MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 9. 2019 21:38

A co zrušení účtu přes Kodex mobility klientů u nějaké banky, která to umí online? Pak také na pobočku nemusíš :). Kromě Smartbankingu MMB to umí třeba internetbanking Air bank. Zrovna před pár dny se zde někdo ve vlákně Komerční banka chlubil, že se takto skrz Air bank účtu u KB online zbavil.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 9. 2019 22:00

Air bank to umí částečně. Vše se vyplní online, ale pak to musíš jít osobně na pobočku podepsat. Ale jasně, odpadne nátlak a přemlouvání.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 30. 9. 2019 23:41

No to je hrozny rict v KB: NIC NECHCI, zruste ucet. Na to clovek potrebuje extra skill :-))

Ten kodex mobility aplikovat online bez fyzicke kontroly nepojde, to by bylo moc snadny vytunelovat nekomu ucet asi :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 1. 10. 2019 12:13

nezkrátila Moneta náhodou se zavedením Mobilního klíče i čas aut. odhlášení IB pro nečinnost? to je fakt masakr, nějaká 1 nebo 2 minuty?
Moneto neblbni a dej tam (zpátky) nějaký rozumný čas aspoň 10 minut !!!!! Svatá Era s 20 minutami....

aha, tak prý pro 5 minutách---příště odzkouším :-))
https://www.moneta.cz/documents/cz/prim ... ani-ib.pdf
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 10. 2019 14:12

Vypadá to na 5 minut, horší je, že se mi nezobrazí žádné varování a klidně mi to zahodí rozepsanou zprávu bance, kde logicky jen píšu a na nic neklikám.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 2. 10. 2019 03:07

Jestli dobře chápu úrokový lístek, nejstarším účtům Spoříto se zvyšuje úrok na 2% do 1M.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2019 12:44

Je to hruza to odhlasovani pri rozepsane zprave,take se pripojuji kluci.
Hodlam jim napsat.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 10. 2019 15:17

na penize.cz jsem našel, že by měla existovat nějaká akce 300 Kč za doporučení účtu Tom, ale nenašel jsem žádné info. Víte o tom něco? Zařizoval jsem dalším dvěma lidem a možná mi to uniklo. Ale nepředpokládám, že by byl možný souběh s akcí 1000 Kč za založení online.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 8. 10. 2019 15:46

"získejte odměnu 500 Kč! Stačí si u nás od října do prosince 2019 sjednat Kreditní účet a zaplatit aspoň 5 000 Kč. V lednu od nás za to dostanete 500 Kč jako dárek! Dopřejte si finanční nezávislost bez zbytečného papírování a s garantovaným úrokem 12 % ročně. Peníze máte k dispozici opakovaně, úrok platíte pouze tehdy, když je čerpáte. Výběry ze VŠECH bankomatů doma i v zahraničí jsou zdarma.

Sjednejte si svůj Kreditní účet na kterékoliv pobočce. "
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milanBrno 8. 10. 2019 16:33

Jeste jsi mohl zminit, ze neplati pro ty co maji kreditku ci Flexikredit...
A hlavne dat odkaz...
https://www.moneta.cz/pujcky-a-uvery/kreditni-ucet
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 10. 2019 06:22

Umoznuje ten jejich kreditni ucet ci kreditka pravidelne odesilani prevodem i v radu statisicu? Mohl bych na pobocce dostat nejvyssi kredit, kdyz u nich mam ulozeny castky s 6-ti nulami.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fc70 9. 10. 2019 07:06

Kreditní účet je okamžitě úročený.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 9. 10. 2019 07:28

Nevíte někdo, respektive nemáte odkaz, jaký je poplatek za vydání nové debetní karty u běžného Tom účtu, pokud dojde ke ztrátě karty?
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 9. 10. 2019 12:28

redhaven píše:Umoznuje ten jejich kreditni ucet ci kreditka pravidelne odesilani prevodem i v radu statisicu? Mohl bych na pobocce dostat nejvyssi kredit, kdyz u nich mam ulozeny castky s 6-ti nulami.


Kreditka není na převody určená. Ta je vhodná na platby kartou a na výběry z bankomatu. Při převodu z kreditního účtu ti hned počítají úroky (viz fc70).

-- 9. 10. 2019 13:31 --

OnderCZ : asi 150,-
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2019 10:51

no dobry, tak jsem zas zkusil tu moneta kartu, ze jsem kupoval nejaky veci na alze co se vesli do limitu a i kdyz jsem mel nastaveny elektronika, tak moneta alzu neuznava jako elektroniku, docela bych rekl, ze to bude nejvetsi prodejce elektroniky v CR, ale tak po tech lzich s curve asi normalka, a jako resit furt nejake reklamace, ktere stejne zamitnout a resit par korun pres toho arbitra nebo cnb, to fakt nema cenu.

Dost me prekvapuje verit takove instituci v tom, ze treba neukradnou penize ze sporaku.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků