MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 8. 2019 08:47

Ale pochopil, akorát to motáš. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 8. 2019 08:52

Ja mam na kreditce uverovy ramec 10000 Kc a transakcni limit nejde pres IB zvysit nad 10000 Kc.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 8. 2019 09:23

A to je celkem v pořádku, ne? :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 8. 2019 11:35

Když nakoupím (věc nad 10 k), dostanu max vratku na KK, za další nákupy v měsíci už nic. Zboží vrátím, vratku seberou. Lze úspěšně reklamovat, že nepřipsali vratky za ty další nákupy? Jako algoritmus hrozný, místo aby přiznávali vše, ale připsali max 500 Kč, tak toto!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 26. 8. 2019 12:13

drkarel píše:Ale pochopil, akorát to motáš. :)
ne nemotam nic, napsal jsem to jednoznacne, ale ty jsi to nepochopil, nechapu potrbu delat z nekoho na internetu debila, ale mozna ti je 15, to me taky bavilo, nevim, nechci soudit

-- 26. 8. 2019 13:16 --

e-osobne píše:Ja mam na kreditce uverovy ramec 10000 Kc a transakcni limit nejde pres IB zvysit nad 10000 Kc.
uz jsem tu psal, ze mam platebni limit 50000 a uverovy, dobre, tak teda ramec, ne limit 20000. Nevim co je na tom nepochopitelneho.
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 8. 2019 12:34

Tak Ti tedy nevím … :hm A osobně bych ocenil, kdybys používal méně vulgarismů a více dbal pravidel češtiny, když už Ti tedy je alespoň 16. Takhle se při ukájení své potřeby ani nemusím moc snažit. Osobně bych Tvůj písemný projev označil jako "slovní průjem".

evlo píše:V jiných bankách to je často okamžitě i o víkendu, ale možná ne na účet ke kartě, každopádně zvýšení limitu má asi 8 stran, to je fakt dementní.

evlo píše:tyvole tohle je fakt parada ta moneta, mam tu kartu na elektroniku, dneska kupuju vec, samzorejme me tam nastavili limit 20, netusim proc, prej vic nejde rikala pani na pobocce, tak si rikam dobry, zbyva min nez 5 poslu prachy z uctu vyrseno, ne, v ramci banky se to na ten uverovej ucet ke karte posle az v pondeli. To je fakt 5% k hovnu a back in time z curve kdyz dam, tak to nezapocitaj.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod e-osobne 26. 8. 2019 13:48

drkarel píše:A to je celkem v pořádku, ne? :)

Jak se to vezme, protoze kdyz jsem mel tu docasnou kartu bez jmena, tak to zvysit pres IB slo, nastavil jsem si tehdy 20000 Kc.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 26. 8. 2019 14:21

drkarel píše:Tak Ti tedy nevím … :hm A osobně bych ocenil, kdybys používal méně vulgarismů
ja bych zas ocenil kdyz by ses nechoval jak pyca, kazdej neco
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 8. 2019 14:45

:D Njn, to je věc názoru. Ty to ale umíš člověku nandat. :D Jen by mě zajímalo, jak se chová pizza. :hm

e-osobne: Jo, těžko říct, co je "logičtější" postup, obecně asi všem více vyhovuje, když se dá karta přebít, ale postup, kdy výše úvěrového rámce je zároveň maximálním limitem mi přijde vcelku logický.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 26. 8. 2019 15:08

ano, ale v monete to tak neni, ale tam proste logiku a ***** moc necekam, alespon teda to neni jak komrecka, ale ***** na docela blbostech
evlo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 8. 2019 16:38

Není? My to tak v rodině máme (tedy tu variantu 2).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 8. 2019 21:12

kluci, dejte si sraz na Letné a dejte si do.. jak mi má pak někdo odpovědět, když tu řešíte pí..viny
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 26. 8. 2019 23:06

myslím, že bys měl s reklamací logicky uspět
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 8. 2019 06:11

ROlda78: A co čekáš za odpověď? Za zkoušku to stojí/nic nedáš, ale nemyslím si, že Ti může garantovat někdo úspěch. Mně to rozhodně nepřijde jako jisté, spíše naopak. I když určitou logiku to má.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod elfin 27. 8. 2019 21:40

Tak pojišťovna nezklamala, účet Tom založen bez čekání velmi ochotně - asi mají za to bonusy? - hned aktivní, prozatímní heslo došlo v SMS, ale ID nutné k přihlášení chybělo, to jsem musel vytelefonovat, chybka nebo ho běžně neposílají..?
elfin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka