MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 10. 2019 21:35

Mě přišla SMS:<br />Dobry den, od 01.01.2020 menime smluvni dokumenty u Vaseho sporiciho uctu. Navrh najdete v Internet Bance, kde bude k dispozici 1 rok. Vase MONETA Money Bank<br /><br />Otevřu Smart banku ale nic tam nemohu najít, ve zprávách z banky ani v mých dokumentech nic nového.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 31. 10. 2019 21:59

Taky jsem si toho všimnul, že mi napsali jen o jednom spoření. Ale fakt to nemají nikde oznámeno na webu? (edit:nenašel jsem) Tak to jsem zvědav, jak se k tomu postaví.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 11. 2019 06:56

myšpulín píše:Mě přišla SMS:<br />Dobry den, od 01.01.2020 menime smluvni dokumenty u Vaseho sporiciho uctu. Navrh najdete v Internet Bance, kde bude k dispozici 1 rok. Vase MONETA Money Bank<br /><br />Otevřu Smart banku ale nic tam nemohu najít, ve zprávách z banky ani v mých dokumentech nic nového.


Taky dosla jen sms, ale jasne pisou INTERNET bance, tj. ne v mobilu. Takze musim vzpomenout a prihlasit se po asi pul roce pres PC a kouknout zda je zprava.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 11. 2019 07:51

Tak jsem kontroloval IB, stále mám pouze zprávu o změně na Spoření 2, ke Spoříto žádná zpráva, sms mi také přišla, ale žádný nový dokument zatím nemám. To jsem zvědav, jak se k tomuto banka postaví.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 11. 2019 11:43

Já to mám v IB i ke spoříto

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoříto z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 1. 11. 2019 11:50

Já jsem tu informaci o snížení úroku na 1.5% dostal dnes i písemně do schránky.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aaischa 1. 11. 2019 12:30

též mi dnes přišlo písemně do schránky od ledna 1.5%..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 1. 11. 2019 12:37

Taktez papirove do schranky dnes .
V hlavicce je datum 23.10....
kajer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 1. 11. 2019 13:19

Copak hlavička, tam si mohou napsat, co chtějí. Důležité je, co je na poštovním razítku. :-)

V tomto případě se kocourovi nehodilo předávat dokumenty přednostně prostřednictvím IB?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 1. 11. 2019 13:59

Měl jsem to v IB i ve schránce.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 1. 11. 2019 14:36

Máš kromě Spoříto i další spořicí účet? Pokud ano, dostal jsi oznámení ke každému z nich zvlášť?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 11. 2019 14:43

Dopis jsem dostal a poplatek za vedení IB opět taky. Kokoti.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 1. 11. 2019 14:44

Taktéž dnes i poštou, tvrdošíjně stejný text pouze o Spoření 2, tedy Spoříto by mělo zůstat.(těm, co mají obě spoření, o tom tu je celou dobu řeč. Pulpanm: máte oba účty a na oba vám přišlo oznámení?)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jakoubek61 1. 11. 2019 16:06

iglooo píše:Máš kromě Spoříto i další spořicí účet? Pokud ano, dostal jsi oznámení ke každému z nich zvlášť?

Ne, mám jenom Spoříto.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 11. 2019 18:47

vlaju píše:Taktéž dnes i poštou, tvrdošíjně stejný text pouze o Spoření 2, tedy Spoříto by mělo zůstat.(těm, co mají obě spoření, o tom tu je celou dobu řeč. Pulpanm: máte oba účty a na oba vám přišlo oznámení?)

Ne mám jen spořito a asi 2 týdny bú.
Ale i tak mi přišlo do ib info ohledně snížení sazby na 1,5%
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků