Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 30. 10. 2020 17:23

Chci se zeptat - máte už někdo rozhodnutí od FA ohledně sporu s nedodržením úrokové sazby? Nebo alespoň nějaký posun v této záležitosti?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 31. 10. 2020 19:51

Nemaji na to svoje lhuty?
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 11. 2020 16:51

CZ4R píše:Creditas mění obchodní podmínky - změn je docela dost. Nechci vše důkladně pročítat, ale není tam schovaná zas nějaké kulišárna?

Myslím, že pročítat je zbytečné, spíš je třeba nezmeškat ideální příležitost k bezproblémové likvidaci veškerých účtů u nich - teda pro ty, kdo to ještě neudělali. :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 11. 2020 17:06

Dnes jsem se chystal na pobočku zrušit BÚ, kartu a rámcovou smlouvu. Jaké bylo překvapení, když pobočka uzamčená, vevnitř zaměstnankyně s nějakou klientkou, na telefon nereagovala a na dveřích vylepená naprosto úchylná pracovní doba 8-13 hod s přestávkou od 12-12:30..Jsem rád, že jsem dospěl do fáze, že je Creditas jedna z těch bank, kterou milerád zruším.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod bbbaaa 4. 11. 2020 18:41

Založ si datovou schránku a můžeš rušit na dálku.
bbbaaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pan Y. 4. 11. 2020 21:25

Pro snadné zrušení produktů u Creditas není potřeba zakládat datovou schránku.

Z Creditas mi sami na můj dotaz poradili, že pro nejjednoduší a nejrychlejší zrušení všech produktů stačí odpovědět na obdržený e-mail o změně obchodních podmínek od 1.1.2021 a v reakci uvést, že se změnou OP nesouhlasím, a proto s okamžitou účinností u nich ruším všechny produkty. To jsem v neděli 1.11. udělal, dnes ve středu 4.11. mi zpracování požadavku potvrdili. Do IB už se nepřihlásím. Za mě fajn.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 4. 11. 2020 22:26

pan Y: Jak presne to potvrdili? Dorazi nejaky email s PDF kde je jasne psano, ze vse je zruseno?
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 5. 11. 2020 16:48

Ohledne snadneho (online) ruseni uctu zde take nekteri psali, ze to lze pomoci bankovni mobility, napr. z Air nebo mBank nebo dalsich ...
Nemusi se pritom pry nic prevadet/zakladat, jen zrusit to nepotrebne v te cizi bance a dokonce se to pry da pouzit i na sporici ucty.
Konkretne bylo zminovano uspesne zruseni sporicich uctu Creditas pomoci bankovni mobility z Air.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonioseruty 5. 11. 2020 20:06

Běží vám synchronizace v novém bankovnictví Creditas s účtem v mbank ? Měl jsem poslední aktualizaci za 21.10. a pak nic. Odebral jsem a už mi to nelze znovu přidat.
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 11. 2020 20:23

Tak jsem stihl pobočku dnes, účet i s platnou debetkou uzavřen hned. Jen kartu zablokují jako, že ztrátou bez obnovy, do IB jsem se doma už nedostal.

SÚ se přes bankovní mobilitu rušil pomalu dva měsíce.
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 5. 11. 2020 21:07

Zedna1 píše:Ohledne snadneho (online) ruseni uctu zde take nekteri psali, ze to lze pomoci bankovni mobility, napr. z Air nebo mBank nebo dalsich ...
Nemusi se pritom pry nic prevadet/zakladat, jen zrusit to nepotrebne v te cizi bance a dokonce se to pry da pouzit i na sporici ucty.
Konkretne bylo zminovano uspesne zruseni sporicich uctu Creditas pomoci bankovni mobility z Air.

Potvrzuju úspěšné rušení běžného i spořícího účtu Creditas i účtu Richee prostřednictvím mobility u Air Bank.

Zrušení trvá cca 7 týdnů of podání žádosti.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 5. 11. 2020 22:15

antonioseruty píše:Běží vám synchronizace v novém bankovnictví Creditas s účtem v mbank ? Měl jsem poslední aktualizaci za 21.10. a pak nic. Odebral jsem a už mi to nelze znovu přidat.

Ne, už několik týdnů nefunguje a nikoho to nezajímá... prostě zrušit. Celé.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 10. 11. 2020 14:49

Noxik píše:pan Y: Jak presne to potvrdili? Dorazi nejaky email s PDF kde je jasne psano, ze vse je zruseno?

Dorazilo následující:

Hezký den, pane XXX,

na základě odmítnutí obchodních podmínek jsem zařídila vše potřebné, dle Vašeho požadavku.

Budeme rádi, pokud v budoucnu budete produkty naší banky opět užívat.

Přeji Vám příjemný úterní den

Jinak potvrzuju, že IB i SB je obratem nefunkční.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 11. 2020 22:23

Dnes mě volali z banky, že slepice na pobočce zapomněla zrušit smlouvu o IB, musel jsem telefonicky potvrdit žádost i o toto zrušení :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod andre7 11. 11. 2020 00:11

Už má někdo rozhodnutí Finančního arbitra v "kauze Creditas"?
andre7
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka