Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2019 20:59

Jak to je s Okamžitou platbou ze Spořícího účtu+ ? Je zdarma jako u Spořícího účtu?
Máte někdo zkušenost ?
díky
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 12. 2019 21:22

A netýkají se okamžité platby jen běžných účtů?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2019 21:32

Asi ne. Mně to nabízí možnost Okamžité platby i ze Spořícího účtu+ Jenže v ceníku mají uvedeno, že zdarma je u Běžného i Spořícího, ale o Spořícím účtu+ se tam nic nepíše.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 12. 2019 21:34

y2key píše:Jak to je s Okamžitou platbou ze Spořícího účtu+ ? Je zdarma jako u Spořícího účtu?
Máte někdo zkušenost ?
díky

Ano, je zdarma.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 1. 12. 2019 21:38

MirekM.: Díky. Budu ti věřit a doufat, že to nenaúčtují. Teď jsem zjistil, že do ceníku od 15.12. už to tam přidali i s tím Spořícím účtem+, ale ve stávajícím ceníku to není. Tak doufám, že co tam není, tak se bere jako zdarma :)
Tak to asi pojede až od toho 15.12.:
Nelze zadat instantní platbu. Instantní platba musí být podporována bankou příjemce a není ji možné využít pro konverze a převody v rámci Creditas.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 12. 2019 15:28

čulibrk píše:Psal jsem dotaz, to tohle odpověděli:

Jsme rádi, že se na nás s důvěrou obracíte a na novou platební kartu se ptáte.

Platební karta Mastercard World Elite Silver je nový typ, který pro Vás připravujeme. Bližší informace aktuálně nejsou k dispozici. Vše se včas dozvíte na našem webu https://www.creditas.cz/platebni-karty. Velice nás těší Váš zájem o naše nové produkty.


Ohledně karty Silver se stále nic neví?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 12. 2019 16:32

Zatím nic. Ale moc bych si od toho nesliboval. Viděl bych to na nižší verzi té "echt gold", ta je taky MC world elite, takže je otázka, jestli to nebude jen na pozvání.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 3. 12. 2019 17:30

No, očekávání vzbudili veliké...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 12. 2019 17:44

Také jsem zvědavý, ale nevěřím, že to bude jen tak „za nic“. Podle mě člověk bude muset pravidelně nějaké peníze nechávat v bance (příjmy, investice, apod.) No, nechme se překvapit, Creditas měla už spoustu zajímavých akcí, takže věřím, že to bude „něco za něco“ v rozumném smyslu. ;)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 12. 2019 22:03

Tak ani 5 dní předem se neví vůbec nic?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 8. 12. 2019 22:11

Creditas rozjizdi hypotéky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 12. 2019 05:57

Přišel mi nový sazebník Creditas a je zde i ta MC World Elite Silver. Marně pátrám, kde je háček, skoro všechny položky jsou u ní zdarma (platí se jen za věci jako znovuvygenerování PIN, vystavení duplikátu a podobně).

No, určitě tam naběhnu se o ni pokusit. Napadá mě, že bude sice zdarma, ale "only for white", prostě buď ji banka schválí (nabídne?) nebo ji klient nedostane a "koupit" si ji nebude moct.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 12. 12. 2019 06:36

Ten sazebník ti přišel mailem? Mně zatím nic nedorazilo, tak uvidíme, co chystají. Přeci jen změny mají být od 15. 12., což je za rohem.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 12. 2019 06:44

Ano, mailem
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 12. 12. 2019 07:39

Já jsem se na ni ptal na pobočce a tam mi tvrdila, že prý je to "sběratelská karta" a lze si ji koupit za 250.000 Kč, protože "to jednou bude mít hodnotu". To mi přišlo jako nějaká blbost, ale víc jsem z baby nedostal, tak jsem to zatím nechal být.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků