MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 24. 10. 2019 15:40

Ok diky uz tomu rozumim u RB je to uplne jinak
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod evlo 24. 10. 2019 16:56

Jsem zkusil tu reklamaci na bonus teda, a 14 dni a nic, takze za me, opet, necekane fail.
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 10. 2019 20:24

mají na to měsíc, nezbývá než urgovat a kontrolovat poštu v IB
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 10. 2019 22:12

Moneta přestala blokovat minimální zůstatek 200 Kč na spořicím účtu typu Spoření?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 10. 2019 22:22

zvláští, účetní i disponibilní mám najednou taky stejný. Třeba to sjednotili, aby nebyli někteří klienti s prakticky stejným účtem znevýhodněni a někdo by to mohl napadnout (nebo už napadl)?
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pilatus 24. 10. 2019 23:22

slavo963 píše:Kdo jste zakladal novy ucet, od kud mate prihlasovaci udaje?

login přišel v emailu, heslo v sms , ale až po autorizaci první platbou
Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bond2 25. 10. 2019 06:27

PULPANM píše:Psal jsem včera, že netuším. Já mám spořák a založil jsem BÚ na pobočce a prý na Kč 1000 nárok mám

Dnes je poslední den kdy platí
"2.5. Klient neměl od 01.01.2019 až do založení běžného účtu Tom v této kampani u MMB
otevřený běžný účet."
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 17a56effe5

od zítřka
"2.5. Klient neměl od 01.01.2019 až do založení běžného účtu Tom v této kampani u MONETA
Money Bank (dále jen „MMB“) otevřený běžný účet nebo jakýkoliv jiný produkt."
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 17a56effe5
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 25. 10. 2019 09:02

ROlda78 píše:mají na to měsíc, nezbývá než urgovat a kontrolovat poštu v IB
tohle je strasne moc usili kvuli par set korunam, proto to pisu, at kazdy vi, za me proste nesmysl banka
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 25. 10. 2019 19:19

Mám spořící účet Spoření 2 a toto mi dnes přišlo z banky:

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoření 2 z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.

Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Pokud máte zájem, můžete zvážit alternativní produkty s potencionálně vyšším zhodnocením, čímž je např. investování do podílových fondů. Pokud se pro investování rozhodnete, odpustíme Vám veškeré vstupní poplatky, a to až do 29.02.2020. Pro využití této nabídky navštivte prosím kteroukoli z našich poboček.

Změna úrokové sazby na spořicích účtech je dána nedávným vývojem na trhu. Aktuálně se očekává, že úrokové sazby v budoucnu nejspíše klesnou. Doufáme, že i přesto se rozhodnete nadále zůstat naším klientem. Pokud se rozhodnete jinak, máte samozřejmě možnost svůj spořicí účet kdykoliv zdarma vypovědět. Zároveň doplníme, že úrokovou sazbu měníme v souladu s čl. VI. odst. 5. Smlouvy o bankovních produktech a službách a čl. 26. Základních Produktových podmínek spořicího účtu. Účet máte právo vypovědět na základě čl. 21 písm. c) Základních Produktových podmínek spořicího účtu.

V případě dotazů zavolejte náš zákaznický servis na 224 445 222 nebo Vás rádi uvidíme na kterékoli pobočce MONETA Money Bank. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

S přáním hezkého dne

Vaše MONETA Money Bank
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 10. 2019 19:34

Nojo, dalo se to čekat :(. Úrok na SÚ bez podmínek bude brzy raritou, no. To zase budou po Novém roce přesuny :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 10. 2019 20:30

Ale o spořítu ani slovo :-D .
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 25. 10. 2019 21:41

Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu.


Tak určitě! Mezi nejlepší patří všechny nabídky na trhu od první až po předposlední. Takže tomu věří správně. :shock:

Alespoň, že na Spoříto sahat nebudou. :love:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod philmencz 25. 10. 2019 21:42

Ale i na Spoříto to přišlo...

Vážená klientko / Vážený kliente,

dovolte prosím, abychom Vám oznámili, že od 01.01.2020 se změní úroková sazba na Vašem spořicím účtu Spoříto z 2 % p.a. (tj. ročně) na 1,5 % p.a. do výše zůstatku 1 mil. Kč. Úročení 0,5 % p.a. pro zůstatky nad 1 mil. Kč zůstává zachováno.

Věříme, že sazba 1,5 % p.a. do 1 milionu Kč stále patří mezi nejlepší nabídky na trhu. Pokud máte zájem, můžete zvážit alternativní produkty s potencionálně vyšším zhodnocením, čímž je např. investování do podílových fondů. Pokud se pro investování rozhodnete, odpustíme Vám veškeré vstupní poplatky, a to až do 29.02.2020. Pro využití této nabídky navštivte prosím kteroukoli z našich poboček.

Změna úrokové sazby na spořicích účtech je dána nedávným vývojem na trhu. Aktuálně se očekává, že úrokové sazby v budoucnu nejspíše klesnou. Doufáme, že i přesto se rozhodnete nadále zůstat naším klientem. Pokud se rozhodnete jinak, máte samozřejmě možnost svůj spořicí účet kdykoliv zdarma vypovědět. Zároveň doplníme, že úrokovou sazbu měníme v souladu s čl. VI. odst. 5. Smlouvy o bankovních produktech a službách a čl. 21. Základních Produktových podmínek spořicího účtu. Účet máte právo vypovědět na základě čl. 16 písm. c) Základních Produktových podmínek spořicího účtu.

V případě dotazů zavolejte náš zákaznický servis na 224 445 222 nebo Vás rádi uvidíme na kterékoli pobočce MONETA Money Bank. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

S přáním hezkého dne

Vaše MONETA Money Bank
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 25. 10. 2019 21:46

Dík. Možná jak komu... :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 26. 10. 2019 04:29

No jako všechny emaily zasílané kýmkoliv pro tisíce a více lidí budou chodit logicky ve vlnách, do konce října na to má Moneta času dost, ty dva měsíce v pohodě dodrží. Neboli mně také zatím email nedorazil, ale je jasné, že hodně brzy dorazí :). A i kdyby ne, tak zákonnou povinnost informovat o snížení úroku SÚ splní i pouhým uveřejněním změny na webu. Na obojí (email nebo web) tedy mají čas do konce října.
----
Tak uvidíme, s jakou nabídkou úroku od Nového roku přijde Creditas, druhá v současném pořadí se slušným úrokem. Ta také současný úrok 1,8% garantuje jen do konce roku (navíc díky systému, kdy základ je jen 1,1% a zbytek je vždy dočasná prémie, tak nemusí informovat o nové výši tolik předem, protože platnost prémie jen do 31.12. je avizována už dávno).
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron