Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 1. 2017 13:18

Tak to pak asi vůbec nemá význam do toho jít.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 9. 1. 2017 13:47

Jedna informace potvrzena primo z banky, co mne zajimala:

Platebni karty vydavaji pouze k beznemu uctu, ke sporicimu uctu je nenabizi.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2017 13:50

Doplním - PK vydávají pouze k BÚ v CZK.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod B36 9. 1. 2017 13:58

Tomason87 píše:Tak jsem konečně založil. Bylo mi naznačeno, že bonusový úrok na SÚ a termínovaných vkladech půjdou rychle dolů, a to nejspíš pro všechny.


Nevim, co je mysleno tim "rychle", ale velmi pochybuji, ze by tem, kteri zalozili za stavajicich podminek, rekli treba jeste behem tohoto pololeti, ze se sazba zmeni. To by bylo tak smesne, ze by si to nedovolili.

Zedna1 píše:Jedna informace potvrzena primo z banky, co mne zajimala:
Platebni karty vydavaji pouze k beznemu uctu, ke sporicimu uctu je nenabizi.


Tohle se da predpokladat tak nejak automaticky, ne?
B36
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 1. 2017 14:04

Banka působí z mnoha důvodů přitažlivě, ale myslím, že je na místě příliš neočekávat. Jinak se po čase dostaví nepříjemné vystřízlivění, jako zažili někteří u mBank nebo AirBank. Může být dobrá, ale určitě není a nebude ideální.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 9. 1. 2017 14:07

@B36
Nikoliv.

Napriklad v mBank nebo ve FIO bance si lze poridit debetni kartu navazanou primo na sporici ucet. Ale zase napriklad v Equa nebo Air, pokud je mi znamo, lze mit kartu jen k beznemu uctu.

Takze nekde lze mit kartu ke sporicimu uctu a nekde nelze.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 1. 2017 14:21

B36: No uvidíme, asi bude záležet na tom, kolik lidí naberou a kolik tam toho ti lidi nahází. Z toho zájmu o banku mi přijde, že se jí jako tonoucí stébla chytají už i lidi, kteří dřív banky moc neměnili. Ale teď už jsou zoufalí z toho, že jim na spořáku nic nepřibývá.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 9. 1. 2017 14:38

Hlavne nemají urok omezeny vysi. Uz i ING konto je jenom do 300 tis. a u takove RB dokonce do 150ti.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod B36 9. 1. 2017 14:40

Na tom asi zalezet bude, ovsem cekam zmenu nabidky pro nove klienty od x.x.2017, ne rychle snizeni stavajiciho uroku pro SU pro lidi, kteri zalozili doposud - to by byla pekna saskarna a chteji-li mit jako nova banka nejakou povest, prece si ji neznici hned od zacatku.
B36
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 9. 1. 2017 15:52

dnes založen SÚ na Florenci z ulice, díky tomu, že se někdo nedostavil, jinak prý berou pouze na objednání. musím tedy pochválit přístup a jednání bankéřky, takhle příjemné a zároveň profesionální jednání jsem u nás v bance ještě nezažil ani u rádoby prémiových ústavů. to samé platí pro design interiéru banky. účty jsou již aktivní, IB přehledné a rychlé. Byl mi doporučen roční termínovaný vklad, s tím že 20% lze jednou ročně bez sankcí vybrat a dále dluhopisy. Celkově jsem byl příjemně překvapen.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 9. 1. 2017 16:04

Jsem zvedav, zda-li bude bankerka stale profesionalni a ochotna, az budete chtit i neco jineho, nez to, co maji ted uz parkrat vsichni nacvicene (zalozeni uctu).
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 9. 1. 2017 16:23

Beru zpet, opravdu ve vedlejsim vlakne (zalozna) probehla informace o prepoctu na EUR kurzem karetni asociace. Nevim proc jsem mel za to ze prepocitavaji rovnou do CZK jako Cetelem. Kurz vychazi o trochu hur nez primy prevod mastercardem, ale porad to je ok. 5 vyberu zdarma v CR je taky pekne, pricemz clovek nemusi hledat spravny bankomat. Chystam se vyzkouset tak jako tak, jsem zvedavy na propracovanost IB, nicmene vyraznou vyhodu oproti airbank, ktera by motivovala k zmene hlavniho uctu tu nevidim. V CR vystacim s 1-2 vybery mesicne a bankomaty AB jsou v dosahu a do zahranici vozim penize z levnych smenaren. Jedina vyjimka by byly exoticke meny, ktere se u nas bezne nedaji sehnat. Na to by se levny zahranicni vyber hodil.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 9. 1. 2017 16:34

Bankomaty AB jsou mozna pro nekoho v dosahu, ale vetsina lidi je ma vzhledem k nizkemu poctu porad daleko. Asi se shodneme, ze nebyt omezen jednou konkretni siti je vyhodne.

Pro me je Creditas opravdu prijemne prekvapeni prave kvuli jednani zamestnancu na pobockach. Nejsou ani vlezli, ani nabruceni a na nic si nehraji. Aspon teda v Trebici a na Florenci.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 9. 1. 2017 17:51

Přihlásil jsem se poprvé do IB a nic jako nastavení mi to nenabídlo. Vidím tam jenom text "Autorizace přihlášení" bez možnosti cokoliv dělat. Co s tím?

Aktualizace

Tak to vypadá, že si jejich IB nerozumí s Chromem, v Edgi jsem to rozjel. To snad ne!
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod chrudimi 9. 1. 2017 18:20

Vyzkoušel jsem v chrome a vše ok, možná tomu brání nějaký doplněk.
chrudimi
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků