Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 22. 6. 2020 14:39

Je takto u Air možné přes kodex mobility i zrušit spořicí účet v Trinity?
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 6. 2020 15:54

U Creditas při zrušení z jiné banky Kodexem mobility už nic (žádný výpis) neposílají, zůstatek je vypořádán na zdroj přenosu.
U Trinity stačí tento online postup (sám jsem použil): zcela vynulovat účet převodem zůstatku jinam (musí tam zůstat 0,00 Kč), vyplnit a podepsat vytištěný PDF formulář "Žádost o zrušení účtu" ze sekce Ke stažení (v patičce webu), sken formuláře pak vložit po zalogování přes IB jako přílohu Zprávy bance. Takto to akceptují i bez ověření podpisu. Zaslání emailem místo přes IB (jak jsem si poprvé chybně ověřil), nebo výpověď účtu nenulového zůstatku by tomuto způsobu zrušení bez ověření podpisu bránilo.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 22. 6. 2020 16:15

mBank taky. Pres ucet u mBank co mam kvuli karte svet jsem zrusili trinity i creditas.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 22. 6. 2020 16:37

PatrikChrz píše:Air dokonce umožňuje zrušit účet u cizí banky, když už u nich účet máš

To snad umožňuje každá banka? Moneta také.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 22. 6. 2020 16:53

Ale ne vždy jednoduše online, řekl bych. A chodit kvůli tomu do (své) banky, to můžu rovnou jít tam, kde to ruším.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 22. 6. 2020 17:07

Moneta určitě online jednoduše přes appku, Airbank také.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 23. 6. 2020 10:16

minarjo píše:... U Trinity stačí tento online postup ... sken formuláře pak vložit po zalogování přes IB jako přílohu Zprávy bance.

Bejvávalo, ve starém bankovnictví ;-). Dnes možná "Soubory-Nahrát soubory" a svému osobnímu bankéři.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 6. 2020 11:47

Ano, přesně to je Pavle ono! Asi jsem to jen přesně nenapsal, jak se to nahrání v IB jmenuje, už to bude měsíc co jsem to tam dělal. Každý klient má "svého" bankéře, který mu byl i přes online zřízení přiřazen a jemu se to v IB nahrává, tak jsem to dělal před cca měsícem i ve starém IB (tedy v tomto v IB žádná funkční změna) a tak to funguje. Když jsem to poprvé chybně poslal klasickým emailem na hlavní email Trinity, také mi odpověděla právě ta bankéřka přiřazená v IB, že jí to mám nahrát přes IB (přesnější ověření klienta) jak sám popisuješ.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 23. 6. 2020 15:44

vpe píše:Tak v ramci uspory casu jdi jen do nove banky a pouzij kodex :-)

Nezakladam jinde novy ucet -),jen rusim stare nepotrebne. Na ucet od RB s odmenou kaslu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fanyn3 23. 6. 2020 19:04

Taky jsem se rozhoupal zrušit nepotřebné účty. Přes mBank jsem dneska požádal o zrušení PS a KB, tak uvidíme jak to bude fungovat.
fanyn3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 23. 6. 2020 20:48

marvy píše:

Nezakladam jinde novy ucet -),jen rusim stare nepotrebne. Na ucet od RB s odmenou kaslu.

Pochopil jsem, ze jdes zalozit v trinity :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 6. 2020 22:47

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sef-a ... 47ab5f122/

Patří to sem, že? Nebo spíše do Asketického života?
iglooo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 25. 6. 2020 08:15

"Salajka je zároveň manažerem banky Creditas, jejímž majitelem je olomoucký miliardář Pavel Hubáček. Díky Faltýnkovu vlivu a neoficiální síti jemu blízkých lidí se Hubáčkovi podařilo v roce 2016 vyfouknout státu téměř třetinový podíl (29,4 procenta) ve firmě ČD-Telematika v hodnotě stamilionů korun." :D :D :D
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 27. 6. 2020 18:02

vpe píše:
marvy píše:

Pochopil jsem, ze jdes zalozit v trinity :-)

vpe: jo chapu,ze to tak vyznelo.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milan405 3. 7. 2020 08:03

Mam u Creditas nekolik sporicich uctu a na jednom castku presahujici 350k. Kdyz ji rozmistim po 350k na vice sporaku, budu mit alespon na tuto castku na kazdem SU vzdy ten urok 0,5% nebo se to nejak scita a nema cenu to rozdelovat? Koukal jsem do podminek, asi by to melo mit smysl rozdelit, ale nejsem si tim uplne jist. Diky za odpoved
Milan405
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka