Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 2. 2020 11:41

To byl jen slovní příměr matematiku. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 16. 2. 2020 13:59

Zatím se nad sebou zamysleli jen tak, aby nemuseli zvyšovat úrokovou sazbu na spořáku a mohli se dál tvářit, jak je výhodný. Podle mě to tímhle
https://www.creditas.cz/podrizeny-vklad
nezachrání. Ani náhodou. :oboze :oboze :oboze
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 16. 2. 2020 21:18

Podřízený vklad mě nepřijde úplně špatná věc v rámci diverzifikace portfolia, ale Creditas se poněkud pomátla hned v několika bodech. 1M minimum je moc (napr J&T nabízeli 0.5M), čímž stoupá míra rizika. Minimum mají 7let (nebo 10), což je taky hodně, resp. více než u jiných bank, čímž opět stoupá míra rizika. A za to všechno nabízí 4,5%? To je strašně málo na to, jakou míru rizika na sebe investor bere. 1M nijak nepojištěný na 7 let by mělo začínat někde kolem 6%. Takže souhlas, tohle moc neosloví.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 2. 2020 08:02

Creditas a jejich bilanční výpis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 17. 2. 2020 21:04

Třeba se jim zítra ráno už podaří do zprávy v IB dostat i přílohu. :hm Dnešní zprávu bez přílohy pro jistotu ze zpráv v IB odstranili...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 29. 2. 2020 19:23

Už je konec února a banka, která avizovala, že vydá informace ohledně WE Silver a podmínky k prémiovému segmentu začátkem února pořád nic.

Ono by o nic nešlo, ale vydat kartu do ceníku v prosinci a pak pořád nic nevypadá dobře a Patrik se už určitě těší :)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suram 29. 2. 2020 19:41

To si vydali v prvé řadě sami pro sebe a své zaměstnance.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 3. 3. 2020 12:03

Creditas a jejich prémiové bankovnictví. :-D :roll: O:-) :pozor
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 3. 2020 13:00

Za co si účtuje na konci měsíce Creditas 6 Kč s popisem "Zaslání informační SMS", když mi žádné informační SMS neposílá...?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 3. 2020 21:36

Creditas uz ma 100 000 klientu, to je uspech!

PS: FIO ma 980 000 klientu.

***

3. 3. 2020
Máme 100 000 klientů a spouštíme prémiové bankovnictví
https://www.creditas.cz/aktualita?articleId=470367
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 3. 2020 21:53

Tak aspoň mají pořád motivaci se snažit. Nebo o co jde? O laciný výsměch, kopnutí? Já beru každou banku, která se snaží (ačkoliv chyby dělá) a hýbe nějak situací. Pokud ti vyhovuje FIO, buď u něj. Proč ne.

Jinak to prémiové bankovnictví není nic extra, podmínky nejsou zrovna pro každého. Tři milióny, z toho část nebude zajištěná, kdyby došlo ke krachu, nevím no. Ale je to začátek, uvidíme co, bude dál. ;)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 3. 2020 23:08

Kdyby alespoň dali lepší úrokovou sazbu, ale 1,6 už je málo: (
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 3. 2020 23:31

@OnderCZ
Creditas je moje oblibena banka, dokonce druha nejoblibenejsi hned po FIO, takze muj predchozi prispevek jsem myslel jako pochvalu Creditasu, ze za docela kratkou dobu ziskali hodne klientu. FIO je zde o mnoho dele, ten uvedeny pocet klientu FIO byl myslen jen jako srovnani a ne jako dehonestace Creditasu.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 3. 3. 2020 23:37

To jejich "Premium" by stálo člověka víc než 1000 Kč měsíčně, když jim nechá 3 mil. Kč na spořícím účtu za 1,6% v porovnání, když to dá do Trinity Bank.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 4. 3. 2020 00:07

@Zedna1 Tak to se omlouvám, pochopil jsem špatně příspěvěk.

Kažodpádně jak píše Patrik 1,6% je bohužel nic moc. Kdyby Creditas od dubna nabídla 1,9%, věřím, že by jim zase pár peněz přibylo. Ale asi na podzim nahnali dost oveček a tak teď nepotřebují. Škoda.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků