Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 3. 2017 10:18

hmmm, mobilní bankovnictví podporuje jen Android 4.2 a vyšší, takže třeba jinak bezproblémové HTC Evo 3D s verzí 4.0.3. má smůlu ... Všechny ostatní mobilní IB aplikace vetšinou jedou aspoň od 4.0 nahoru
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 28. 3. 2017 10:58

Tedy kromě toho, že používáš 5,5 roku neaktualizovaný operační systém je mobil jinak bezproblémový ...
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2017 14:35

Jedna paní povídala, že od 1.4. se bude měnit úrok v Creditas. Ale je to paní co slyšela na půl ucha rozhovor od vedlejšího stolu, tak se ptám, jestli máte někdo trochu jistější informace :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 3. 2017 14:40

U Creditas je dobrým zvykem, že oficiálně úrokové sazby vyhlašuje v den změny úrokového lístku, takže záleží to jen od toho, jestli někdo v poslední době mluvil s bankéřem, který si pustil pusu na špacír... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 3. 2017 16:08

Tak doufejme, ze to bude treba jen pro nove klienty nebo ze to alespon nesnizi tak, aby to clovek musel zas rusit a zakladat sporici ucet jinde.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasfinance 29. 3. 2017 17:19

Tak si to dej na terminak na 10 let za dvojnasobnej urok a budes mit klid s presunovanim ma dost dlouho...
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 3. 2017 17:46

Penize na sporicim uctu mam logicky takove, ktere bych mohl rychle potrebovat, tudiz si je nemohu blokovat na 10 let.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2017 08:24

fremantle píše:U Creditas je dobrým zvykem, že oficiálně úrokové sazby vyhlašuje v den změny úrokového lístku, takže záleží to jen od toho, jestli někdo v poslední době mluvil s bankéřem, který si pustil pusu na špacír... :-)

https://zpravy.aktualne.cz/finance/cred ... n=tyden-13
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ski1961 30. 3. 2017 09:33

Tak po třech měsících naprostá fraška...takže zítra s velkou slávou přípíšou první bonus úrok za kvartál a hned ho možná zase celý zruší..to je správná taškařice, naprosto ztratili moji důvěru..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 3. 2017 10:31

Přesně tak. Dát větší úrok než konkurence jen na 3 měsíce, všude o tom nacpat reklamu a billboardy a hned po prvním období, pro které to platilo, to snížit, je pěkná prasárna. >:-( Uvidíme s čím se vytasí, když tak půjdeme jinam.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Franklin 30. 3. 2017 10:53

Musím se přiznat, že překvapený moc nejsem. Do konce června by mohly přijít na řadu kurzy cizích měn.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 30. 3. 2017 11:09

Spíš se divím těm, kdo překvapeni jsou.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ski1961 30. 3. 2017 11:18

franko_cz píše:Spíš se divím těm, kdo překvapeni jsou.

jako nečekal jsem žádnej zázrak, ale pouze jeden jediný kvartál..to je opravdu ostuda.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomason87 30. 3. 2017 11:35

to bylo jasný jak facka, překvapil by mě opak při tom počtu klientů, co to tam zaparkovali.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 30. 3. 2017 11:39

Úrok asi skončí s tou ublbenou reklamou. Jsem zvědavej, jestli se tahle banka předvede taky něčím jiným.

Jinak jsem spíš čekal, že to úročení vydrží aspoň do pololetí, ono dělat reklamu na něco, co skončí za týden, mi jako ideální nepřijde.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka