MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 12. 2019 23:09

Možná je to forma detekce, zda je v té chvilce on-line spojení mezi bankou odesílatele a příjemce.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 12. 2019 00:57

PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 12. 2019 09:02

Wüstenrot? Že by se mi uvolnily po 10 letech dvě stovky? :D Upřímně netuším, jak tenhle účet u mě přežil tak dlouho bez pohybu....
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 2. 12. 2019 10:58

barnyss píše:Já zkoušel zvýšit úvěrový rámec KK Smart přes nabídku v IB cca před 1/2 rokem a nic toho nebylo, byl jsem odkázán, abych navštívil pobočku.

@PULPANM: účet GOLD mám už dlouhou dobu (cca 10 let) jako svůj hlavní účet a jsem spokojený (mám ho zdarma v rámci speciální profesní nabídky - jinak bych si ho placený nezřizoval), karta GOLD má slušné pojištění (už jsem i několikrát využil) a vstupy do letištních salonků, IB je podle mého velmi dobře použitelné. Není nač bych si stěžoval, samozřejmě s vědomím toho, že Moneta má nepoužitelné kurzy a možná ještě něco dalšího, ale to se dá použít s jinou bankou/službou - žádná banka není dokonalá.

barnyss : já právě mám léta hlavní účet u RB a Moneta jsem založil jen kvůli spořáku, pak si založil i BÚ a celkem my ta banka vyhovuje, tak váhám, že bych po 20ti letech změnil hlavní banku
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 12:59

Akciový Klokan píše:Možná je to forma detekce, zda je v té chvilce on-line spojení mezi bankou odesílatele a příjemce.
To mi připadá být nesmysl. Kdyby mi to nenabídlo okamžitou platbu a pouze výběr datumu tak by to možná mohlo být i logické, ale opačně tak jak to bylo u mne mi to logiku nedává.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 2. 12. 2019 13:04

Nevim jestli to tu uz padlo, ale v bankovnictvi mi lezi zprava, ze od 1.1. meni urok na Sporicim + z 2% na 1,5% do 1M
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 2. 12. 2019 13:19

Plho!
Schwarzie
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 2. 12. 2019 13:51

Jsem odroloval jen dve stranky a nikde jsem to na prvni pohled nevidel :) ... lepsi 2x nez ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2019 13:52

Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod redhaven 2. 12. 2019 18:29

Okamžité platby Monetě nefungují ani náhodou. Ted potřebuji nutně odeslat více plateb do Air a ve smart bance platba provedena s dnešním datem, v budoucích platbách není už vidět, ale v Air bance platba nepřistála ani po 10 minutách. Šlendrián, komedianti.

Doplnění: Musel jsem nainstalovat znovu aplikaci smart a už fungují OP. :-)
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod rufss 2. 12. 2019 20:32

Funguje to v MMB i ze sporiciho uctu?
rufss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakoubek61 2. 12. 2019 21:10

Ano, včera vyzkoušeno. Běžný účet nemám.
jakoubek61
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 2. 12. 2019 22:33

Poraď jak jsi to provedl.

V případě SÚ i BÚ mám v Menu "Nový příkaz k úhradě" nastavený přes Nastavení a Nastavení oblíbených, který mně nabídne 3 varianty mezi nimi i okamžitou platbu z BÚ i SÚ.

Pokud má účet jen SÚ bez BÚ, vidím v něm v Menu jen "Převod prostředků", který mně i v případě převodu na účet v bance, která podporuje okamžité platby tuto variantu nenabídne. V Nastavení, Nastavení oblíbených nemám, tedy nevím, jak položku "Nový příkaz k úhradě" do Menu dostat.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bond2 2. 12. 2019 23:03

U KK karty mám balíček "Restaurace a kultura": V září nepřipsali bonus za platbu v restauraci, v říjnu za platbu v TicketPortal, v listopadu za TicketLIVE... :-\ správně by měli mít v podmínkách "... po podané reklamaci 3 % zpět z každého nákupu podle Vámi vybraného balíčku výhod..." . No za měsíc to skončí, kvůli 1% nemá cenu se pořád doprošovat.
Bond2
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 2. 12. 2019 23:48

tak ja to resil u nakupu kde ta vratka mela byt tech 500, ale popravde, nema to cenu, je to ojeb resit a pak ti napisou, ze do dvou mesicu ti to pripisou na kartu, tu beztak stejne zrusis
evlo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka