MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod eeet 12. 5. 2018 16:54

Neco jsi spatne zadal.
eeet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 5. 2018 17:20

No nevím, podle mě to může být tím, že ho mají v databázi z toho dřívějška a chová se to pak jako u člověka, co u nich něco už má (mně to taky toto dělalo a musel jsem jít na pobočku).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 12. 5. 2018 21:02

Lessani píše:Zkoušel jsem si teď založit účet, ale na konci procesu mi to vyhodí hlášku, že mi účet online založit nemohou. Má z vás někdo zkušenosti, co by mohlo být příčinou? Zkoušel jsem to asi před půl rokem se stejným výsledkem. Druhý den mi pak z banky volali, ale na pobočku jsem tehdy nešel a neřešil jsem to. U monety nic nemám. Dřív jsem měl účet a kreditku u GE, ale to jsem zrušil před více než dvěma roky. Pokud budu zakládat na pobočce dostanu jen 800. Dá se s tím něco udělat, aby to šlo online?


Taky mi to cca před rokem založit nešlo, protože jsem u GE měl kdysi účet, tak jsem se na to vyprdl, ale dnes mi žádost prošla. Každopádně i při založení na pobočce dostaneš 1500 Kč, stačí si pořádně pročíst podmínky.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 13. 5. 2018 07:50

Je možný že mas jiný údaj než před 2 roky, např. Číslo občanky jiný, platnost do jiná, tlf, email.. cokoliv je u monety jiného máj s tím problém, v systému mám 8 let novou trvalou adresu i korespondenční stejnou a furt mi posíláj poštu na 12 let starý údaj. Nehledě na to že už pred 3 měsíce mi psali že mi zasilaj novou debetku poštou a dosud nepřišla, v červnu mi končí stara. A postacka to fakt nemohla ztratit.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 14. 5. 2018 09:12

EDIT: Njn, to není pro mě. V podmínkách je:Zájemce neměl do doby založení běžného účtu Tom na základě doporučení, žádný jiný aktivní produkt MMB.[/quote]

V unoru jsem ukoncil kk. Mam to zkusit, zda odmenu dostanu?
Nebo je to brane tak, ze jsem v MMB nesmel nikdy nic mit?
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod smartguy 14. 5. 2018 10:00

Lessani píše:Zkoušel jsem si teď založit účet, ale na konci procesu mi to vyhodí hlášku, že mi účet online založit nemohou. Má z vás někdo zkušenosti, co by mohlo být příčinou? Zkoušel jsem to asi před půl rokem se stejným výsledkem. Druhý den mi pak z banky volali, ale na pobočku jsem tehdy nešel a neřešil jsem to. U monety nic nemám. Dřív jsem měl účet a kreditku u GE, ale to jsem zrušil před více než dvěma roky. Pokud budu zakládat na pobočce dostanu jen 800. Dá se s tím něco udělat, aby to šlo online?


Měl jsem stejný problém, dělal jsem to 3x za sebou a po 3. to prošlo - na začátku procesu jsem uvedl při třetím pokusu své jméno i příjmení VELKÝMI pismeny, aby to zcela korespondovalo s údaji, které se načítají z občanky a při selfie foto jsem se musel tvářit podobně jako na fotce občanky - vypnul jsem blesk, vzal jsem si brýle (které na fotce v občance mám), a náhle bylo vše OK :-)
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod smartguy 14. 5. 2018 10:00

Lessani píše:Zkoušel jsem si teď založit účet, ale na konci procesu mi to vyhodí hlášku, že mi účet online založit nemohou. Má z vás někdo zkušenosti, co by mohlo být příčinou? Zkoušel jsem to asi před půl rokem se stejným výsledkem. Druhý den mi pak z banky volali, ale na pobočku jsem tehdy nešel a neřešil jsem to. U monety nic nemám. Dřív jsem měl účet a kreditku u GE, ale to jsem zrušil před více než dvěma roky. Pokud budu zakládat na pobočce dostanu jen 800. Dá se s tím něco udělat, aby to šlo online?


Měl jsem stejný problém, dělal jsem to 3x za sebou a po 3. to prošlo - na začátku procesu jsem uvedl při třetím pokusu své jméno i příjmení VELKÝMI pismeny, aby to zcela korespondovalo s údaji, které se načítají z občanky a při selfie foto jsem se musel tvářit podobně jako na fotce občanky - vypnul jsem blesk, vzal jsem si brýle (které na fotce v občance mám), a náhle bylo vše OK :-)
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 5. 2018 10:28

Tvářit podobně jako na fotce z občanky. :D Spíš to bylo těmi brýlemi.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 5. 2018 10:37

Kolem.jdouci píše:
Lessani píše:Zkoušel jsem si teď založit účet, ale na konci procesu mi to vyhodí hlášku, že mi účet online založit nemohou. Má z vás někdo zkušenosti, co by mohlo být příčinou? Zkoušel jsem to asi před půl rokem se stejným výsledkem. Druhý den mi pak z banky volali, ale na pobočku jsem tehdy nešel a neřešil jsem to. U monety nic nemám. Dřív jsem měl účet a kreditku u GE, ale to jsem zrušil před více než dvěma roky. Pokud budu zakládat na pobočce dostanu jen 800. Dá se s tím něco udělat, aby to šlo online?


Taky mi to cca před rokem založit nešlo, protože jsem u GE měl kdysi účet, tak jsem se na to vyprdl, ale dnes mi žádost prošla. Každopádně i při založení na pobočce dostaneš 1500 Kč, stačí si pořádně pročíst podmínky.


ZA CO 1500??
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod deepman 14. 5. 2018 10:57

Stačilo by se podívat o stranu zpět, nicméně opakování jest matka moudrosti. :D
Je to za založení účtu Tom s doporučením od klienta MMB.
https://www.moneta.cz/documents/cz/bezn ... _SB_OM.pdf
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod perfektsunny 14. 5. 2018 11:23

+ musíš přenést tvůj běžný účet k nim.
perfektsunny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 14. 5. 2018 11:34

Já to právě hledal přímo na webu moneta a nic jsem tam nenašel, tak jsem se poptal.
Díky tedy
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 5. 2018 12:30

dneska jsem tam volal a ptal se na přenesení, stačí dojít na pobočku Monety a tam vyplnit, který účet z jiné banky k nim chce stará převést a oni to zařídí.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod smartguy 14. 5. 2018 15:24

při založení na pobočce je odměna nižší, a to pouhých 800,- Kč ;-)
smartguy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 5. 2018 15:56

Už to mám založený z aplikace, jen přenesený účet - buďto do starý banky nebo do monety.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků