Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 10. 2. 2023 12:14

Platí u Creditas SV stále, že můžu po podané výpovědi dolít prostředky a výpověď na celý zůstatek se pak vztahuje i na ty dolité? :-)
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blue.sky 11. 2. 2023 15:46

Mělo by platit /dle dnešních informací z infolinky/.
blue.sky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 3. 2023 19:18

Stalo se vám někdy, že nešla zrušit výpověď spořícího vkladu v období, kdy jsou prostředky již uvolněny? Já mám za to, že mi to snad dříve fungovalo, ale jistý si tím nejsem.

Tj. rozmyslím si výpověď, ale už je období, kdy můžu převádět a ať zadávám potvrzovací SMS jak chci, tak tam ta výpověď pořád trčí a prostředky se neúročí.

To by znamenalo, že během toho období prostředky nejsou úročeny a tudíž je musím chtě nechtě převést jinam, protože Creditas na SV neumožní zrušit výpověď ani založit nový SV.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 2. 3. 2023 19:49

Uvolněné vypovězené peníze pošlu pryč a hned zadám další výpověď,tak mi to šlo.Nejsou úročeny 7 dní.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 3. 2023 19:55

Pošleš pryč a pak zase zpátky ve stejný den a pak už ta předchozí výpověď zmizí, nebo to posíláš zpět po 7 dnech? Já je tam tentokrát nechal a zkoušel to zrušit bez převodu ven. Nenapadlo mne, že by to byl problém. Pak po týdnu později jsem si všiml, že mi tam visí dvě výpovědi včetně té původní.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 2. 3. 2023 20:04

Posílám pryč jen úrok,hned zadám další výpověď na úrok na dalších 33,resp.99 dní.Taky tam visí 2 výpovědi,pak ta stará zmizí,to nesleduji.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 3. 2023 20:12

Já dal výpověď na celý zůstatek a to vždy. Dělám to tak pro případ, kdy by v dané době již někde ten úrok měli lepší.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 2. 3. 2023 20:17

Tak to pak musíš ten týden čekat,nic nezaložíš a možná přijdeš o víc úroku než bys to tam nechal.Při 33 SpV kladě tratíš ročně asi 77 dní úročení.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 2. 3. 2023 20:24

Spíš to na těch 7 dní pošlu jinam. Přijde mi to nelogické, ale tak co už.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 24. 3. 2023 14:28

Na portalu obcana pribyla v pilotnim rezimu banka Creditas:
https://obcan.portal.gov.cz/ -> identita obcana/bankovni identita
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 25. 3. 2023 14:17

Kolik % a v jakych objemech tam mas, ze te to bavi neustale presunovat? 6,5%?

Ti poradim kdyz te bavi neustale vexlovat kde muzes mit 10,5% brutto :-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 25. 3. 2023 16:43

Tak tedy poraď, kde lze mít 10,5% p.a.? :idea:
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 26. 3. 2023 13:34

Pojištěných / bezrizikových 10.5% p.a.? ;) To bych taky rád věděl...
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 26. 3. 2023 15:52

To se nedozvíme kde v Česku se dá získat pojištěných a bezrizikových 10,5% protože nic takového asi neexistuje. Pokud by něco takového existovalo tak by se tu ve fóru už dávno o tom diskutovalo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mate59 26. 3. 2023 16:36

A já furt čekám,že to vpe napíše a já to tam hned do plna šoupnu.
mate59
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků