Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 4. 2021 21:00

Rop: Netuším jaký je současný stav, ale po zřízení nového SÚ plus přes IB jsem byl na pobočce rušit starý SÚ. I když to na pobočku nemám daleko, kdyby to tehdy šlo, využil bych nějakou jinou variantu zrušení SÚ.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 25. 4. 2021 07:46

Rop píše:Mám v Creditasu dva účty....
Jak se z této banky dá nejrychleji prchnout?


Spořící i běžný účet jsem před pár měsíci zrušil mobilitou přes AirBank.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 4. 2021 09:21

Občas chodí ověření přes mobil pro staré IB se zpožděním, dnes nechodilo vůbec, heslo + SMS bylo naštěstí funkční. Asi chtějí uživatele starého IB znechutit a donutit předčasně na přechod k barevným omalovánkám před 1. 7. 2021.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2021 15:17

Ano, lze zrušit například přes Airbank.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 4. 5. 2021 21:56

Delší dobu jsem u Creditas nezadával okamžitou platbu. Proč v IB jde, ale v SB je jen možnost expresní ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 5. 5. 2021 07:04

Protože v SB je každá platba okamžitá.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 5. 5. 2021 07:58

Neúplná informace - ve starém SB jsou jak píše dala67 jsou mimo standardních jen expresní platby bez okamžitých plateb (nedávno jsem nepozorností přišel o 50 Kč za expresní platbu ve starém SB, v domnění, že volím okamžitou platbu). Okamžité platby umí jen nové SB.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod dala67 5. 5. 2021 07:59

Ok, bývalá apka Rechee, díky
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maeth_u 6. 5. 2021 18:16

maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miropiro 6. 5. 2021 19:17

maeth_u píše:Přišlo emailem https://www.creditas.cz/akce-zlata-karta-zdarma/

Také mi to došlo. Vzhledem k tomu, že podmínky jsou dost jednoduché (vlastně bych řekl, že si trvalý příkaz můžu udělat i na částku 1 Kč O:-)), nelze říct, že by výhody navíc byly nějak světoborné. Cestovní pojištění v době uzávěry světa je mi relativně k ničemu. Ale zase by možná byla chyba si o kartu nepožádat a nepočítat s tím, že tu výhodu v podobě pojištění využiji později (třeba loni jsem byl v cizině jen opravdu velmi krátce na Slovensku a to jen proto, že jsem dojel do Vlárského průsmyku na kole a víceméně po pár fotkách jsem se vracel zpět). Jinak v tom vidím snahu motivovat zákazníky k aktivnějšímu využívání jejich účtu. Zlatou kartou v obchodě nikoho neohromím a na Creditas zlatou kartu ani není vytvořen nějaký věrnostní program.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 6. 5. 2021 19:21

Pro využití akční nabídky je nutné osobně navštívit jakoukoliv pobočku Banky CREDITAS ... hmm...
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 6. 5. 2021 22:39

Dle čnb je riziková a potřebuje navýšit obraty. Takže k tom uslouží ta goldka - pro báň. No pamatuji si, jak na začátku nalákali hodně klientů a za 3M je zařízli (s.ú.). No jako pod. jsou podm., ale nakonec to asi zpoplatní (zaříznou??), a co hezkého, milého a zajímavého lze získat s tou kartou od divno-baňky?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drummond 6. 5. 2021 22:46

Tak vzhledem k tomu, že ta karta v podstatě nic zajímavého nenabízí, resp. nic, co by řada jiných kreditek už dávno nenabízela a navíc ve srovnání s nimi toho nabízí výrazně méně, je to pro mě naprosto nezajímavé. Navíc je to Creditas, takže slibu na 3 roky opravdu nelze věřit, naopak je vysoká oravděpodobnost, že za pár měsíců bude karta zpoplatněna dle ceníku, tedy 200 Kč, což za takto ubohý věrnostní program je nehorázná částka.
drummond
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 7. 5. 2021 07:11

Kdybych se chtěl nechat zase podvést, tak do toho určitě jdu. Jinak svého času nabízeli karty s použitelným kurzem, to taky potichu zmizelo. Spíš než banka mi to připadá jako kampelička poslední volby, u který bych očekával, že tam ČNB zakročí razantněji, aby nepřišla o peníze.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Aldapo 7. 5. 2021 11:08

Ahoj, nemají k té kartě nějaké letištní salonky? Případně nějaký jasný seznam výhod. Uvažuji že bych neprodloužil Dinersku za litr pro Chorvatsko na letošek kvůli pojištění i když na Dinersku asi nějaké rádoby pojištění od goldkarty asi nemá. Taky by bylo fajn pokud by se jí dal nabíjet Revolut nebo Binance ve větším objemu. Třeba Moneta má 120 000Kč kdežto Raifka jen split 100tis mezi tím a bankomatem a to ještě mám podezření že Monetou můžu těch 120tis čerpat každý den.
Aldapo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků