Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tom brava 28. 3. 2019 16:08

připojuju se - proč? např v ING to fungovalo opačně, ti co vymetli konto poctivě do posl. halíře dostávali po půl až roce neaktivity akční nabídky, ostatní třeba jen s minimálním zůstatkem blížícím se nule ostrouhlali....ale stejně to je vo ničem, tydle podpultový akce jsou jak z minulého režimu. Nenaskakoval bych jim na to z principu...jak se to rozšíří jako normál, zabetonuje to přirozenou konkurenci ala situace u mob. operátorů.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2019 18:11

Akorát banku si může otevřít pomalu každý uživatel finfóra, má-li kapitál, kdežto frekvence jsou omezeným zdrojem. Ale jinak souhlasím, dobrá cesta to není.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 28. 3. 2019 20:52

tom brava píše:připojuju se - proč? např v ING to fungovalo opačně, ti co vymetli konto poctivě do posl. halíře dostávali po půl až roce neaktivity akční nabídky, ostatní třeba jen s minimálním zůstatkem blížícím se nule ostrouhlali....ale stejně to je vo ničem, tydle podpultový akce jsou jak z minulého režimu. Nenaskakoval bych jim na to z principu...jak se to rozšíří jako normál, zabetonuje to přirozenou konkurenci ala situace u mob. operátorů.


Že by protože banka nemůže vykazovat úcty s 0 jako aktivní :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 3. 2019 10:01

Další pobočka roste v Opavě.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 29. 3. 2019 23:00

Dnes dorazily bonusy za doporuceni sporiciho uctu Creditas z predchozich mesicu.
:tleskani
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 23:21

Na to je take akce?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 30. 3. 2019 23:29

Tato akce bezela koncem roku 2018, ale po novem roce ji obnovili/prodlouzili (nyni trva do 30.6.2019), odkaz na pravidla je dole na strance o sporicim uctu:
https://www.creditas.cz/sporici-ucet
Pravidla akce Doporučte a získejte 2019.pdf (PDF, 154 kB)
https://www.creditas.cz/documents/20705 ... e+2019.pdf
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francikas 1. 4. 2019 20:55

tak creditas ma okamzite platby, Richee co nevidet.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 1. 4. 2019 22:06

Jak Richee co nevidět? Richee má samozřejmě okamžité platby také už nyní. Píšu tedy o IB.
V mobilním bankovnictví Creditas (včetně Richee aplikace) to zatím opravdu nejde.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod francikas 2. 4. 2019 21:19

Si to slovne zamotal, Richee nemá okamzite. Creditas ma okamzite platby jakymkoliv obsluznym kanalem.
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 2. 4. 2019 22:08

Creditas umožňuje okamžité platby, ale zadat okamžitou platbu lze pouze přes IB a to včetně Richee účtu.
Zadat okamžitou platbu nejde přes mobilní aplikace Banky Creditas (aplikace Richee a Mobilní bankovnictví).
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 2. 4. 2019 23:14

Navíc nevím, jak by se díval regulátor na to, že rychlé platby jdou zadat jenom z určitého typu účtu. Richee není extra bankou, jedná se o účet v Creditas. Jediné, že lze založit pouze přes aplikaci.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 4. 2019 09:29

Podle reakce mých kamarádů to vypadá, že nabídka na lepší úročení přišla těm, kdo platí kartou
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 3. 4. 2019 11:12

To asi ne, já od nich kartu ani nemám a taky se mě snažili táhnout na pobočku. Jestli spíš nebude důvodem to, že jsem tam měl dost peněz a všechny jsem je převedl pryč.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 3. 4. 2019 11:24

Taky jsem u Creditas nechal je Richee a 300 tis z sú ořevedl do Hello, třeba mne čeká nějaké překvápko
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků