MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 17. 9. 2019 10:11

jupi konecne visa §!!!
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 9. 2019 10:58

Mám VISA místo původní Maestro. Co to?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 9. 2019 11:40

O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 17. 9. 2019 12:37

Dr.D píše:Jenom debetky, anebo i kreditky?

K tomuhle asi tolik - debetku jsem dostal Visa (platnost do 03/23) a kreditku mi teď čerstvě poslali Mastercard (do 08/23). Kdoví jak to mají...
losalamos
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 9. 2019 21:08

Kocour kuje nějaké pikle...

https://www.moneta.cz/

...tak třeba od prosince: okamžitá (příchozí/odchozí) úhrada, zdarma.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirik74 25. 9. 2019 08:47

Jojo, proč s tím spěchat, když prosinec je taky podzim, žejo. https://www.penize.cz/osobni-ucty/40981 ... pres-mobil
Jirik74
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 26. 9. 2019 16:10

Zdravim, sporak u monety kdo zalozil v srpnu bude mit i v rijnu 2% p.a. ze? Neni tam zmena jak u creditasu? Zlaty teda 2% v equa na 6M.
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 9. 2019 16:57

Zatím o změně 2% úroku ani slovo, tak snad ještě chvíli vydrží než se objeví jiná možnost přelití. Jinak equa slušná volba.
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 29. 9. 2019 14:15

Jde nějak dodatečně on-line založit běžný účet TOM, když už mám on-line založený spořící účet ?
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 29. 9. 2019 14:35

Pokud vim, nebyl s tim problem, jen to bylo bez bonusu. Mohlo by to jit i v IB, ne?
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 29. 9. 2019 15:16

Aplikace ani IB tuto možnost bohužel nenabízí
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 29. 9. 2019 17:49

dala67 píše:Aplikace ani IB tuto možnost bohužel nenabízí
pouze osobně na pobočce
Fox21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 9. 2019 18:44

Obojí online by šlo jen v opačném pořadí (Tom první).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 30. 9. 2019 07:40

Přišel email:
1. Zavádíme novou službu okamžité odchozí úhrady
Od prosince 2019 pro Vás zprovozníme novou službu v rámci tuzemského platebního styku – okamžitou odchozí úhradu. Můžete ji kdykoli zadat ve Vaší Smart Bance nebo Internet Bance. Peníze budou na účet příjemce připsány obvykle do 10 sekund – a to i o víkendech a svátcích. Podmínkou je, aby banka příjemce uměla tyto platby přijímat. Nemusíte se však obávat – pokud banka příjemce okamžité platby přijímat neumí, bude transakce provedena standardní úhradou, tak jak je tomu dnes. Okamžité převádění peněz mezi účty v rámci MONETA Money Bank je samozřejmostí. Navíc za okamžité úhrady nezaplatíte víc jak za standardní tuzemskou úhradu.

2. Snižujeme některé poplatky v zahraničním platebním styku
Nově budou poplatky za příchozí a odchozí úhrady v EUR do/z Evropského hospodářského prostoru (SEPA platby) zpoplatněny stejně jako platby tuzemské.

3. Zjednodušujeme ověřování plateb kartou u obchodníků na internetu
Platby kartou u obchodníků na internetu budete moci potvrzovat pomocí Vašeho mobilního telefonu – otiskem prstu, face ID nebo pomocí Vašeho hesla do Smart Banky. Pokud tedy používáte Smart banku, nebudete už muset při placení přepisovat autorizační SMS kód.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka_k1 30. 9. 2019 19:45

Paráda, snad budou do konce roku všechny banky podporovat okamžité platby.

V e-mailu také uvádí: "V případě nesouhlasu se změnami smluvních ujednání však můžete písemně vyjádřit svůj nesouhlas
do 30.11.2019 a současně bezúplatně s okamžitou účinností vypovědět svůj závazek ze smlouvy"

Takže konečně možnost "poštou" vypovědět smlouvu? Už dlouho se na zrušení nepoužívaného Toma chystám, ale nechce se mi na pobočku. Po telefonu mě s tímto požadavkem asi pošlou někam, co?
Jirka_k1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka