Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 5. 2019 15:05

Ano, jak v Creditas, tak u Trinnity bank se jedná o můj účet, tj. na stejné rodné číslo.
Navíc to píšu v poznámce, že se jedná o převod z jednoho na jiný spořící účet a mají tam jménoa rodné číslo.

Už to 3 dny visí v bance.

-- 24. 5. 2019 15:07 --

Ještě doplním, je to 3 pracovní dny a nikdo mě nekontaktoval z banky a peníze pořád v Creditas.
anonymni

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 5. 2019 15:23

zavolej na infolinku a budeš vědět hned, to asi není standardní. Musíš je trochu prudit, ne jen čekat. Navíc by Creditas neměl mít žádný limit na výši odesílané částky, takže z tohoto důvodu by to taky být nemělo.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 5. 2019 21:01

Třeba jim došly peníze a čekají, až zase nějaké budou mít. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod mo.tor 24. 5. 2019 21:09

Kolik to je?
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 5. 2019 21:45

kamarad.michal píše:Ještě doplním, je to 3 pracovní dny a nikdo mě nekontaktoval z banky a peníze pořád v Creditas.
A ty jsi banku ohledně toho ještě nekontaktoval? Pokud ti na tom převodu záleží tak by asi bylo dobré ji kontaktovat, protože takto můžeš čekat na kontakt z banky možná i do nekonečna. Pokud došlo k nějaké chybě v bankovním systému která postihla pouze tebe tak je možné, že banka ani o tom neví pokud jim to nenahlásíš. Možná by to bylo i na reklamaci, protože podle zákona by platba měla proběhnout nejpozději za D+1 a to už podle toho co píšeš dávno minulo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ovo 25. 5. 2019 09:08

Zkoušel někdo vybírat s Google Pay (karta od Creditas) z bezkontaktního bankomatu? Mají na stránkách, že by to mělo jít, ale třeba s kartou od KB mi to nikdy nefungovalo (ani to neslibují).
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 25. 5. 2019 11:46

Zajimave, z-do Creditas jsem posilal opakovane radove miliony a nikdy zadny zadrhel ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 25. 5. 2019 12:05

Taky to může být v rámci konkurenčního boje, Creditas a Trinity evidentně o peníze na spořácích bojují...
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 25. 5. 2019 13:15

No já taky mezi Creditas a Trinity teď protočil pár milionů bez problémů. Dokonce i mezi svým účtem a účtem ženy.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mo.tor 25. 5. 2019 13:16

outlier píše:Taky to může být v rámci konkurenčního boje, Creditas a Trinity evidentně o peníze na spořácích bojují...

At bojuji vyssimi uroky. ;-)
mo.tor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 5. 2019 14:00

Funguje vám mobilní aplikace? Když ji spustím tak se chvíli točí uprostřed kolečko a pak se zobrazí to co je vidět na přiloženém obrázku. Zkoušel jsem to vícekrát opakovaně a je to pořád stejné. Ještě dnes dopoledne to fungovalo bez jakýchkoliv problémů. IB v počítači funguje normálně bez problémů.
aplikace.png
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jakoubek61 27. 5. 2019 14:08

Mám to samé. Nejsi v tom sám.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wetherek 27. 5. 2019 16:15

Teď jsem to zkoušel na Androidu a přihlásil jsem se normálně.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 5. 2019 16:51

Už to zase normálně funguje ale před necelými 4 hodinami to bohužel nefungovalo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 5. 2019 11:00

kamarad.michal:
Už máš vyřešený ten převod do Trinnity bank? Čím to bylo a co jsi pro to musel udělat?
Naposledy upravil vlazy dne 29. 5. 2019 09:22, celkově upraveno 1
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků