Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iglooo 21. 3. 2019 19:39

cz01 píše:Dnes jsem se na pobočku dostavil a jedná se o zvýšení úrokové sazby na jeden spořící účet a to na hodnotu 1.25% bez podmínek a omezení vkladu, zatím na neurčito- podepsal jsem:) Vtipné je, že nedají do ruky smlouvu a podepsáno je pouze na jejich straně, prý kvůli tomu, že je to neveřejná nabídka.


Když to je bez podmínek, tak co jsi podepisoval? ;-)

Na kopii smlouvy máš samozřejmě nárok. A ne že ne.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 3. 2019 20:15

Mozna zoufale odsouhlasil to jejich podepisovani elektrotuzkou :-)

Mate nekdo tucha, jak se u soudu prokazuje podpis listiny na elektronickem zarizeni, kdyz listina a podpis nebyly vlastne na jedne listine, obrazovce :-))

-- 21. 3. 2019 20:33 --

bodyczech píše:Souhlas. Amatérismus nejvyššího řádu, to bylo první co mě napadlo. Nějak se v těch jejich krocích ztrácím, netuším co tím vlastně sledují. Nejdříve nekonečné množství spořících účtů následované žádostí o redukci jejich počtu, nesmyslné pásmové úročení 1,0-1,1. Zavedení Richee účtu a propojení s Creditas. Teď zase tajné zvýšené úročení... Zdá se mi, že chudáci ani oni sami nevědí, kam to vlastně vedou...


Mozna pan majitel potrebuje love na nove lambo a pujcit si za 1,2% je levnejsi nez od CNB...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 21. 3. 2019 20:56

Podepisoval jsem souhlas, že mi smí změnit úrokovou sazbu. Popravdě působilo to na mě dost divně, takže než uvidím v IB zvýšenou sazbu, tak do té doby tam nic nepošlu.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 21. 3. 2019 23:04

“že mi smí změnit úrokovou sazbu”

Snad zvýšit na konkrétní % ne?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 21. 3. 2019 23:23

Jo přesně tak, evidentně jsem při psaní myslel na jiné věci :)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 22. 3. 2019 00:43

Podle jakého algoritmu si zvou klienty "na kobereček"? Zatím to vypadá, že ti, co u nich mají hodně účtů mají přednost.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 3. 2019 10:46

Já vše přesunul do Trinitri. Ve středu ráno jsem šel na pobočku, včera jsem psal bankéřce email a stále se v IB nic nezměnilo, jen 1 a 1,1 %. .... tedy nemělo smysl tam chodit.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 22. 3. 2019 10:50

Pritom se staci jasne dohodnout: co kdy a za kolik
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 3. 2019 17:08

Dnes přišla SMS od bankéřky a v IB už vidím u spořícího účtu 1,25 % p.a. na celou částku. Ráno to tam ještě nebylo.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 3. 2019 18:25

V pátek jsem se ptal telefonicky na pobočce ve Zlíně a o žádné takové akci nevěděli. No, těch 300 Km z Prahy do Zlína je pro informace asi moc daleko
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 25. 3. 2019 22:34

Chtělo by to zjistit podle čeho banka vybírá klienty, kterým nabídne lepší úročení.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 3. 2019 15:31

nejspíš nějaká individuální promoakce pobočky, která "neplní" plán vkladů, a tak si raději ukrouhne z vlastního marketing-budgetu aby nalákala nové hejly (když už se i ty jejich mega TV spoty na "nejvyšší úrok"míjejí účinkem)
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 3. 2019 19:27

Jak jsem psal, já jsem přesunul, když bylo pásmový úročení 0.8% +1,0 % větší částku do Trinity Bank a nechal na spořícím účtu v Creditas 0,- Kč. Tak mi nabídli 1,25 % a už to vidím i v IB. (Ještě mám v Creditas termínovaný vklad na 2,9 % z minulosti.)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 27. 3. 2019 20:06

Stále vidím úročení jen 1% v CRE, ale jsem podmírák. Jinak dopo na účtech (kdekoliv) nenechávat 0 anébrž alespoň malý zůstatek 20-30 nebo 100 CZK či raději více.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 27. 3. 2019 20:19

A to proč?
stepano
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků