí. Ve smartbance dneska "slavná směnárna" kurz 26,96 Kč/EUR a v internetbance dle jejich reklamy ten horší kurz 26,71 Kč/EUR...
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tmx643 17. 7. 2020 07:52

V internet bance není horší kurz už delší dobu (někdy od konce zimy). Je výhodný pro nákup eur (spread je asi stejný, ale posunutý). Pro nákup korun by byl o to víc nevýhodný.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Adam.mis 21. 7. 2020 07:54

Potřebuji si u Monety založit běžný účet kvůli hypotéce. Je aktuálně nějaká odměna za sjednání nového účtu? Od Monety aktuálně nic nemám, od Wuestnrotu mám spořící účet.
Adam.mis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 7. 2020 08:27

Jo, když tě doporučí někdo kdo už účet má. Ale je to přes vypsaný papírek. Tuším 3+8 stovek?
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2020 14:16

Díky za informaci, mají to dobře schované:
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 072020.pdf
anonymni

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 7. 2020 18:28

Žádal jste někdo o promokód (na papírku) na doporučení? Dostali jste jeden, nebo je třeba pro každého doporučovaného zvláštní?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 7. 2020 19:54

Dostal jsem 2, normálně vedoucí pobočky vytáhla papír, vypsala mi takové kupóny jako do McDonaldu, odstříhla je a ty jsem samozřejmě zašantročil už nevím kam.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků