Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stepano 12. 7. 2020 08:17

No tak jsem se v tom trochu pohrabal a v sazebníku jsem našel toto
* ... U Spořicích účtů založených do 31. 3. 2017 je Bankou garantovaná do 31. 12. 2021 Základní úroková sazba ve výši minimálně 0,5 % p.a. bez omezení výše Vkladu

Takže se zdá že to info u účtu proklamující 0,5% na CELÝ vklad je fakt.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iglooo 12. 7. 2020 11:39

Garantovaná? U Creditas? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-\ :-\ :-\ :roll: :roll: :roll:
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dandík 21. 7. 2020 15:43

Pár podrobností k tomu přechodu na nové IB a aplikaci. Nevypadá to špatně, dám jim ještě šanci :) https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... chee-konci
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 7. 2020 18:29

Nové IB a aplikace vypadají podle toho článku docela dobře. Je ale otázkou jaké to bude ve skutečnosti, co a jak všechno to nabídne a jestli to nebudou především nějaké nepřehledné "omalovánky" ve stylu IB mBank. Počkejme si na to a pokud to opravdu za ty 2 týdny spustí tak snad uvidíme jestli to bude lepší nebo ne.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod peliculiar 22. 7. 2020 14:57

BTW: Do kdy garantovali (pokud vůbec) ten nový "výhodný" úrok 1% p.a. z první půle dubna, poté co ze dne na den snižili (garantované) úročení z 1,6% na 0,8% ? Koukal jsem, že nyní z toho 1% je 0,5% do 350K. :-) Fakt sranda banka.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 22. 7. 2020 17:07

Vůbec? Pokud si dobře pamatuji, byla to marketingová akce, kterou mohli kdykoli zrušit.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 22. 7. 2020 17:36

Tak. Ano, to snížení garantované sazby z 1,6 byla pěkná prasárna a také jsem peníze převedl jinam.

Ale, že potom snížili na 0,5%, to už pak udělalo mnoho jiných bank také (a dost jich šlo i níž). Takže to už mi přijde jako trochu takové laciné kopnutí, které můžeš napsat ke každé druhé bance.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 22. 7. 2020 22:02

Poté co první půli dubna ze dne na den snížili (garantovaný) úrok a přišli s novým spořákem o úročení 1%, jsem čekal, že vydrží déle než nějaké tři měsíce ... Asi to bylo naivní očekávání. :-)
Účty jsem už tehdy vyluxoval, jen jsem tam dnes nakouknul a překvapilo mě, že na účtu s údajným 1% je nyní jen půl procenta. Nějak jsem tu nezaznamenal, že by tu někdo zmiňoval i toto snížení.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbodlak73 25. 7. 2020 16:15

vlazy píše:Nové IB a aplikace vypadají podle toho článku docela dobře. Je ale otázkou jaké to bude ve skutečnosti, co a jak všechno to nabídne a jestli to nebudou především nějaké nepřehledné "omalovánky" ve stylu IB mBank. Počkejme si na to a pokud to opravdu za ty 2 týdny spustí tak snad uvidíme jestli to bude lepší nebo ne.

K aplikaci - ono to právě podle článku vypadá jako mírně předělané Richee, které jsem zavrhl jako hnusné a nepřehledné. Bohužel, banky mají pocit, že do aplikace musí narvat všechno možné, všechny produkty, které umí (a minimálně 7, které neumí) a hlavně aby všichni všechno dělali přes jejich appku... a skoro nikdy to nejde vypnout.

Jeden z důvodů, proč se mí stále ještě líbila Creditas, byla jednoduchá appka bez pí(č)ovin.
Tak to asi končí...
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 25. 7. 2020 17:56

Jo, podobnou cestou šla RB: omalovánky v IB, de facto povinná appka a neustálé otravování a změny. Proto tam teď všechno zruším.

Doufám, že teď s příchodem krize, těch pár takybank, které se jen chtěly vézt na vlně, skončí. To, co předvedlo creditas, trinitybank a pár dalších jim dle mého názoru moc šancí na přežití nedává.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 7. 2020 18:00

Těch pár naštvaných ***** z místního fóra je fakt neohrozí...

Rop: prosím slušně. Díky. Pán bůh ti to oplatí na dětech.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 25. 7. 2020 19:36

Si to užívej.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 7. 2020 20:39

Co si mám užívat? Ani u jedné z těch kampeliček peníze nesyslím, takže je mi celkem jedno co s nimi bude. Takřka o nikoho z místních banky nestojí, protože jim nedáme vydělat a vyzobáváme jen třešničky, tak se prober a nemysli si, že když si u některé zrušíš účet tak je nějak vytrestáš.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 25. 7. 2020 20:46

Uděláme RUN? :-))
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 25. 7. 2020 21:26

Run těžko, už tam nemám ani halíř.

Nevím, proč by o mě banky neměly stát. Mám tam spoustu peněz, dělám mraky různých operací, platební styk s celým světem.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků