MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 6. 2019 17:33

No jo, v zásadě nejde až o ten úrok, mě stačí když to MMB rozchodí k 1.10., páč jsem raději poslal další várku šaškům do ING.
Co je zarážející, je fakt, že přesně to samé se dělo při uvedení předchozích typů spoření 1 a spoříto 1. Tedy nedoladěné produktové podmínky, zmatky v jejich výkladu, vzájemná záměna obou účtů, a samozřejmě několik dní vůbec nešlo účty založit stejně jako nyní. Stejný šlendrián a bordel se opět opakuje a jen vyvstává otázka, jak takovým lidem může vůbec člověk svěřit svoji identitu, bankovní tajemství a důvěru, když nejsou schopni zajistit základní fungování online bankingu a každé uvedení nové služby provází stejný chaos a neschopnost...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 27. 6. 2019 17:41

Není to spíš tak, že oni mají plán, jak to v klidu implementovat, otestovat, oznámit až to funguje, a pak a začít propagovat, ale lidi jako já to najdou dřív, než je firma připravená?

Samozřejmě, že by bylo elegantnější vše zveřejnit v jeden okamžik, když vše funguje na 100%, ale kdybyste si tu na fóru nepřečetli, že Spoření 2 existuje, na šlendrián by se tak intenzivně nenadávalo.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod jujec 27. 6. 2019 18:28

Byl jsem na pobočce, ale ani tam jsem neuspěl, prý jim nejdou systémy ani tam. A z IB mi zmizela kreditka. Prostě to je pokažené.... Budeme muset holt čekat.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 27. 6. 2019 20:44

Neskusi nekdo zalozit to Sporeni 2, poslat tam milion a kdyz to nebudou urocit 2% od 27.6 podle podminek uvedenych zde https://www.moneta.cz/documents/cz/prim ... b_ucty.pdf, dat podnet k finacnimu arbitrovi a pozadat o urok z prodleni + 8,05%, Moneta take zaplati pokutu 15k... :D
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod tmx643 27. 6. 2019 21:04

Já klidně založím, když mi tam někdo pošle milion. :D
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 27. 6. 2019 21:18

Sporeni 1 pujde zrusit pres internet?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2019 05:16

Jde zrusit pres internet.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 28. 6. 2019 06:05

Ma moneta nyni nejakou akci za doporuceni?
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 28. 6. 2019 06:53

Tak Spoření 2 přes IB zatím nic.
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 28. 6. 2019 07:24

Je tam pres IB moznost zalozit sporeni 2, ale pod tim je vyska uroku do 500 tisic 0,5 % p.a. a nad 500 tisic 0,1 p.a., coz nesedi, rekli mi ze mam zavolat po 8 hod, az tam budou technici, cca za hodku cinknu. Podle me tau vysku uroku zapomenuli ajtaci zmenit
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 28. 6. 2019 07:33

Já v IB nemám vůbec možnost založit SÚ, pouze termínované vklady.

Obrázek
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2019 07:54

To jsem tam mel vcera, kdyz jsem zrusil Sporeni 1. Taky jsem nemel moznost zalozit novy sporici ucet. Dnes uz je to ok s tim, ze tam je odkaz na produktove podminky 2 ale urok jen 1,2%, jak tu lide pisi. Cekam az tu bude potvrzene, ze se zalozi Sporeni 2 s urokem 2%.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 28. 6. 2019 08:03

Já tam nemám ani jedno tlačítko Založit online, ani u termínovaných vkladů
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 28. 6. 2019 08:08

Asi na tom právě pracují, aby tam dali ta 2 procenta. Pak se tlačítko zase objeví. :-)

-- 28. 6. 2019 09:35 --

Obrázek
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 6. 2019 10:47

Požadavek na založení nového spořicího účtu byl úspěšně odeslán. V IB to už jde.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků