MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pivinecek 27. 12. 2018 14:58

Vim ze se to tu uz resilo, ale zaver nevim. Kdyz jiz mam KK a zalozim si bezny ucet. Dostanu odmenu za zalozeni nebo ne?
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod nikko 27. 12. 2018 16:08

pivinecek píše:Vim ze se to tu uz resilo, ale zaver nevim. Kdyz jiz mam KK a zalozim si bezny ucet. Dostanu odmenu za zalozeni nebo ne?

Podle pravidel kampaně by jsi odměnu dostal neměl: "Kampaň je určena pro všechny klienty, kteří v období od 25. dubna do 31. prosince 2018 (dále jen „sledované období“) doporučí běžný účet Tom novým klientům, kteří neměli před zahájením kampaně u MONETA Money Bank (dále jen „MMB“) běžný účet ani jiný aktivní produkt."
Na druhou stranu barnyss napsal, že bonus obdržel, i když měl kreditní kartu aktivní http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1250066&st=0&sk=t&sd=a&start=1140.

Pravidla: https://www.moneta.cz/documents/20143/7750683/Podminky_kampane_odmena_za_doporuceni_klienta_od_01092018.pdf
nikko
Diskutér

Odeslat příspěvekod amexblack 28. 12. 2018 20:56

Zdravím, máte někdo kód na založení? Díky.
amexblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michall01 28. 12. 2018 21:12

Poslal jsem Vám SZ.
Michall01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod amexblack 28. 12. 2018 21:21

Děkuji všem.
amexblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamarad.michal 29. 12. 2018 09:23

Jsem zvědavý, pokud se schválí sloučení Moneta + Air bank do jedné banky s názvem Air bank, jaké produkty bude banka nabízet.
Zda to budou spíše účty ze současné Air bank či Monety nebo něco speciálního.
Jsem na to zvědavý, ale v každém případě to bude banka, dle počtu klientpů větší, než třeba KB a.s.
kamarad.michal
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2018 10:58

No, já jsem vůbec zvědavý, jak ta spojená banka bude vypadat. Přijdou mi každá jiná a takové nesourodé. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 12. 2018 12:19

Dopadne to klasicky jak v jinych pripadech, klientum AB se vse zhorsi, tak ja to bylo pri odkupu ZUNO nebo CITI, kde vse co bylo vyhodou, nakonec zrusili(namatkou bezurocni prevedeni hotovosti ze ZUNO kreditky, suprovy CITI Premium ucet, atd) . Samozrejme na zacatku slibovali, ze nic se nemeni, resp. meni na lepsi...
Poslední varování! Ref. kódy a odkazy jsou na fóru zakázané. Při opětovném uvedení, ať už v podpisu nebo ve zprávě bude účet trvale zabanován.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 12. 2018 13:03

Já si myslím, že se zhorší vše i klientům Monety. :) Ono je to povětšinou věcí názoru (zlepšení, zhoršení) a je jasné, že klienty obou bank čekají změny. Mně by Moneta vcelku vyhovovala (kdybych od ní v budoucnu nečekal nějaký podraz).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rogen 29. 12. 2018 15:09

Hlavně doufám, že po sloučení budou funkční platby Google Pay. To je jedna z mála věcí, co mi v Airbank chybí. Ten Airbank vlastní systém pro NFC platby cíleně ignoruju, vychcánky nemám rád. Jinak používám Air Bank proti Monetě tak 50x častěji.
Rogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubika1 30. 12. 2018 17:05

Ahoj, prosím od nějakého aktivního diskutéra kód na doporučení TOMa do SZ. "Kolemjdoucí" prosím nepsat - peníze za doporučení dopřeju někomu aktivnímu kdo zde dává rady... :) Díky.

EDIT: Již mám díky. Upřednostním prvního kdo zaslal.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kubika1 30. 12. 2018 18:25

Chtěl bych se zeptat zda nevadí, že účet který ruším nebyl založen na pobočce? Aplikace od Monety píše, že to tak musí být...
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 30. 12. 2018 18:28

Kubika1 píše:Chtěl bych se zeptat zda nevadí, že účet který ruším nebyl založen na pobočce? Aplikace od Monety píše, že to tak musí být...

Myslím, že to nevadí, v praxi se to nekontroluje.
nikko
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 12. 2018 21:40

Dozajista se můžeme těšit na nejhorší kurzy při platbách v zahraničí a mám obavy o úroky na spořícím účtu, obzvlášť o bonus 0,2% navíc pro první klienty. Přinejhorším je pošlu doprdele, jako na podzim Monetu.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 31. 12. 2018 01:40

Pro opozdilce - promo kód 9002412671 na Bonus 1500 Kč
https://www.moneta.cz/ucty-a-karty/bezn ... doporuceni
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka