Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 10. 2019 13:22

... no já dnes ušetřil korunu :-) a poslal platbu asi v 8:00 z AirBank do Creditas ne jako okamžitou a platba není stále připsaná. :-(

EDIT: .. tak dorazila v 15:13 :-)
Naposledy upravil čulibrk dne 10. 10. 2019 14:14, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 10. 10. 2019 13:50

Z mojí zkušenosti AirBank odesílá už jen brzo ráno (trvaláky) nebo ve 14h (v souvislosti s tím jejich posunem hranice D+0 z 12 na 14h).
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 10. 2019 20:00

Chodí vám všechny měsíční výpisy?
Zjistil jsem že mě vůbec nechodí výpisy za více měsíců z běžného účtu, namísto toho posílají zcela ignorantský výpis ze zřejmě, zřejmě nejstaršího spořícího účtu, nevím to však jistě, tento paskvil neobsahuje ani číslo účtu , jen text, že nebyly žádné transkace. Otřes. :shock:
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2019 06:16

Chodí mi všechny výpisy v "normální" formě i u účtů, kde nejsou transakce.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 10. 2019 06:32

No ja u tohoto Ústavu mam asi celkem 5 účtu, z toho dva devizove a chodi me jen tri vypisy uctu, z toho jeden ten paskvil kde neni ani uvedeno k jakemu uctu se vztahuje. Vypis z bezneho korunoveho uctu vubec nechodi, drive nevadilo, nebyl vyuzivan, kdyz nebyla zadna akce.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2019 08:00

Není náhodou potřeba to někde nastavit? Tedy pokud mluvíš o zasílání výpisů e-mailem, jinak jsou snad v IB (předpokládám, netuším). Každopádně nejlepší je obrátit se na banku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 10. 2019 13:06

V mobilním IB naisntalovaném před pár týdny nevidím všechny účty. Infolinka tento pastav řeší již minimálně týden a v mobilním IB je stále stejný stav chybějících účtů.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod RomannX 12. 10. 2019 21:33

Mám dotaz a nemám s tím žádnou zkušenost. Plánuji koupit hodinky Garmin a rád bych využíval Garmin pay. Je možné nějak v bance Creditas platit přes garmin pay bez běžného účtu? Mám tam jen spořící účty.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 10. 2019 04:49

Podle mne nikoliv, ale tak si ten běžný účet zařiď, když je zdarma
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomannX 13. 10. 2019 07:49

Díky, taky si to myslím. Jen nejsem příznivcem zakládání dalších běžných účtů. Equa se ke Garmin pay bohužel nemá.
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 10. 2019 08:03

A co Richee? To je vlastně taky Creditas a je tam úrok 1,5 %
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RomannX 13. 10. 2019 08:40

U toho Richee je podmínka mít tam běžný účet? Fungoval by přes Richee garmin pay?
RomannX
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 13. 10. 2019 09:53

Hodinkama bych řekl platiš přes zadanou kartu, takže z SÚ to určitě nepůjde. Běžně platím mobilem, přidám do Google Pay a pak platím. Debetka odečítá klasicky rovnou z BÚ a kreditka ze svého limitu na kreditním účtu. Hodinky to budou mít stejné.

Tohle mne právě docela štve na Hello Bank, protože ti nepodporují Google Pay. Musím tedy vytahovat jednu z HB KK, nebo Curve.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 10. 2019 10:10

RomannX píše:U toho Richee je podmínka mít tam běžný účet? Fungoval by přes Richee garmin pay?


Richee JE běžný účet se vsemi funkcemi BU jako jsou trvale platby aj.! Ovsem s urokem sporiciho uctu, unikat v CR.

Tip: Mobilem/hodinkama prece vzdy (?) platite jakoby kartou, takze pokud k danemu uctu mas vydanou kartu, platis z toho bezneho nebo sporiciho uctu nebo z kreditkoveho uctu...

Tip2: s Creditas kartou (richee, BU) mi bankomat nabidnul, ze si muzu vybrat z BÚ, SÚ, Kreditniho, to jsem videl poprve, protoze jine banky to nenabizeji anebo spise bankomat pouzivam vyjimecne.

Pokud mas k Richee kartu, jde to uz 3 mesice. A kartu mas myslim vzdy.
Dukaz: https://www.richee.cz/blog/platte-s-garmin-pay

K zalozeni Richee pouzij muj kod, dostaneme 300 i ty, kod viz kliknuti na me jmeno.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 10. 2019 10:54

No, mnohem lepsi je zalozit si bezny ucet u Monety (TOM) a tim ziskat 1000kc odmenu (coz muzes brat jako peknou slevu na hodinky)
Za zalozeni mas odmenu jen ty, proto ti to tu nikdo jiny nedoporuci ;)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků