MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod servpack 12. 5. 2020 18:37

Luke_ píše:Asi už to neklapne, ale pokud někdo víte, jak na to, tak sem s tím.

A ty už u nich nějaký produkt máš nebo ta hláška byla nesmyslná? Ten spořicí účet jde založit ve Smartbance (mobilní aplikace), pokud už klient jsi.
servpack
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peliculiar 12. 5. 2020 23:40

servpack píše:Ten spořicí účet jde založit ve Smartbance (mobilní aplikace), pokud už klient jsi.
Potvrzuji, právě jsem se nechal vylekat uživatelem Luke_ a vlítnul do IB založit nový SÚ. Žádost prošla, tak čekám zda mi ho tam přidají ...
peliculiar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luke_ 12. 5. 2020 23:52

Fox21: uvažoval jsem o tom, akorát mi přišlo omezující těch 6 měsíců.
Servpack: Právě, že u nich nemám nic. Takže ta hláška byla prostě chyba v posledním kroku online registrace a oni to blokli právě v tu dobu, tak to spadlo na nesmyslnou chybu.
Peliculiar: Možná, že pro stávající klienty se zatím nic nemění, já chtěl pouze spořák bez podmínek, bez běžného účtu a s dnes slušným úrokem...

Teď asi zbývá ten Wust nebo Trinity bank?
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 13. 5. 2020 00:11

chci rict ze ios aplikace moneta se mi ovlada naprosto nejlepe a je proste nejrychlejsi, proto se mi to tak libi.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam kódy ING. Miluju. :)
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 13. 5. 2020 04:20

Luke_
Moneta to má taky na 6 měsíců.
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 13. 5. 2020 05:08

6 měsíců od kdy do kdy? Od data slíbení šestiměsíční garance, nebo od data založení účtu?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 13. 5. 2020 06:14

Osobně se přikláním k datu, kdy tento typ spořícího účtu zařadili do nabídky. Žádný dokument k tomuto účtu se nijak nezavazuje k jakékoliv garanci. Informace o možné změně sazby s 2 měsíčním oznámením předem je samozřejmostí.
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 13. 5. 2020 07:51

Takže už zbývá jen cca 4 a půl měsíce garance ne? Slíbili to někdy začátkem dubna asitak?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 13. 5. 2020 08:14

Nabízí ho od 23.4. Jestli je pravda, co řekli včera Luke_ na pobočce, tak v nabídce dlouho nevydrží.
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 13. 5. 2020 08:23

Tak pak by měli mít automaticky v nabídce S7. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luke_ 13. 5. 2020 11:11

Fox21 píše:Luke_
Pokud už nemáš založeno, tak vyzkoušej Wust. Tam nabízí kopii tohoto spořícího účtu od 1.5 do odvolání (1,5% na 6 měsíců). S rozdílem, že tam není limit do 1mil.

Dnes overeno, limit je 1,5mil, ale bohuzel akce skoncila 30.4., od 1.5. pro noveho klienta je to do 1,5mil pouze 0,5% zaklad + 0,3% za fixaci...
Dalsi napady?
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 5. 2020 11:51

Nesir tu famy! Sporici ucet s 1,5% jde normalne zridit (novym i stavajicim klientum)
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 13. 5. 2020 11:53

Luke_
To nevím, kdo ti takové informace podal, ale aktuální nabídka Wust pro nové zákazníky platná od 1.5 :
Sazba 1,5 %
Platí na 6 měsíců od založení prvního spořícího účtu
Platí na jakýkoliv objem vkladu
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod Luke_ 13. 5. 2020 20:53

milanBrno píše:Nesir tu famy! Sporici ucet s 1,5% jde normalne zridit (novym i stavajicim klientum)

Já ten účet dnes založil a přišel mi sazebník a úrokový lístek platny od 1.5. společně s návrhem smlouvy a tam je přesně to, co jsem tady napsal...

Je to tedy tak, že tento úrokový lístek je platný pro toho, kdo nesplní podmínky akce 1,5%?
A pro ty, kteří je splní, tak na 6 měsíců pro ně platí akce 1,5% a poté se vrací úročení podle přiloženého úrokového lístku?
Přílohy
wust.jpg
Luke_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fox21 13. 5. 2020 21:14

Luke_
To je aktuální sazebník, který posílají automatickou zprávou každému po založení účtu. Nemá nic společného s akcí, která je stále v nabídce a platí. Pak to uvidíš v IB, až ti přijde dopis a přihlásíš se.
Fox21
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka