Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 25. 12. 2020 13:50

Co je dle tebe VYSOKY UROK :-)

Podle me to je 9% a vic, idealni zhodnoceni je 15% netto

Ps: resit jestli 0,6 nebo 1,1 a jeste hrubeho :oboze .

-- 25. 12. 2020 13:55 --

drkarel píše:Co by bylo proti tomu pravidlu? Aktivně bych požadoval omluvu pro sebe stejnými kanály, jako byl zveřejněn příslib, ne pro ostatní. Pokud o tom FA může rozhodnout (nenašel jsem nic, co by tomu bránilo), pak by se buď museli omluvit sami, nebo by FA musel rozhodnout a předpokládám, že by se v odůvodnění musel vyjádřit k tomu, zda se jednalo o příslib, nebo ne. Tomu se Creditas zjevně brání především (aby to nebylo tak rozhodnuto, resp. aby to nemuseli přiznat), a to mě osobně štve nejvíc.


A proc nepozadujes omluvu sam?
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 29. 12. 2020 19:58

Tak jo, na neco jsem se chtel kouknout v novym IB, ale ukazalo se, ze se tam nezobrazuji sporici ucty (ve starem ib videt jsou), tak jsem si rekl, ze zrusim autorizaci pro creditas a znova ji pridam (ze se jim neco ***** pri parodvani), ale ejhle, zrusit sla, pridat zpatky uz ne (s chybovou hlaskou, ze se to "deje autoamticky"), tak nic no :D takovejhle bordel pustit do produkce no, zatim top.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gman 30. 12. 2020 09:33

Má nějaký smysl ta jejich virtuální platební karta? Přijde mi že číslo i CVC je pořád stejné a nebo se po čase změní?
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 30. 12. 2020 09:39

Nezmění, to není jednorázová karta.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 15. 1. 2021 18:17

Soutěž o 60 tisíc,si dělaj srandu.

https://www.creditas.cz/creditas-banking-odmenuje/
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 15. 1. 2021 18:32

to vyhraje stejne nejake pribuzenstvo
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2021 10:06

Tak já jsem těch 5 plateb pro soutěž přes nový Smartbanking přeci jen udělal, náhoda je blbec. Dnes před chvílí mě ale překvapila tato SMS (odesílatel Creditas):
Platba autorizovana 15.01.2021 19:50 z uctu 102803xxx/2250 na ucet 241561yyy/0300, castka 250 CZK nebyla realizovana.

Jednak je ta SMS až po týdnu od zadání platby, jednak platba normálně realizována byla (šlo o první z té pětice plateb, všechny úspěšně odešly jako okamžité platby). Takže systém Creditas je opravdu "dokonalý" :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 1. 2021 13:08

Vyhráls, ale nybyls mezi vyvolenými výherci, tak tě potřebovali nějak z výherní listiny vyřadit. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 22. 1. 2021 17:51

Asi im to blbne,mně dopoledne pípli 2 SMS snad 10 sekund po sobě pro přihlášení do IB i když jsem se nepřihlašoval.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2021 19:37

Také týden staré? To je slušné zpoždění systému :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2021 19:35

mate59 píše:Asi im to blbne,mně dopoledne pípli 2 SMS snad 10 sekund po sobě pro přihlášení do IB i když jsem se nepřihlašoval.
A nezkoušel se přihlásit do tvého IB někdo bez tvého vědomi?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod flightmax 29. 1. 2021 12:22

Pro info. Mám Richee a dětské úcty. Ptal jsem se přes aplikaci na dvě otázky. Zdali jde k Richee účtu již zřídit inkaso popřípadě SIPO a ano jde ovšem zatím jen v IB. A za druhé zdali nemají v úmyslu na spořícím účtu zřídit tzv. obálky. A v plánu to nemají. Toliko info.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Solymr 15. 2. 2021 20:28

Jsem u této banky již téměř rok a od té doby, co zavedli nové IB, tak lze nastavit symboly u jednotlivých plateb - spoření, bydlení, jídlo, dovolená atd, asi netřeba více definovat. Lze však u trvalých příkazů to nastavit pro jednou tak, aby IB rozeznalo, že tenhle TP=spoření, jiný TP=nájem apod? Díky
Solymr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 2. 2021 17:58

po dost dlouhé době jsem navštívil IB Creditas, dalo mi to na výběr jestli nové nebo staré, šel jsem do nového a chtěl změnit notifikace na účtech.
Nemáte nastavené žádné notifikace. Ve starém IB vidím všech 9 nastavených notifikací, co mi podle zadání chodí. To byl takový problém toto přetáhnout do nového IB? Pořád ještě to nové IB přesměrovává pro některé úkony do starého IB? :-)
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 24. 2. 2021 20:09

Výpověď vkladu jsem musel udělat taky v starém IB.
mate59
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků