Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Dr.D 26. 7. 2019 12:37

Nepřišel ani mně, ani kolegovi. Já počkám do konce měsíce a uvidím.
Dr.D
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 26. 7. 2019 13:14

Zajímavé, já jsem mail o zařazení do akce dostal.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dandík 26. 7. 2019 13:33

Letos ještě čtyři nové pobočky. A snaha o personální stabilizaci :) https://www.penize.cz/osobni-ucty/40869 ... alsi-ctyri
Dandík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 7. 2019 15:01

Dnes tlf. z Costitrasu s dotazem, ke kterému mému účtu mají akci 6x100 přiřadit. Sdělil jsem , že celkem logicky k tomu kartovému protože na Richee se akce nevztahuje, což pracovnice potvrdila. Volala prý hlavně s ohledem na končící měsíc a abych byl v srpnu už ve hře.
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 26. 7. 2019 18:56

Když mám kartu jen k Richee a Creditas běžný účet bez karty, tak mi bonus nepřijde i když mi Creditas potvrdila zařazení do soutěže?
noi2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mate59 26. 7. 2019 19:29

Akcia sa nevzťahuje na Kartu vydanú k účtu Richee,požiadaj o kartu k b.účtu, pošlú ju do týždňa poštou.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 26. 7. 2019 19:58

s tim vyplacenim penez do 7 dni to jde krasne, když se nic nesekne, coz se vyzkoušet mohlo zatím jen jednou podle novych pravidel a u ERB bank to bylo za brezne - rijen a neurocilo se.
evelista
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 26. 7. 2019 23:15

Dr.D píše:Nepřišel ani mně, ani kolegovi. Já počkám do konce měsíce a uvidím.

Mě dorazil dnes po 22. hod, cca po týdnu.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlaju 29. 7. 2019 12:56

Kvůli 6x100 jsem si právě zaktivoval platební kartu Creditas a musím je pochválit - zatím nikde jinde jsem neviděl možnost zadání limitů na platby online rozdělené na 3DSecure a non-3DSecure. To je přece parádní vynález, konečně se člověk nemusí bát nechat nějaký použitelný limit na online platby.
(na druhou stranu trapně nízké limity na výběry z bankomatu bez návštěvy pobočky-30k, z hlediska bezpečnosti také poněkud diskutabilní týdenní -ne denní- limity, nemožnost vypnout bezkontakt - což umí třeba mbank -, to jsou pro mě mínusy, ale to 3D, z toho jsem nadšen - škoda že neexistuje karta, která splňuje vše)
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sNOWu 29. 7. 2019 13:24

jde úplně vypnout platba přes internet? Nebo třeba platbu přes internet zapnout jen na např. 1 hodinu?
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 7. 2019 13:42

Vypnout lze logicky nastavením na nulu, ale dočasné změny neumí.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 29. 7. 2019 13:43

Ano, jde. stáhne se na nulu 3D i non-3D. Ale operativní zapínání před konkrétní platbou nemám vyzkoušené, to bude vědět, kdo to využívá. Vím že u mBank to jede okamžitě, u Creditas se mi po změně také limity hned přepsaly, ačkoliv to napsalo nejdříve něco jako že přijali žádost a bude se zpracovávat. Je potřeba to vyzkoušet, jestli se to vypíná/zapíná hned vždycky, i mimo bankovní den atp.

-- 29. 7. 2019 13:47 --

Jo - dočasné změny, to je ještě bezva u mBank, že se nastaví dočasný limit, na tu konkrétní platbu a pak už se nemusí chodit znova do IB to nastavovat zpět. I když v souladu se zajímavostmi v IB mBank jsem dosud nepochopil, jak dočasný ten limit je, kdy to jako přepnou zpět. Prostě tam svítí dočasný limit... no nevadí. Ale pokud je to hned online, člověk si může dočasnou změnu udělat tím, že to zapne a pak vypne.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 7. 2019 13:52

Ta změna limitů je okamžitá, alespoň jsem nepozoroval nějakou větší prodlevu.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 29. 7. 2019 13:54

To snad delaji jen paranoici tohle. Normalni clovek si nastavi nejvyssi mozne limity, aby nebyl z uzivatelskeho hlediska nijak omezovan.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlaju 29. 7. 2019 14:04

Kdo půjčuje do ruky svou platební kartu v restauraci v zahraničí s napsaným cvv kódem a má nastavené maximální limity pro platby on-line, tak dokud lze platit na mnohých webech stále bez potvrzovací sms, jedná se o otevřenou peněženku. Pokud v ní nic nemáte, tak prosím.
vlaju
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka