MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 22. 11. 2019 21:52

KK smart blokuje převod na Revolut co to má znamenat ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 11. 2019 22:39

Mně ne.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 22. 11. 2019 22:41

Jaké nejvyšší částky převádíš ? Blokují všechny pokusy o platbu, umožnili jen 1. platbu před týdnem a konec.
Přišla mi podivná SMS s info o nefunkčnosti bezkontaktu a vydání nové další KK od Monety, ale zatím by stávají KK měla být ve všech ostatních případech použití funkční...
Naposledy upravil redhaven dne 23. 11. 2019 11:02, celkově upraveno 1
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mrhule 23. 11. 2019 10:07

rufss píše:mrhule: V IB.


At hledám, jak hledám - nikde možnost změny limitů nevidim. Karta je ještě neaktivní, ale přes Google pay už platím...
mrhule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2019 10:30

Karta se nastavuje (vše píšu z paměti, takže se možná pletu) v záložce (nahoře) Karty, poté klikneš do prázdného kolečka (zaškrtneš) po levé (a pak si taky pletu světové strany :) ) straně dané karty a dole klikneš na něco jako "nastavit"/"nastavit kartu" a na následující obrazovce budeš mít možnosti pro nastavení (limity, blokace/aktivace netových plateb …). Ale k tomu musíš nejprve obdobně kartu aktivovat.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rufss 23. 11. 2019 10:36

Jestli to je ta docasna karta predana na pobocce hned po schvaleni zadosti, tak ta byla aktivni hned na pobocce ne? Myslim, ze jsem si hned pri odchodu z pobocky nastavoval na bankomatu PIN.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 11. 2019 11:48

Ale i ta byla normálně v IB, ne?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod rufss 23. 11. 2019 16:48

Jo, vzdyt jsem si tam nastavoval vyssi transakcni limit nad uverovy ramec, ktery mi pak zustal i pro trvalou kartu. Otazka je, jestli ma opravdu tu docasnou kartu bez uvedeneho jmena.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 24. 11. 2019 13:36

Ahoj,jak je to v soucasne dobe s tim aut.odhlasovanim z IB?
Nebylo to ani 5 minut a odpojilo mne to v rozepsane zprave.
Ja se ptam tady,nez to budu zkouset,abych neprisel zbytecne o rozepsanou SZ bance.Udelali s tim neco? dik za info.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 24. 11. 2019 14:14

Ja si to nejdriv napisi v notepadu.
rufss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hakec 24. 11. 2019 22:20

Dotaz - v září posílala Moneta do emailu slevový kupon do Datartu na 10% - nemá někdo k dispozici kdo nevyužil? Díky
Hakec
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Hakec 25. 11. 2019 09:31

Díky za odkaz, ale směřoval jsem to sem, protože to šlo na lidi, kteří mají účet u Monety. V každým případě už jsem to pořešil a kupon nepotřebuji (měl jsem problém že na kuponu byla informace, že je to na jeden nákup, a když jsem chtěl koupit dva mobily, tak mi to ze začátku házelo chybu, že to jde jen na jednu položku, ale nakonec to prošlo).
Hakec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2019 10:11

Tak to byla nějaká momentální chyba, protože jsem na ten kupon kupoval 3 televize.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evelista 25. 11. 2019 10:43

tak nam opravili apku pro iOS 12 a zas funguje historie.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků