Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 28. 10. 2019 11:25

Tak dle teorie/příslibu určitě mají být i ve svátek. Ale jednoho potěší, když to funguje i v praxi. :-)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 28. 10. 2019 11:34

no tak to zkus ještě nazpátek, schválně jestli Ti to nadšení vydrží :)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 28. 10. 2019 11:59

vetsi bordel je ze hlavni podmínka pripsani na CNB list je umet prijimat, only!
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 29. 10. 2019 09:25

Banka Creditas nabízí automatické převody mezi spořícím a běžným účtem. Podle popisu celkem zajímavá funkce, ještě jsem ale nezkoušel, zda funguje optimálně a tak jak má - https://www.creditas.cz/documents/20705/396933/Návod_na_obsluhu_Pohodlné_spoření/
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 1. 11. 2019 10:28

tak jsem zjistil jak (ne)fungují okamžité platby u Creditas/Richee, ikdyž se Vám objeví hláška, že okamžitou platbu nelze provést viz. výše a dáte NE, okamžitá platba se provede ihned a v ČS byla během vteřin.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powery 1. 11. 2019 12:24

:shock:
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 10:32

retron píše:tak jsem zjistil jak (ne)fungují okamžité platby u Creditas/Richee, ikdyž se Vám objeví hláška, že okamžitou platbu nelze provést viz. výše a dáte NE, okamžitá platba se provede ihned a v ČS byla během vteřin.


Nojo, ale dal jsem ANO (jako že teda poslat normálně, ne okamžitě) a stejně se udělalo obojí - poslala se ta platba okamžitě a následně i normálně.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2019 10:39

tak to je velkej bizar uz, skoro bych rekl slusny prusvih
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 11. 2019 11:05

Tojo, než to ale řešit teď jako reklamaci, domluvil jsem se s příjemcem, že mi jednu částku vrátí. Tak se i stalo, čili pro mě teď vyřízeno.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 11. 2019 11:08

tak jiste, ale jinak než pro platby mezi vlastními účty to radši používat nebudu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 11. 2019 11:39

Lafayette16 píše:Tojo, než to ale řešit teď jako reklamaci, domluvil jsem se s příjemcem, že mi jednu částku vrátí. Tak se i stalo, čili pro mě teď vyřízeno.
Pro tebe vyřízeno, ale je otázkou jestli o tom ví banka, že jim to takto blbne. Možná by nebylo na škodu jim o tom alespoň napsat aby si to opravili.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod fc70 15. 11. 2019 04:00

V novém sazebníku Creditas (od 15. 12.) se objevila karta „MC World Elite Silver“, vedení zdarma (!?), v ceně pojištění zneužití „Extra“, rodinné cestovní pojištění, concierge, LoungeKey (4 vstupy zdarma, další 32 USD).
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod OnderCZ 15. 11. 2019 06:54

Taky na to koukám jako puk, uvidíme, co z toho vyleze.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 11. 2019 08:12

Ta MC WORLD ELITE SILVER vypadá sqěle, asi to bude debetní karta. Je tam vedení, výběr hotovosti z bankomatu v ČR/zahraničí, pojištění zneužití EXTRA, cestovní pojištění FAMILY zdarma. Taky 4 vstupy do salonku ročně zdarma, každý další vstup 32 USD (ekvivalent v Kč). To pak namyšlení bankéři z Erste Premier a ČSOB Premium to můžou zabalit. :D
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 15. 11. 2019 08:16

Pořád mi tam nesedí to, že by člověk měl tohle vše dostat zdarma, když to žádná jiná další banka nemá.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků