MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 7. 2020 08:09

dala67 píše:Ve SB je již delší dobu zablokována možnost zjištění % sazby. Byla vždy uváděna v infu o účtu.

Je to i ve "velkém" bankovnictví, viz můj příspěvek na straně 253
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PULPANM 6. 7. 2020 10:47

Já sazbu vidím v MB
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 7. 2020 11:53

mě od rána nejde otevřít v MB detail žádného účtu, Neočekávaná chyba.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 7. 2020 14:09

A1rh- píše:mě od rána nejde otevřít v MB detail žádného účtu, Neočekávaná chyba.

Finance - klik na účet v seznamu? WFM.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 6. 7. 2020 16:18

Lol Phirae píše:
A1rh- píše:mě od rána nejde otevřít v MB detail žádného účtu, Neočekávaná chyba.

Finance - klik na účet v seznamu? WFM.

Ve SB je nějaká záložka finance? Nikde jsem ji nenašel :-(
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 7. 2020 17:03

Přehrátý mozek. MB != mBank.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 6. 7. 2020 17:13

A já se divím, proč se baví v threadu MMB o Mladé Boleslavi?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2020 17:43

O cem tu pisete? Pokud urok je >0, tak ve SB MMB videt je a do SB se prihlasit nyni jde
Přílohy
767125B9-C2D2-4C64-A2C3-F96AE4DB135F.jpeg
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 6. 7. 2020 18:07

Lol Phirae píše:Přehrátý mozek. MB != mBank.

Nebo taky mobilní bankovnictví
dala67
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 6. 7. 2020 18:12

definuj mobilni bankovnictvi, to je v mobilu spustena aplikaca (smart aplikace) anebo webova stranka IB?

Pomerne nejednoznacny termin, to “mobilni bankovnictvi”, co? :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 7. 2020 19:14

použil jsem stejnou zkratku, jako v příspěvcích výše. Každopádně to nic nemění na tom, že detail Běžného účtu Tom mi v mobilní aplikaci zobrazit jde, ale detail žádného ze Spořících účtu najednou ne (stejně tak i v Duální aplikaci na druhého člověka). Včera jsem si přes mobilní aplikaci zřizoval jen tak pro jistotu Spoření 7 (protože Spoření 5 jsem prošvihl a teď by se mi moc hodilo), možná od té doby se tam nedostanu.
Takže pokud vám všem funguje zobrazení detailu všech účtů v pořádku, nejspíš se mi rozbila aplikace a bude to chtít smazat data a znovu napárovat.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vladimir99 6. 7. 2020 19:24

Nerozbila, tento stav je už od soboty. Detail spořicích účtů prostě nejde zobrazit.
Vladimir99
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 6. 7. 2020 19:35

Mne to (SB a Detail sporiciho uctu, tedy zobrazeni uroku) normalne funguje (v sobotu i ted)
Problem je tedy individualni (asi dle zarizeni)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 800kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 6. 7. 2020 19:48

Jestli to náhodou nedělá ta výborná "vychytávka" Šajomi s několikanásobnou instalací aplikací.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 7. 2020 19:55

jj, také žádný problém. Úrok vidím jak v appce (iOS) tak v IB (Safari)...
bodyczech
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka