MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 6. 2019 07:40

Produktový list už tam visí k 15.6., ale úrokové sazby zatím ne... dejte vědět, ať zbytečně nekrmím ty šašky z ING.
Tak beru zpět, už jsou na webu i úrokové sazby. Dobře Moneta! Ledy se začaly hýbat...
Ale jedné věci nerozumím, proč jednoduše nezvednou sazbu a pásmo u stávajícího spořáku a zakládají nový... takových bank je většina, ale třeba mi tuto praktiku někdo znalý osvětlí...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 27. 6. 2019 08:09

Zatím nelze založit přes IB. Navíc je zajímavé, že si nemohu založit ani druhý SÚ Spoření 1. Možná bude nutné zrušit Spoření 1, aby šlo založit Spoření 2. Uvidíme.

Edit:
VOP obou účtů:
Pro každého Klienta může být Bankou zřízen pouze jeden Spořicí účet, který je veden pouze v českých
korunách.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 27. 6. 2019 08:14

Aha, takže zrušit Spoření 1 a založit Spoření 2?
Edit: Manželce, která spořící účet neměla, jsem založil spořící účet dnes ráno a stejně dostala sazbu 1,2%. Tak jsem to zase zrušil a čekám, než půjde Spoření 2.
Naposledy upravil Schwarzie dne 27. 6. 2019 08:20, celkově upraveno 1
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 27. 6. 2019 08:18

Dal jsem dotaz na FB.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 27. 6. 2019 08:19

Já ho v Internet bance vidím, ale úrok tam není ten vyšší.
Obrázek
JakubAsgard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 6. 2019 08:19

bodyczech píše:… Ale jedné věci nerozumím, proč jednoduše nezvednou sazbu a pásmo u stávajícího spořáku a zakládají nový... takových bank je většina, ale třeba mi tuto praktiku někdo znalý osvětlí...
Klasická bankovní "vychcanost" - spoléhají na to, že část vkladů se nepřesune, a tudíž je mají levněji, v horších případech to ještě podpoří podmínkami, kde "zamezí" takovýmto přesunům a úročí pouze nové vklady.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 6. 2019 08:43

drkarel: jj, to bohužel dává smysl...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 27. 6. 2019 09:10

Mělo by být možné si založit Spoření 2 k již existujícímu Spoření 1. Zatím ale nejde založit, snad až v průběhu dne.
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 27. 6. 2019 09:14

díky za zprávu, pojedu dnes kolem pobočky, tak zkusím taky zjistit podrobnosti...
filas81
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 27. 6. 2019 10:16

Zajímavý je, že v "eshopu" píšou, že "Není vyžadováno složení minimálního vkladu", ale v produktových podmínkách je obligátních 200 Kč.
maeth_u
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 6. 2019 10:49

Dejte prosim vedet, jestli se nekomu podari zalozit online? Mam Sporeni 1, na pobocku daleko...
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 27. 6. 2019 11:08

Psal jsem si na chatu s bankou, prý mají technické potíže, ale dneska to v IB půjde. A předchozí spořicí účty se vypovídat nemusejí, lze je mít souběžně.
jujec
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 6. 2019 12:34

maeth_u píše:Zajímavý je, že v "eshopu" píšou, že "Není vyžadováno složení minimálního vkladu", ale v produktových podmínkách je obligátních 200 Kč.

Pokud uz mam jednou blokovanych 200Kc na BU,tak by to treba uz potreba nebylo, kazdopadne jedna se o jiny produkt
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 6. 2019 13:12

Naifko. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 27. 6. 2019 13:52

Tak od 1.7. končí v Bene+ sleva 2% KK na Datart. 5% v balíčku Elektronika zůstává.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka