MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 1. 2020 20:21

As jsem měl tohle téma načít v jiném vlákně, ČSOB, ani nevím, jak to vzniklo, asi kam s penězi z Moneta po snížení úroku na 1,5%
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 7. 1. 2020 08:57

VVNP - teď to čtu zpětně. Díky za nasměrování, přemýšlím o ČSOB, že bych tam zkusil překlopit Poštovku.
losalamos
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 1. 2020 09:50

losalamos píše:...přemýšlím o ČSOB, že bych tam zkusil překlopit Poštovku.

To možná ani nebudeš díky postupující provázanosti muset :). Sloučení produktů/pobočkové sítě PS do ČSOB už se připravuje, produkty pro klienty PS už jsou běžně dostupné na pobočkách ČSOB (omezeně i naopak) a nejpozději příští rok bude sloučení značek dokončeno, značka PS zanikne. Viz vlákno PS, můj včerejší příspěvek.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 7. 1. 2020 09:58

Podporuje MONETA virtuální platební karty? K běžnému účtu Tom?
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 1. 2020 10:47

powery píše:@mojmax Přes curve výběr kvůli obratu půjde?

To by snad mohlo fungovat, nezkoušel to již někdo? Vím, že MMB byla dřív hodně háklivá na dojení byznys smartky přes Curve a po chvíli kartu bez keců zrušila, tady by to snad moc vadit nemuselo.
Ale elegantnější mi připadá splnit 3k obrat CashBackem přes CRV. Nebo CB napřímo, pokud to MMB bude akceptovat...
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 7. 1. 2020 13:56

S Curve už jsem ze Smartky párkrát vybíral, bez poplatků/úroků, akorát nedokážu říct, jestli to někdy bylo i v rámci těch prvních 3000 v měsíci (tj. té rozhodné částky pro poplatek).
maeth_u
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 9. 1. 2020 08:43

Prosim o radu, KK Smart, v prosinci jsem si chtela koupit mycku, zaplatila, dostala za ni 3%, ale z prodeje serii ruznych nedopatreni seslo, penize mi vratili v lednu.
Za prosinec tam mam dalsi nakupy, ktere by se daly zapocist, ale ja se dostala s bonusem na 500.
Odectou mi ten bonus v lednu?
Mam je pizadat, aby mi to za ten prosinec prepocitali a tu mycku vynechali a v lednu nic neodecitali?
Na pobocce tvrdili, ze priznane bonusy neodcitaji, nevim, jestli jim mam verit.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 9. 1. 2020 08:51

Ano, neodecitaji (stejne jako HB)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 9. 1. 2020 09:31

no v rámci jednoho měsíce mi 2× vratku vzali a nedoplnili do max. vratky dalšími transakcemi (bylo nutné reklamovat)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2020 10:29

V rámci jednoho měsíce, tedy když ještě odměny nebyly finálně zaúčtovány, mi vratku odečetli. Je možné, že na jednou zaúčtované už nesahají a vratku nezohledňují.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 9. 1. 2020 10:36

Jak byla akce 1000 Kč za založení Tom účtu, lze ten účet už zrušit? Nebyla tam nějaká podmínka na dobu jeho držení? Máma ho zakládala spolu s 2% spořením tuším začátkem srpna. Já nárok neměl, tak jsem podmínky nezkoumal a ona si je neuložila... Teď je na webu Monety nevidím.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2020 10:41

Asi to na webu mají - u účtů, úplně dole jsou důležité dokumenty (nebo nějak tak) - archivní dokumenty - všeobecné dokumenty (tam někdo dost dole).
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 082019.pdf
nebo pro on-line
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 072019.pdf
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Markil 9. 1. 2020 12:00

Díky.
Nevidím tam žádnou podmínku, kromě toho, že se to musí držet pouze do doby vyplacení odměny... Takže to lze v pohodě zrušit. Je to dlouho, co odměnu dostala.
Už jste to někdo rušil? Vypadá to, že to lze jedině na pobočce...
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 9. 1. 2020 12:47

Ta moneta karta k EUR uctu ma jake kurzy, kdyz clovek plati v neEUR?
psovod78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 9. 1. 2020 13:35

Špatné.
Kolem.jdouci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka