MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 24. 7. 2018 06:01

fc70 píše:Spíš se divím, ..., že víc bank nezačlo nabízet účty za 1%...

Evidentně lidi mají u bank hodně vkladů a banky tak nepotřebují zvedat úroky. Ta závislost není přímá. Např. leden 2010 - REPO ČNB 1,0% a ING konto 2,5%..
Dnes je problém, za co utratit. Já bych třeba šel do rekonstrukce starého baráku, ale cena práce je tak vysoká (a hlavně ani neseženete firmu, natož lidi na melouch - už se nechce dělat ani ukrajincům), nejsou cihly.. Za této situace je lepší nedělat nic a čekat na krizi, která, doufám, přijde brzy, aby odstavila toho stbáckého gaunera od kormidla...
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod soora 24. 7. 2018 08:02

Ten take jen ceka na krizi, aby pak mohl nakupovat krachujici firmy.
soora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oreeo 28. 7. 2018 20:43

Prisla mi v utery neocekavana SMS:

Dobry den, v Internet Bance mate navrh na zmenu Vasi smlouvy, kde bude k dispozici jen 1 rok k vytisknuti ci ulozeni. Blizsi informace najdete tamtez. Vase MMB.

Prislo vam to take? Zadnou smlouvu jsem nemenil.
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 28. 7. 2018 20:58

... mění názvy služeb a některé poplatky ....
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 28. 7. 2018 21:16

Zdražuje také Genius Gratis- poplatek za výběr hotovosti na obchodním místě za 80Kč.
Přitom se tento účet snad řídí zvláštníma produktovýma podmínkama. :oops: :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 28. 7. 2018 21:53

Hmm, kdyby radeji zrusili povinnost minimalniho zustatku na uctu 200 Kc. Budete v srpnu rusit Tom ucty, pokud mate i Genius Gratis? Nevidim uz v Tom uctu zadnou vyhodu, kdyz klesne urok.
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 29. 7. 2018 02:48

Slušně rozšířené zdražení, desetikoruna sem, desetikoruna tam… např. výběr z cizího bankomatu v ČR za 59.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 29. 7. 2018 03:16

To jsou nepouzivane sluzby.
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 29. 7. 2018 04:05

marvy píše:Zdražuje také Genius Gratis- poplatek za výběr hotovosti na obchodním místě za 80Kč.

I když jsem nevyužíval, tak to naštve.
Možná udělám pár větších výběrů, ať si službu vyzkouším.

Pochopil-li sem správně, vklad hotovosti klientem je zatím zdarma.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jarda_123 29. 7. 2018 07:21

ROlda78 píše:Kdyby někdo zakládal Tom účet, tak stále může získat až 1500 Kč s využitím promo kódu: 9002348254.
Doporučující získá 100,- Kč. Za využití děkuji..

Dobrý den, Mohu ještě využít Váš promo kód?Budu si zakládat účet Tom u monety.

Děkuji za odpověd
Jarda_123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 29. 7. 2018 07:59

LGA píše:
marvy píše:Zdražuje také Genius Gratis- poplatek za výběr hotovosti na obchodním místě za 80Kč.

I když jsem nevyužíval, tak to naštve.
Možná udělám pár větších výběrů, ať si službu vyzkouším.

Pochopil-li sem správně, vklad hotovosti klientem je zatím zdarma.

Také sem nevyužíval, ale občas by se to mohlo hodit,byla to i určitá výhoda o proti Tomovi,.

Ano vklad je zdarma ,ale dříve nerozlišovali kdo vklad provádí, pokud to dnes vkladá cizí osoba na účet u Monety zaplatí přímo na pokladně 80Kč poplateček.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 7. 2018 08:21

Ono je spíš docela blbé, že debetky MMB (nicméně to se dosud týká i dalších bank) mají docela nízké denní hotovostní limity na hotovostní výběry, embosované snad jen 50 tisíc Kč, Maestro dokonce jen 30 tisíc Kč... Já jsem jednou před pár lety kvůli tomu výběr u účtu Genius Gratis na pokladně využil, naštěstí od té doby už MMB má aspoň převody v režimu D+0 do 12:00 hod.

Jinak v současnosti už nevidím rozumný důvod proč preferovat Genius Gratis účet vůči Tom účtu, i když sám mám ještě oba (počítal jsem, že Tom účet bude při jeho uvedení zpoplatněný a po skončení kampaně s úročením 3 % p.a. ho akorát vypovím, ale nyní jen kvůli tomu chodit na pobočku nemá smysl) - spíš přemýšlím, že bych oba ukončil (i ten Gratis jsem využíval minimálně), ale když mám ještě kreditku MoneyCard Smart, tak si účet ještě nechám.

Prakticky jediné smysluplné využití účtů u MMB je asi jen možnost získání platební karty Visa nebo Maestro, pokud někdo po nich z nějakého důvodu touží bez nutnosti plnit jakékoliv podmínky (u Tom účtu je dokonce výběr v zahraničí bez poplatku, takže se Visa může hodit jako záložní karta, ale MMB si to drsně vybere na nejhorším kurzu v ČR - ano, ještě horší než u mBank)... Ale ještě někdy se objeví zajímavé kampaně u bene+, tam se taky může hodit mít kartu.

Jarda_123 píše:Dobrý den, Mohu ještě využít Váš promo kód?Budu si zakládat účet Tom u monety.
Můžeš využít kohokoliv kód, je to jen na tobě, komu chceš přihrát stokorunu za otevření účtu.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 7. 2018 19:07

Gratis už dávno nemám, předělal jsem ho na Toma a toho zruším v srpnu, zůstane z něho běžný účet bez nějakých benefitů a těch mám zbytečně moc.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod oreeo 29. 7. 2018 19:11

Po jake dobe by se pak dal zalozit novy Tom ucet s odmenou 1500 Kc za zalozeni?
oreeo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 30. 7. 2018 06:12

Jarda_123 píše:
ROlda78 píše:Kdyby někdo zakládal Tom účet, tak stále může získat až 1500 Kč s využitím promo kódu: 9002348254.
Doporučující získá 100,- Kč. Za využití děkuji..

Dobrý den, Mohu ještě využít Váš promo kód?Budu si zakládat účet Tom u monety.
Děkuji za odpověd

Ano. ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka