Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 4. 2020 12:58

Abych to upresnil, posilal jsem pres Richee appku 2x400tis(maximalni castka pro okamzitou platbu je 400k) a 1x 200k.
Co si pamatuji, pres IB byly vzdy problemy s okamzitou platbu hlavne ze zacatku, pres Richee to vzdy fungovalo
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod pivinecek 4. 4. 2020 13:04

Taky hlasim problem s okamzitou platbou, vcera vecer poslana platba z creditas bezaku i s richeeho do RB a zatim ani jedna nedorazila, take jsem reklamoval urok, ikdyz mam ted vynulovano, tak z principu zadam dopocet uroku treba za jeden den a treba ve vysi 10 haliru. Mail poslali 31.1.2020 ze na sporeni + do 30.z.2020 bude 1,6 % p.a. a nyni tam sviti 0,8 % p.a. Zadal jsem jich v reklamaci o okamzite zruseni vsech produktu, vum ze naoisou ze musim na pobocku, aspon tam udelam bordel s tim mailem.
pivinecek
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 4. 2020 13:08

slavo: Já mám právě opačnou zkušenost - v Richee mi to i dříve haprovalo (včera to vůbec nenabídlo okamžitou platbu do MMB), z IB to vždycky vyšlo (až na úplný začátek). Včera bych to spíš připisoval odstávce v MMB, ale z IB jsem poslal 6 plateb a prošly všechny na 1. pokus (souběžně jsem kontroloval v IB MMB).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 4. 2020 13:09

Neni problem s RB spise? Prave jsem skusil Creditas-CSOB, Crediats -Sporka, Creditas - Airbank, vse probehlo(posilano ze Sporici + pres Richee).
Rano krome te velke trasakce take poslal drobne z Richee bezneho uctu a Creditas bezneho uctu do CSOB a take OK
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 4. 4. 2020 14:02

vlazy píše:Kdyby jim ty okamžité platby fungovaly tak by to možná každý nebo alespoň dost hodně lidi udělalo, ale bohužel nefunguje jim to.
Nezkoušíš posílat víc než 400k?
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 4. 4. 2020 14:23

Tento týden celkem 5 okamžitých plateb z IB Creditas do Monety a všechny prošly na první dobrou. Tím neříkám, že problémy nastat nemohou, ale mně se to nestalo ještě ani jednou v případě směru Creditas->Moneta. A částky různé, od desetitisíců po stovky.
OnderCZ
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 4. 2020 00:41

noi2 píše:
vlazy píše:Nezkoušíš posílat víc než 400k?
Nezkouším tolik posílat. Zkoušel jsem i částky do 100 000 Kč a také neúspěšně. Z mobilní aplikace se okamžitá platba zadat nedá a tak jsem to zkoušel z IB. Richee nepoužívám. Zkoušel jsem to několikrát v pátek a sobotu přímo ze spořáku i z běžného účtu, ale platba se vždy tváři jako odeslaná a peníze se z účtu odepíšou a za krátkou chvíli přijde SMS s informací, že platbu nebylo možné realizovat a peníze se pak objeví zpět na účtu. V minulosti jsem měl problém s okamžitými platbami do FIO kde to také nešlo. Jiné banky jsem prozatím nezkoušel, protože jsem to nepotřeboval.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pedrysek7 5. 4. 2020 07:29

S tím snížením úroků mě banka Creditas naštvala, nejdřív sazby garantuje jako veřejný příslib do konce června a pak to ze dne na den sníží.
Pryč od ní, sazba nízské, ještě, že jsme účet tam zcela zrušil.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlaju 5. 4. 2020 08:24

Já pořád doufám, že v příštím týdnu tu hromadu emailů zpracují a sazebník upraví. Možná jsem naivní, ale třeba na ten slib v tom zmatku zapomněli. Nějaká ta pochybení se mohou pod tlakem stát. Definitivně je rozsoudím až podle toho, jak se tomu postaví. On totiž takový veřejný příslib je i nějak právně vymahatelný pokud vím, takže by se jim vyplatilo rychle říct, že šlo o nedopatření.
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 5. 4. 2020 08:39

Tomu nevěřím, že by to změnili. Budou následovat během dnů, týdnů,všechny ostatní banky ve snižování úroků. Že slibovali, co nesplnili, je věc druhá. Mají 100 tisíc klientů, ta "hromada" emailů je nerozhodí.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 4. 2020 09:12

Idealisti probuďte se a vzpomeňte si na sliby až do konce světa mBank a Air bank. Klienti jsou jen nástroje pro generování zisku bankám a pokud nějaký pracovník banky básní o lidské složce je to jen zástěrka nebo lež.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CZ4R 5. 4. 2020 10:05

Taky nevěřím ve změnu, vymluví se na koronavirus a změnu sazby ČNB a svoji garanci zakecají.
CZ4R
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 5. 4. 2020 11:46

Možná úrok vrátí individuálně jen těm, co se ozvali, na tom by moc nekrváceli.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milan405 5. 4. 2020 12:35

Pokud ten novy "Sporici ucet +" nabizi 1% na nove vklady, znamena to, ze chci-li teto nabidky vyuzit, musim penize ze stareho "Sporiciho uctu +" nejprve poslat do jine banky, zalozit si nove plusko a nasledne si na nej penize poslat zpatky?
Milan405
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 5. 4. 2020 12:40

Přečti si podmínky akce, je to tam jasně popsáno
hopo.hopo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka