Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlaju 17. 7. 2019 22:26

suram píše:ING Bank asi neúročí ten měsíc, v kterém vybereš?

Ne, normálně denní úročení, někdo tady hodil zavádějící úvahu, zřejmě inspirovanou postupem počátku úročení - když se vložilo v půlce měsíce, tak trvalo půl měsíce, než se zaktivoval ten bonusový úrok. S vybíráním peněz to nesouvisí.
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 18. 7. 2019 10:41

termistor píše:mě creditas poslal email o novém spořáku 2% a zároveň tam píše o produktu s 2,5% Co to je za produkt ?

Také mne to zajímalo. Dle info linky se při nákupu investic (hlavně dluhopisy) za 300.000-, Kč dostaneme u částky až 500.000-,Kč spoříciho vkladu na úrok 2,5% p.a.(1,6%+0,9%).
Tomas3
Diskutér

Odeslat příspěvekod ccyklista 18. 7. 2019 12:09

myšpulín píše:To jsem zvědav jestli mi půjde založit ten nový spořicí účet když mám teď jen Richee.

Dle tiskové zprávy snad ano:
Od 22. července je v nabídce CREDITAS nový Spořicí účet +. Ten nabízí roční úročení ve výši 2 % pro část vkladu až do 1,5 milionu korun a 1,1 % pro část vkladu nad tento limit. Spořicí účet je bez podmínek a jedná se tak o aktuálně nejvýhodnější nabídku na trhu. Založit si ho mohou noví i stávající klienti na pobočce i online v IB nebo prostřednictvím aplikace Richee.
ccyklista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .357 18. 7. 2019 14:59

Ahoj, platí akce 6x100 i na kartu k Richee?
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 18. 7. 2019 14:59

Neplatí.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 7. 2019 23:18

V tom pripade by me zajimalo, proc mi po x dnech poslali potvrzeni prihlaseni do akce na email, kdyz nemam DK k uctu, ke kteremu to udajne plati :-))

Asi strategie zmateni.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasfinance 19. 7. 2019 08:20

Ahoj,
funguje ještě akce doporuč a získej 500? vypadá to, že jo, akorát nevím, kde lze najít osobní číslo, které poté doporučený zadá.
Nebo musím kouknout někam do papírové smlouvy?

Díky
Tomáš
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 7. 2019 08:36

Když jsem tam byl asi před 2 týdny, tak prý pořád funguje, ověřím to v pondělí, až půjdu zakládat.

-- 19. 7. 2019 08:37 --

...blbé je, že ten bonus je jen pro doporučitele, doporučený není nijak motivován doporučitele uvést.

A jelikož nejde nijak ověřit, za koho doporučitel dostal bonus, jsou takové ty sliby "dám ti půlku" dost na vodě :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 7. 2019 10:26

tomasfinance: osobni cislo ziskas zavolanim na zakaznickou linku
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 7. 2019 11:24

tomasfinance píše:Ahoj,
funguje ještě akce doporuč a získej 500? vypadá to, že jo, akorát nevím, kde lze najít osobní číslo, které poté doporučený zadá.
Nebo musím kouknout někam do papírové smlouvy?

Díky
Tomáš
Tato akce by měla podle pravidel platných od 1.7.2019 bod 9.1 trvat do 31.12.2019. Ohledně toho osobního čísla je v těchto pravidlech uvedené toto:
3.5 Identifikační údaj Doporučovatele je jeho unikátní kód, který Doporučovatel obdržel pro účely této AKCE e-mailem či si jej vyžádal na Pobočce Banky

Ty podmínky jsou ale dost složité na to aby je každý doporučený splnil a navíc je tam třeba návštěva pobočky.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pan Jan 19. 7. 2019 11:40

OnderCZ píše:Neplatí.

Proč by neplatila? Z podmínek nic takového přímo nevyplývá. A Richee je formálně běžný účet od Banky Creditas, jak potvrzuje i smlouva. A při pokusu založit běžný účet přímo od Creditas systém hlásí, že už běžný účet v bance mám...
Pan Jan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 19. 7. 2019 12:03

Neplatí, protože jsem se ptal přímo v Creditas na pobočce.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 19. 7. 2019 12:07

Důvod, proč něco neplatí, by měl být jiný, než to, že ses na to ptal na pobočce. ;-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 19. 7. 2019 12:15

To sice ano, ale víc informací k tomu nemám. Byl jsem tam ohledně jiné záležitosti, s tím Richeem mě to také zajímalo, proto jsem se zeptal. Tak pouze píšu to, co mi bylo řečeno. Můžete pátrat sami víc, pokud chcete, já nejsem zrovna ten povolaný, ze kterého to dostanete.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 7. 2019 12:49

Já mám taky jen Richee a zadal jsem mail na https://www.creditas.cz/6x100
Zá pár dní mi z Creditas volali s nabídkou, že si musím založit běžný účet Creditas a pak mohu tuto akci využít.
myšpulín
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka