MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod penav 1. 7. 2019 12:14

funkcorp dík, e-mail dorazil se zpožděním, teď jsem to rozchodil.
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 7. 2019 12:24

drkarel píše:Nebyl si jistý, tak to otestoval. Co Ty?
Že si nebyl jistý on tak to je zcela v pořádku, ale když si není jistý někdo jiný tak ho třeba za to zkritizovat? :-( Já už mám většinu úspor odjinud v MMB na SÚ Spoření 2.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2019 13:45

No on ne každej kvůli tomu popíše několik stran, že?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 7. 2019 14:24

Nemate drazdit hada bosou nohou. :D
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 7. 2019 15:44

Jen dotaz, koukám že lze založit i jen spořicí účet (běžný účet nechci).. Není tam nějaký háček jako poplatek za odchozí/příchozí platbu a pod.? Dík
anonymni

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 7. 2019 15:45

Neni.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 7. 2019 15:46

A zrušit lze online? Dík
anonymni

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 7. 2019 16:00

Jo.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 7. 2019 16:11

drkarel:
Ne každý ale vyhledává sebemenší příležitosti k trollování někoho koho nemá v oblibě aby tak předvedl všem jak hodně dokáže být neslušný.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2019 16:17

Tak to už jsem ani nepsal, to o Tobě každej ví. :D (Abych si tedy taky trochu zatrolloval.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wetherek 1. 7. 2019 16:21

Nebudu tu popisovat celé story, ale pokud máte od Monety pouze kreditku, tak spořící účet on-line nezaložíte. V IB to nejde a jako nového klienta Vás to nepustí, protože tam máte kreditku ...

Musel jsem na pobočce založit běžný účet a až pak se mi v IB zpřístupnila možnost založit spořící ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 1. 7. 2019 17:27

Nevím, jestli už to tady zaznělo, ale nový klient, který si založil SÚ Spoříto online přes web, si může v IB založit i SÚ Spoření 2.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 7. 2019 19:09

Můžeš prosím tě tuto myšlenku rozvést?
Už mi to došlo
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 7. 2019 22:03

Umí Moneta zřídit disponenta? Nebo nejlépe spolumajitele účtu?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 1. 7. 2019 23:25

Vše jsem prošel, poprvé přes smartphone, jinde vždy přes web, úroveň zabezpečení mě potěšila - i když s tím selfie, asi by nebylo moc složité vytisknout si fotku toho člověka a pak jí udělat selfie, no aspoň nějaká další překážka. Ale co mě překvapilo a chci dát do diskuze, to byl požadavek, aby aktivační platba přišla z účtu, který byl zakládán osobně na pobočce. Tohle nechápu, proč tam je. Myslím, že nutným požadavkem to není, nikdy jsem to neslyšel, a jako další bezpečnostní prvek nefunkční, protože si nemají jak ověřit, jestli je to pravda. Kdoví, jestli by mi to vůbec rychle řekli na nějaké infolince, sám jsem musel dost přemýšlet, který účet už jsem nezakládal on-line. Proč tedy tento požadavek? Nějaké alibi, kdyby to tak nebylo, aby se mohli z něčeho vykroutit, že klient přece říkal, že to tak bylo a uvedl nepravdu, proto oni za to nemůžou? (nevím k čemu by mělo jako dojít, ale působí to tak..)
vlaju
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků