Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 8. 2019 06:16

Platby mezi účty v creditas nejsou online?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 8. 2019 06:19

Obyčejně bývají, ale dnes po šesté jsem něco převedl mezi Creditas a Richee a taky mně to tam ještě pořád visí.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 07:02

tak uz nam chodi 100kc za splneni podmínek u creditas, supr. Dnes prislo.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 1. 8. 2019 07:20

iglooo píše:To je jak o Červené Karkulce :-).

Kdyby čistě náhodou nefungovalo 1,5 + 1 M, tak lze ještě zkusit třeba 1,2 + 1,3 M ;-).

Ten limit je jen proto, aby to nebylo bez podmínek. Protože to by se ostatním jako-konkurentům nemuselo líbit. Akorát Moneta jim v tom dělá trochu zmatek...

Jakto? Moneta má také limit ne?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 8. 2019 07:42

evelista píše:tak od zítra platíme 6 rohliku po jednom pro kilecko panove.

Nestačí náhodou těch plateb jen 5?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 8. 2019 08:10

OnderCZ píše:Obyčejně bývají, ale dnes po šesté jsem něco převedl mezi Creditas a Richee a taky mně to tam ještě pořád visí.


Mám to taky tak... :-(
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 8. 2019 08:18

evelista píše:tak uz nam chodi 100kc za splneni podmínek u creditas, supr. Dnes prislo.


Jako, že už jsi ráno udělal pět plateb a přišla ti odměna na účet?
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 8. 2019 08:21

Lafayette16 píše:
OnderCZ píše:Obyčejně bývají, ale dnes po šesté jsem něco převedl mezi Creditas a Richee a taky mně to tam ještě pořád visí.


Mám to taky tak... :-(


Už se to srovnalo a je to převedeno.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 08:39

na rovinu rikam ze ani nevim co je to za bonus, prislo na creditas kilo od creditas.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 8. 2019 08:47

No možné to asi je, přečetl jsem si špatně jejich podmínky:

„Pokud v srpnu splním podmínku 5 plateb, dostanu odměnu nejpozději na konci září.“

Myslel jsem, že odměny připisují až následující měsíc, ale četl jsem moc rychle, tak asi ti to připsali hned. ;)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 09:06

6 měsíců x 100 Kč. Asi raději počkám na nově příchozí kreditky. Tomuhle moc akce neříkám :-)).
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 09:20

ja tady taky fnukal co je to za akci, ze to vyhlasej a bonus dostanes az nekdy v zari.

omg, tedk na to kokam a nic jsem nehlidal a platil ruzne bez ohledu na akci a fakt jsem v cervenci udelal 5x plateb debetkou a mam pripsano, takze panove akce uz bezela za mesic cervenec !!!
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 8. 2019 09:28

evelista: A nemáš těch 5 plateb zaúčtovaných až v srpnu? Protože jinak je to v rozporu s tím, co se uvádí zde https://www.creditas.cz/6x100
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod y2key 1. 8. 2019 09:29

Mufinmufi píše:y2key: Asi jsme se nepochopili. Já se ptal jestli z Creditas někomu oficiálně potvrdili, že lze vést souběžně 2 účty s 2% p.a. .


No, vzdyt to v tom prispevku mas. Tak tedy jeste jednou pro tebe odpoved na tvoji otazku. Ano, banka mi to potvrdila a i to mam v IB. Mam vice sporicich uctu a vsechny jsou uroceny 2% do 1,5M.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 1. 8. 2019 09:35

mam je krasne !zauctovane! od 1.7 az po 20.7
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků