MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 27. 2. 2020 16:14

Myslím ale přímo v systému (Android), né v samotné aplikaci.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 28. 2. 2020 18:00

Moneta má konečně od dnešního dne nový spořicí účet Spoření 5.

8-D :shock: :mrgreen: :tleskani :oboze :roll:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 28. 2. 2020 18:12

S jakým úrokem?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2020 18:17

Vypadá to na 1,2 % do 1M. Zajímalo by mě, proč stále postupují v číselné řadě, když úročení Spoření 3 až Spoření 5 mají totožné. Je tam schován rozdíl někde jinde, nebo je schován pouze v hlavě managementu?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 28. 2. 2020 18:33

Já mám Spoření 2 vynulované, dá se to zrušit na dálku, nebo musím na pobočku?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 2. 2020 06:59

2 nevím, ale "1" šla v IB zrušit cca před půl rokem na několik kliknutí, snad to bude stejné.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 29. 2. 2020 11:30

Právě jsem koukal na účet a už mi připsali úroky za únor k 28.2. V Monetě se přestupný den neúročí? Ne že by mi to vadilo, těch 50 haléřů mne nezabije, jen mne to zajímá. Účet nemám tak dlouho, abych věděl, jak to bylo před 4 lety.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 29. 2. 2020 12:21

drkarel píše:Zajímalo by mě, proč stále postupují v číselné řadě, když úročení Spoření 3 až Spoření 5 mají totožné


Plán zněl jasně, musejí mít "nový" spořící produkt. Odškrtnuto, prémie budou. :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 29. 2. 2020 13:10

Moneta úroky připisuje na konci posledního pracovního dne v měsíci, není to o 29. únoru.

Jinak teda nová apka se mi nelíbí... :(
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 29. 2. 2020 15:09

Moneta umí okamžité platby i v případě, že existuje pouze jeden spořicí účet a žádný běžný účet. Ale mají tu možnost pěkně schovanou... O:-) O:-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 2. 2020 15:31

Zadej souřadnice.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 29. 2. 2020 15:39

Cesta začíná naprosto jasně. ;-)

Nastavení -> Nastavení šablon plateb -> Detail existující šablony -> Provést platbu

Dále vyplnit částku do 400k Kč a kliknout do jiného políčka, aby se aktivovala volba Okamžitá platba. Pokračovat a pak už je to jasné.

Pro další okamžitou platbu je nejlepší začít úplně od začátku, protože při pokračování rovnou na provedení další okamžité platby se to může tvářit tak, že další okamžitou platbu provést nelze.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 2. 2020 15:53

Kudla to funguje. Mně na začátku ledna tvrdili na infolince, že bez BÚ nelze. :-(

Máš pochvalu před nastoupeným fórem a já se musím ještě hóóódně učit. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 2. 2020 17:24

Vytvořil jsem si šablonu na převod mezi dvěma spořícími účty jednoho majitele bez BÚ a postupem dle iglooo jsem okamžitou platbou převedl peníze mezi dvěma SÚ jednoho majitele bez BÚ (sobota).
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 29. 2. 2020 17:51

MirekM.:
To funguje už hodně dávno i bez okamžité platby, že převody mezi vlastními účty (jednoho majitele) se provádějí okamžitě a je jedno jestli to jsou běžné, spořící nebo jakékoliv jiné účty a ani není na to třeba vymýšlet nějaké zvláštní postupy.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků